מחזור 32 : בבית מול ברנלי

עוד צעד בדרך להבטחת הטופ 4 .
הבית הוא לא הצד החזק שלנו העונה במיוחד שלאחרונה אנחנו מתקשים מאוד מול ברנלי - ב 4 המשחקים האחרונים בבית מולם המאזן הוא 3 הפסדים ותיקו :astonished:
כמובן שהמפתח הוא לא לקבל גול ראשונים ( לינדלוף…) ולתקוף כמה שיותר מהאגפים - האמצע שלהם הולך להיות מבוצר.
אתמול שמחנו לראות שסיטי הודחה בגביע , קצת נחמה אחרי שדרסו כל קבוצה העונה .

הסגל להיום:

Manchester United squad to face Burnley: De Gea, Henderson, Grant, Shaw, Maguire, Williams, Lindelof, Wan-Bissaka, Tuanzebe, Telles, Pogba, Fernandes, Fred, van de Beek, Mata, Matic, Cavani, Rashford, Amad, Greenwood, James. #MUFC [MEN]

— mufcmpb (@mufcMPB) April 17, 2021

הרכב
הנדרסון
שואו-מגווייר-לינדלוף-ואן ביסאקה
פרד-מקטומיניי
ראשפורד-ברונו-פוגבה
גרינווד

הרכב די סטנדרטי כשהדבר היחיד הראוי לציון היא הבחירה של סולשיאר לפתוח עם מה שנשאר מראשפורד באגף שמאל ועם גרינווד בחוד ולא למשל עם פוגבה בשמאל ועם קבאני שבכושר מצויין כחלוץ, אולי העדיף לתת לו מנוחה ושיעלה כמחליף. בכל מקרה אין שום סיבה בעולם שלא נכבוש בטח כשפוגבה וגרינווד ככ חדים.
בחלק האחורי הדבר העיקרי שמדאיג (חוץ מכריס ווד חוגג על לינדלוף בכל כדור גובה) הוא מגווייר שעם 9 צהובים ואם יקבל צהוב יהיה מושעה ל2 המשחקים הבאים מול לידס וליברפול.
טוויסט בעלילה: ג’ון מוס שופט. כלומר כל מה שמגוייר צריך לעשות כדי לקבל צהוב זה לעלות לכר הדשא, אני מקווה שטואנזבה מוכן.

לא מספיק טוב.
לינדלוף ומגוויר מובכים שוב ושוב ע"י ווד , הנדרסון עם היציאה הכי גרועה שראיתי השנה לכדור גובה.
פרד ומקטומיניי לא יפרצו עבורנו את הבונקר הזה ופרננדס נשמר צמוד. אשמח אם דוני / מאטה יכנסו ויכניסו קצת יצירתיות להתקפה שלנו .

איזה כיף בשביל גרינווד , היה בתקופה נוראית אבל יוצא ממנה כמו גדול - מאז שעלה לבוגרים הבנו שיש כאן סקורר מיוחד ועם עוד ניסיון הוא יתן לנו עונות גדולות .
מגוויר עם יום רע במשרד , הגול של ברנלי עליו והוא נכנע פיזית לווד שכיסח אותו.
היה לנו מזל עם הגול ה-2 של גרינווד אבל הגיע הזמן שננצח את הבונקר של ברנלי .
דוני עם בישול חביב בגארבז’ , הלוואי וישמח אותו קצת אחרי העונה הקשה שעוברת עליו .

2 לייקים

איזו קבוצה מעצבנת ברנלי אלוהים ישמור.
המזל הלך עם הטובים במקרה הזה. ההתקפה תפקדה די טוב כשבעיקר הכדור האחרון איכזב, ובסוף הצדק נעשה והכדור נכנס. גרינווד ראשפורד ופוגבה היו מצויינים, סולשיאר עם ניהול משחק חיובי עשה חילוף נכון כשהוציא את פרד שהיה הכי חלש במגרש ואפילו ג’ון מוס הפתיע עם תצוגת שיפוט סבירה, לפחות בסטנדרט שלו.
בחלק הפחות חיובי מגווייר כאמור במשחק חלש אבל לפחות עבר אותו בלי צהוב, וגם הנדרסון עם קבלת החלטות תמוהה מאוד, הבנו שאתה יוצא לכדורי גובה שדה חאה לא יוצא אליהם אבל לא צריך להגזים, דווקא בקרן יש מצב שיכל לצאת ולמנוע את השער.
וכרגיל שוב מפשלים בקרנות ובנייחים.

5 ניצחונות רצופים, יכולת משופרת ומסתמן סיום עונה בטעם טוב.

לייק 1