מחזור 17 : בבית מול הפתעת העונה

אחרי ניצחון שלא יאמן מול וולבס , מגיעים למשחק מאוד טריקי נגד וילה . עוד הזדמנות לראות את הקוסם גריליש ( 5 גולים ו-6 בישולים העונה ) בפעולה .
קבאני ולינדלוף בחוץ , אולה ככל הנראה ימשיך ברוטציה ואולי נזכה לראות את דוני שבינתיים נראה כמו רכש מבוזבז ( לא להאמין שהוא מסופסל ופוגבה ממשיך לפתוח ).

ההרכב שלי :
הנדרסון
טלס-טאונזבה-מגוויר-ביסאקה
פרד-מקטומיניי
דוני
מרסיאל-גרינווד-מאטה

אני רוצה את ברונו בהרכב. המשחק מול סיטי בעוד 5 ימים פחות חשוב. יש היום הזדמנות להשתוות לליברפול אחרי כמעט מחצית עונה. זו צריכה להיות המטרה- לנצל את ההזדמנות הכי טובה לזכות בליגה מאז 2013, ולא לבזבז כוחות על גביע הליגה או הליגה האירופית בהמשך.

מוזר שאנחנו התחרות הכי טובה שיש לליגה להציע מול ליברפול, אחרי החלון בקיץ ( שהיה מביש ) לא חשבתי שנהיה בשום שלב בקשר עין עם המקום ה-1.
עדיין לא חושב שיש לנו מספיק איכות כדי להישאר במרוץ הזה אבל כל עוד ליברפול פצועה יש תקווה.
המשחק מול סיטי באמת לא בעדיפות ( גם ככה נודח), בכל מקרה לא חושב שנראה את ברונו - הוא משחק המון העונה ואין פריבילגיה לפציעה שלו.

#MUFC XI: De Gea, Wan-Bissaka, Bailly, Maguire, Shaw, Fred, McTominay, Pogba, Fernandes, Rashford, Martial.
#MUFC bench: Henderson, James, Lingard, Matic, Telles, Greenwood, Tuanzebe, Mata,van de beek

רחמים על ההולנדי ( בזיון שהוא מסופסל ) , הגיע הזמן שמרסיאל יגיע לעונה הזו.

מחצית עם הרבה מצבים ל-2 הצדדים. טוב מאוד שהצלחנו לכבוש ולא לצאת בידיים ריקות.
ביסאקה מצוין , בישול נפלא והצטרפות רבה לתמיכה באגף .
מרסיאל קיבל את המסר ממני :wink:, גול לא קל בכלל.
חייבים להוריד את כמות ההגבהות של וילה , בעיקר מצד שמאל.

התקף לב בפוטנציה, כבר היה שברון לב באוויר עם ההזדמנות האחרונה של החלוץ של וילה.
חבל שלא גמרנו את זה עם המצבים שהגענו אליהם אבל ניצחון זה ניצחון.
ג’ק גריליש , איזה שחקן - מעניין מתי מישהו יקלוט כמה טוב הוא.

עוד ניצחון מלא באופי, שזה נחמד והכל אבל לא יזיקו גם משחקים שבהם באמת אנחנו עדיפים לחלוטין על היריבה. וילה שיחקה מצויין, בעיקר בתחילת המחצית השנייה וניצלה יום לא טוב בכלל של מקטומיניי ופרד אצלנו בקישור וחלש מאוד גם של ברונו בהתקפה (לפחות הפנדל היה מעולה) כדי להיות בעניינים עד הרגע האחרון. גריליש היה באמת נהדר, אין מצב שהוא יישאר שם להרבה זמן.
דה חאה במשחק מעולה וגם באיי בעוד הופעה טובה מאוד וידאו שנצא עם 3 נקודות סופר חשובות להמשך המאבק בצמרת.

נפל לי הלב כמובן אבל יופי של ניצחון בשיניים. גריליש באמת ברמה מאוד גבוהה וחבל שהוא בעמדה הכי מאוישת אצלנו אחרת הייתי שמח שיגיע. כל מסירה שלו מסוכנת בהגזמה והיה ברור שיסיים עם בישול אחד לפחות.
אצלנו באיי היה מצוין בצד אחד, ופוגבה מעולה בצד השני. חבל שאיבד כדור בדקה האחרונה וכמעט הרג לנו את המשחק, אבל משחק מצוין ואחראי ברובו שלו. כיף לראות את ברונו מתבאס כמו יוסי בניון כשהוא יוצא בדקה 84 אחרי 3 משחקים בשבוע. ווינר.