מחזור 21 : בחוץ מול ארסנל המנחוסים

אחרי תצוגה הזויה מול שפילד , פוגשים את ארסנל שיש לנו מולם רצף מאוד לא מעודד ( לא זוכר מתי ניצחנו אותם ).
עונה מוזרה עוברת על התותחנים, זה התחיל נוראי ולאחרונה הם במגמת שיפור אבל עדיין אין שם הגנה כמו תמיד .
אנחנו מצדנו לא מצליחים להופיע התקפית במיוחד מול הקבוצות הגדולות ( שער מול טוטנהאם ו-3 שערים בגביע במשחק פתוח מאוד ) , קבאני היחידי שהגיע לעונה הזו מבחינת יכולת ומספרים .
אם יש לנו רצון לדגדג את סיטי אז 3 נקודות הן חובה , בטח מול ארסנל הנאיבית.
ההרכב שלי :
הנדרסון
שואו-מגוויר-באיי-ביסאקה
פרד-מקטומיניי
ראשפורד-פרננדס-VDB
קבאני

🚨 | #MUFC XI v #ARS: De Gea, Wan-Bissaka, Lindelof, Maguire, Shaw, Fred, McTominay, Fernandes, Pogba, Cavani, Rashford

Happy with that reds? 🔴

— UtdXclusive 🔴 (@UtdXclusive) January 30, 2021

לינדלוף חוזר למרכז ההגנה , הקישור אמור להתייצב עם מקטומיניי ופרד.
התקפית אני לא חושב שנראה טוב , נראה מאיפה יגיע הגול .
חייבים לנצח

עוד מחצית אנמית, מתי נגיע לעונה הזו התקפית .
פרננדס היה חייב לכבוש את זה , עד שמגיעים להזדמנות רצינית וכבר זרק את לואיז לצד השני.

עוד משחק התקפי מעפן , כרגיל סולשיאר עיוור על הקווים וכרגיל דוני מיובש לא בצדק.
פוגבה חוזר למשחקים פרווה שלו , פרננדס כבר כמה משחקים ביכולת לא טובה .
לעולם לא אבין למה הוצאנו 80 מיליון פאונד על בלם כמו מגוויר , לא שווה חצי מזה .

כדורגל מחריד. דויד לואיז נבחר לשחקן המצטיין וזה אומר הכל על המשחק. בזבוז זמן משווע.

ממשיכים לדשדש ומתחילה כבר הרגשה כאילו נכנסים לעוד רצף רע כמו שכבר ראינו מהקבוצה תחת סולשיאר. ההרכב הנוכחי פשוט לא עובד התקפית, ברונו בינוני כבר חודש, פוגבה עשה את השואו ועכשיו סתם למלמ, וגם שחקני ההתקפה שלנו חורקים. סולשיאר חייב למצוא פתרונות וכרגע זה לא נראה שיש לו כאלה.

מה שמחרפן זה משחק אחרי משחק לראות את המאמן יושב על הספסל ולא קורא את המשחק. כל פעם אותו קטע מטומטם לחכות לדקה 80 עם החילופים כשאנחנו נראים רע .
אני כבר לא זוכר כמה עונות אנחנו משחקים בלי קיצוני ימני טבעי , עכשיו הקטע החדש זה להעביר את ראשפורד לשם :dizzy_face:
ואיך סיטי הביאה בלם כמו רובן דיאז בקיץ ואצלנו נרדמו כרגיל …