מחזור 20 : שפילד בבית

כצפוי סיטי פירקה אתמול את ווסט ברומיץ’ ( התבזות נוראית מצד חניכיו של אלרדייס ) אז אנחנו חייבים להמשיך במומנטום בשביל לשמור על הפסגה.
שפילד קבוצה נוראית העונה , התקפית אין להם מה למכור הגנתית זה נראה רע - בחוץ כשפגשנו אותם הם היו מאוד חדירים .
ראשפורד כשיר למפגש , עבר בדיקות בברך אחרי הגביע והסימנים מעודדים.
ההרכב שלי :
דה חאה
טלס-מגוויר-באיי-ביסאקה
פרד-דוני
דיאלו-פרננדס-גרינווד
מרסיאל

פוגבה צריך לנוח, דוני וברונו לשחק יחד. אם זה לא המשחק לעשות את זה, זה כבר לא יקרה העונה. דוני צריך להתחיל לשחק עם הרכבים חזקים כדי שיראה מה הוא יודע, ולא עם גסי לינגארדים שגם מראדונה היה נראה לידם כמו, well, ג’סי לינגארד.

מניח שגם קבאני יבלה על הספסל, למרות שהוא נראה מדהים. עדיף שישאר רענן למשחקים יותר מסובכים על הנייר, ומקסימום יכנס כמחליף במידת הצורך.

🚨| Eric Bailly and Amad Diallo are NOT in the confirmed #MUFC squad for the game against Sheffield United tonight. [MEN]

— UtdXclusive 🔴 (@UtdXclusive) January 27, 2021
😠

הרכב:
דה חאה
טלס-מגווייר-טואנזבה-ואן ביסאקה
מאטיץ’-פוגבה
ברונו
ראשפורד-מרסיאל-גרינווד

הרכב מכובד סה"כ כשסימני השאלה הם מעל מאטיץ’ מרסיאל כמובן, וגם ראשפורד שנפגע בברך נגד ליברפול ורק שלא יחמיר את הפציעה. מבחן גם לטואנזבה.

תראו מופתעים, עוד פעם מקבלים פתיחה רופסת ובמקום כמו סיטי לפרק ולנוח עושים את זה קשה סתם.
ראשפורד חייב היה להכניס את ההזדמנות שלו, כמובן ששילמנו עם הגנה בזיונית בקרן - אנחנו אחת הקבוצות הכי גרועות בנייחים למרות גובה לא מבוטל בהרכב.
כרגיל ההתקפה נוראית מול בונקרים, פרננדס מזעזע ( איטי מאוד ) ולא עוזר שמאטיץ’ מניע באיטיות כרגיל.
נקווה שהבועה לא תתפוצץ היום.

ההגנה הזו כל כך גרועה , מזל טוב למגוויר על הגול אבל לעזאזל מה עובר עליו ברחבה שלנו ודה חאה הוא אחד הטיפשים שראיתי .
טאונזבה לא מרשים אותי , אם מול חלוצים כאלה הוא לא נותן הופעות טובות …
מרסיאל חייב להימכר בקיץ , פשוט אוברייטד

תצוגה בזיונית שמחזירה אותנו למימדים הנכונים.
היה חייב להגיע בלם בקיץ , מגוויר זה הדבר הכי רחוק ממנהיג ואם אנחנו כאלה שייקים מול התקפה חסרת מחץ כמו שפילד אז מצבנו רע .
פרננדס ופוגבה במשחק נוראי , כזאת איטיות בהנעת כדור ומעט מאוד כדורי עומק .
אלו מסוג המשחקים שגורמים לך לפקפק במנג’ר , בלי קשר למיקום בטבלה ( שהוא מעולה ביחס לסגל ) סולשיאר ידע בדיוק לאיזה סוג משחק הוא הולך ובכל זאת אנחנו מתחילים איטי , נותנים קרנות במתנה והתקפית כרגיל לא מסוגלים להתמודד עם בונקר.
אולי אני מגזים עם טאונזבה אבל אני לא מבין איך הבעיטה הזו נכנסה , היה עדיף אם לא היה שם בכלל - פשוט הסטה מוזרה שהוציאה את כל הרוח מהמפרשים.

האיפור כבר לא מצליח לכסות על הפגמים הקשים בקבוצה. אחרי כמה משחקים עם תוצאה שטובה מהיכולת, הגיע הפסד שבו אין שום דרך לנסות לתרץ שהגיעו לנו 3 נקודות, בקושי תיקו.
הגנה מזעזעת במצבים נייחים (היציאות של דה חאה לכדורי גובה הם ברמה של קבוצת תחתית זה כבר מביך), ההתקפה תלויה לאחרונה יותר מדי בהברקות אישיות, והיריבות יכולות פשוט להשאיר את ואן ביסאקה פנוי לגמרי כי אין לנו אגף ימין בשום מובן.
ווילדר למד את ההפסד שלו פעם קודמת שבו הוא שיחק עם קו הגנה גבוה ונענש ופשוט צופף בבונקר ולנו לא היו פתרונות, בטח לא כשסולשיאר מחכה עד דקה 80 עם חילופים (שואו במקום טלס? מה לעזאזל זה נותן?).
אם מישהו חושב שהטופ 4 בכיס שלנו בעונה כזאת צפופה הוא מגזים מאוד באופטימיות שלו, המטרה עכשיו זה להתאושש מהר מההפסד (וזה יהיה קשה מול ארסנל המנחוסים) לפני שנתחיל לגלוש לכיוון מקום 5-6.