הסופרליג :: יקרה או לא יקרה?

משהו פה קצת מוזר. הבעלים של אינטר ומילאן השקיעו כל אחד כמעט מילארד? מי הם? מדינות זה לא, ונראה שהם השקיעו יותר מכל הקבוצות-מדינה.

אינטר שייכת לסינים.
מילאן שייכת לאמריקאים. החליפה ידיים לפני שנה או שנתיים, אבל הבעלים הקודמים גם היו אמריקאים.

אולי זה מפתיע אותך, אבל רק בגלל שהם לא קונים קייסדואים וגרילישים ב 100 מיליון. הכדורגל האיטלקי בצרות, הם צריכים להכניס כסף מבחוץ כדי לשלם משכורות.
EARN IT ON THE PITCH!

שוב אז למה הם מפחדים עכשיו?

באמת שאני לא מבין את זה, אחרי שהוסר איום הסנקציות נגדם, אז מה חוסם אותם? אוהדים שלהם? לאוהדים שלהם לא היה אכפת שמכרו אותם לסינים אז ברגע יציגו להם את הכסף שיכנס גם הפעם לא היה אכפת להם…

יש פה משהו מוזר.

לקבוצות הצרפתיות למשל יש אפשרות פז לצמצם פערים מול הקטארים . לא תהיה להם הזדמנות יותר טובה מעכשיו.

מי אמר שהם מפחדים?
הם הוציאו הודעות פוליטיקאלי קורקט שהם נגד הסופליג.
ישנו את דעתם ברגע שיריחו כסף.
אני גם לא מצאתי שום הכחשה של הסופרליג מצד מילאן או יובנטוס או נאפולי. אינטר ורומא כן.

גם אני לא. אבל מה אכפת להם להגיד “לא” עכשיו, ואחר כך לשנות את דעתם? כמו שהם שינו את דעתם תוך יום בהכרזה הראשונה של הסופרליג.

כי בשביל שהפרויקט יתחיל צריך שיתמכו בזה. עוד שלוש שנים ואף מועדון לא יצטרף אז זה לא ימריא לעולם

נטו חשש מהאוהדים,אבל אני מחכה לקיץ,כשלא יהיה להן יורו שחוק להביא רכש ואז האוהדים יבואו בטענות להנהלות למה אין רכש? הם יוכלו לענות להם בצורה פשוטה-כשרצינו סופרליג יצאתם לרחובות להפגין נגד וקראתם לנו עשירים מושחתים,עכשיו תישארו עניים ממורמרים.

כן אבל זה אותם בעלי מועדנים למשל שמכרו את עצמם לסינים או דברים כאלו.

לדעתי כל מה שצריך מועדון אחד גדול שיגדל ביצים ויצטרף ואז זה יפתח את הסכר.

הכי מעצבן אותי זה כל האוהדים שהולכים עם שלטים נגד אופ"א למשחקים של ליגת האלופות ואז שמגיעה הזדמנות אחת אמיתית לשבור להם את המונופול, הם מצילים להם את התחת… לא יאומן. “אידיוטים שימושים”.

פבריציו מפרסם שהנהלת הליגה האיטלקית החליטה ללכת למלחמה חזיתית מול הסופרליג, והוציאה הודעה שמי שתצטרף לסופרליג לא תוכל להשתתף בסריה A.
לא מצאתי את זה באתר הרשמי של הליגה, אבל פבריציו זה פבריציו.
לדעתי האיטלקים הם הראשונים לצאת ככה ראש בראש נגד הסופרליג.
באנגליה למיטב הבנתי שוקלים לחוקק חוקים ממשלתיים כדי למנוע מקבוצות להצטרף לסופרליג, אבל אין באן ישיר מהפרמיירליג כרגע.
לה ליגה הוציאה הודעה די פרווה. אין שם איום מפורש נגד הקבוצות שיצטרפו לסופרליג, רק בלהבלה כללי נגד.
גם בגרמניה פירסמו משהו דומה.

בפורמט החדש, משחקי הסופרליג היו אמורים להתקיים באמצע שבוע ולהתחרות בליגת האלופות, לא בליגות מקומיות. ככה גם תמיד הבנתי את הפרויקט הזה.
ההודעה של סריה A הפתיעה אותי לרעה.

הוא מפרסם את זה באותו זמן שאני שומע שמועדונים איטלקים בצרות ואינטר על סף פשיטת רגל…

https://twitter.com/centregoals/status/1740345090843766863

באמת שאין לזה שום הסבר הגיוני או סביר. הם מהראשונים שצריכים לקפוץ על הסופרליג.

אני מת שיקום העיתונאי הרציני ויקח יוזמה ויחקור את זה. אני בטוח שמעורב בזה המון שחיתות.

זה לא עמד במבחן החוק בספרד, לא הבנתי למה שזה יחזיק מים באיטליה

לא זכור לי שבית המשפט אסר על טבאס לזרוק קבוצות אם הן מצטרפות לסופרליג.
אבל החוקים יכולים להיות שונים בין מדינה למדינה, או שבית משפט בספרד לא תופס עבור הליגה באיטליה.

באמת נראה למישהו שטבאס יעיף את ריאל וברצלונה מהליגה? אני מאמין שאפילו הוא לא כל כך מטומטם להיות חתום על טעות היסטורית כזו שתחריב סופית את הליגה.

וזה תקף לגבי כל ליגה בעולם,הם שוות לתחת בלי הגדולות וימותו כלכלית תוך כמה שנים.

ככל הנראה באיטליה לא מבינים את זה.

אחדד - בית הדין האירופאי העליון אישר לפתוח את הסופר ליג בטענה שהסנקציות של וופ"א אינן חוקיות. עכשיו מי שמטיל את הסנקציות אלה ההתאחדויות המקומיות. נמשיך לעקוב

קרדיט ל @EHUD
מתוך התרגום שלו של דברי לפורטה נשיא בארסה

מעניין מאוד.
הרשימה של קבוצות לא מרשימה (צריך להוסיף את בארסה ואת ריאל) בינתיים, אבל אם באמת יקבלו 100 מיליון כל אחת, רבות יצטרפו תוך שנה או שנתיים.
לאופ"א יהיה קשה לטעון הפעם שזה מועדון לעשירים בלבד. אולי אפילו להיפך.

קרדיט לבארסה מאניה

בתגובה לראיון של לאפורטה, מארסיי, רומא ופיינורד מכחישות שהן הסכימו להצטרף לסופרליג.

כזכור הנשיא טען שבנוסף לשלושת אלה, גם אינטר, מילאן, נאפולי, בנפיקה, פורטו, איאקס, פ.ס.ו, קלאב ברוז׳ ואנדרלכט הסכימו להצטרף + קבוצות הליגה הספרדית ללא אתלטיקו.

או שלאפורטה שקרן, או שהוא אידיוט שלא יודע לסתום את הפה ולשמור דברים בשקט. ההרגשה שלי היא שהוא גם וגם.

גם אייקס הכחישה.
עדיף היה אם לפורטה היה סותם את הפה.

לאפורטה עושה פה ברתומאו. מזכיר לכם שהוא הטיל את הפצצה על הסופרליג ביום האחרון שלו בנשיאות.