מחזור 34 : מארחים את ליברפול למפגש ענקים

מי היה מאמין שנהיה במצב כזה ממש לקראת הסיום , ליברפול מקרטעת ובמצב די ריאלי לסיים מחוץ לטופ 4 ואצלנו כבר בטוחים וסמוכים שיש ליגת אלופות בעונה הבאה.
סולשיאר ככל הנראה ידבק בהרכב שפירק את רומא , קבאני ישמח לקבל הגנה כזו חלשה להתעלל בה .
היחידי שיעשה לנו צרות הוא סלאח שנותן תפוקה טובה העונה ועשה לנו בעיות במשחק הגביע .
עוד 3 נקודות ונבטיח סופית את הצ’מפיונס ליג , אין ספק שזה יהיה יותר מתוק מול הסקאוזרים.

המחאה נגד הגלייזרים שהתחילה מחוץ לאיצטדיון המשיכה בתוכו עם אוהדים שפרצו פנימה, יש שם הרבה בלגן וייתכן ששריקת הפתיחה תידחה עד שתתבהר הסיטואציה.

בינתיים פורסם הרכב חסר הפתעות:
הנדרסון
שואו-מגווייר-לינדלוף-ואן ביסאקה
מקטומיניי-פרד
ראשפורד-ברונו-פוגבה
גרינווד

המשחק נדחה ל13 במאי.
לוח הזמנים שלנו:
6.5 רומא
9.5 וילה
11.5 לסטר
13.5 ליברפול

ליגה של פושעים. 3 משחקים בחמישה ימים, אפילו בכריסמס אין כזה דבר. השחקנים שלנו הולכים להיפצע בהמוניהם בדגש על ראשפורד ופוגבה.

יש גם:
פולהאם 18.5
וולבס 23.5

את המחזור האחרון אי אפשר לדחות.
הדבר היחיד שהיה עדיף לעשות הוא לקבוע את ליברפול ליום אחרי, זה משהו שלא רואה סיבה שלא עשו.

בלי קשר, לא חושב שצריך לתת פרס על כך שהאוהדים פוצצו משחק. דווקא עם כמה שזה מבאס זה הוגן.
לא בא לכם שידחו משחק לתאריך רע? אל תפוצצו משחקים!

לא פוסל את זה שהתאריך הוא גם סוג של עונש.

קצת כריסמס במאי :wink:
האמת שלא מפריע לי העומס הזה , אולי זה יכריח את אולה סוף סוף להשתמש בסגל הרחב שלו בשחקנים כמו ואן דר ביק, דיאלו , טאונזבה וטלס שלא רואים דשא .

כן אני בטוח שמרכוס ראשפורד ופול פוגבה שהולכים להסתכן בלפספס את היורו יבינו את הלקח ולא יפוצצו יותר משחקים.

שמע היו חייבים להכניס משחק עד התאריך של המשחק האחרון.
מבין אותם שלא ידפקו את היריבות של יונייטד כי האוהדים של יונייטד החליטו לפספס משחק. למה פולהאם מריכה לנוח פחות בדלל זה? אפילו אם לה יש מנוחה סבירה לעומת יונייטד.

אמנם אנחנו בלו"ז רצחני עם מאמן ששונא רוטציה שזה לא נחמד אבל אפשר לפחות להתנחם בזה שהגענו למצב בו המשחקים האלה לא כאלה קריטיים. ניצחון מול וילה יבטיח סופית טופ 4 ומשם אפשר להתרכז בגמר האירופית עם כל הכבוד ללסטר וליברפול.

לדעתי ברמה הכללית של ליגת האלופות השנה, אין סיבה שיונייטד בשנה הבאה לא יעשו קמפיין יפה של רבע/חצי גמר - כמובן שהרבה תלוי במזל, אבל בסה"כ יונייטד הנוכחית לא נופלת מקבוצות אחרות.

הרכב:
הנדרסון
שואו-באיי-לינדלוף-ואן ביסאקה
פרד-מקטומיניי
פוגבה-ברונו-ראשפורד
קבאני

כצפוי כל ההרכב הראשון חוזר אחרי שנח מול לסטר כשהשאלה המרכזית היא איך ההגנה תצליח להתמודד מול ליברפול ללא מגווייר.

ואיך ההגנה של ליברפול תתמודד מול ההתקפה של יונייטד בלי ואן-דייק, גומז, מאטיפ וקבאק שחתם רק לפני 3 חודשים…גם הנדרסון פצוע.

עונה כזאת לא הייתה אף פעם, חצי עונה כל הבלמים בכירים בסגל לא היו זמינים.

אכן התכוונתי לשאלה המרכזית מבחינת אוהדי יונייטד.
וויליאמס ופיליפס במרכז ההגנה זה לא נראה טוב מבחינתכם בכלל, מתקשה לראות אותנו לא כובשים השאלה כמה תצליחו לשים מנגד.

אריק באיי הזה סטלן , שום שחקן הגנה שפוי לא יעשה את מה שעשה . לא משנה שבוטל הפנדל פשוט כניסה לא חכמה .
במרכז ההגנה של ליברפול יש נגרים , ראשפורד חייב ללכת עליהם .

מחצית מהגיהנום.
הקבוצה מאבדת את הראש סתם , יש לנו יתרון איכות ברור אבל ההגנה נותנת את המשחק לליברפול.
פרד ומקטומיניי לא מספיק טובים , הם ממש איבדו את הראש אחרי הגול שלנו .

טוב, אז הבנו שמגוויר ליונייטד הוא ואן דייק לליברפול, רק שלליברפול היה בלם יחסית סביר לידו וקשר אחורי מהשורה הראשונה, ומגווייר מוקף בקונילמלים. הגנה מחפירה והפסד מוצדק ומרגיז מאוד מאוד מאוד.

סולשיאר אכזב אותי מאוד, הוביל כבר בדקות הראשונות ואז השחקנים פשוט הפסיקו לשחק ונתנו לקישור של ליברפול לרמוס אותנו . הוא לא מצא שום פתרון ללחץ הגבוה של קלופ, פרד נתן את אחד המשחקים הגרועים שראיתי מקשר אחורי במדי יונייטד והחזיק הרבה יותר מדי דקות על הדשא - היו איזה כמה דקות שכבר תהיתי אם הוא שיכור .
באיי ולינדלוף כבר ידענו שאי אפשר לסמוך עליהם , האחד ליצן והשני לפלף .
ואולי הגיע הזמן שסולשיאר יפסיק עם ההצבה הזו של פוגבה כקיצוני, הוא בהחלט בכושר טוב אבל קיצוני הוא לא והוא בטח שלא פתרון אידיאלי לצד ימין הכושל.

כרגיל חלון ההעברות יהיה חשוב , אני בטוח שסולשיאר מבין זאת אבל גם הוא בטח שלא סומך על הבעלים שיתנו לו את מה שהוא צריך ובלי זה זה פשוט עוד אליפות לסיטי בלי מאמץ.

למה ככה?
עונה הבאה ואן-דייק וכל ההגנה של ליברפול חוזרת, פלוס דיבורים על קאנטה הבלם הצרפתי של לייפציג, עם הגנה באמצע עונה היינו 8 נקודות מעל סיטי.

יונייטד צריכה עוד 3 שחקנים ברמה הנכונה רק כדי להתחיל לחשוב להתמודד על אליפות.

ההתקפה של ליברפול עוד צריכה לחזור לעצמה כדי לתת פייט לסיטי, פירמינו לא ממש פגע העונה ומאנה בכלל בעונת נפל . ההגנה תעזור להכניס יציבות אבל מבחינת עומק סיטי בנויה הכי טוב להתחרות בכל המסגרות .
לא דיברנו בכלל על איך ואן דייק יתאושש מפציעה קשה כזאת , זה לא בא ברגל .

גם בלי ואן-דייק ועם מאנה ופירמינו רדומים היינו 8 נקודות מעל הסיטי כל עוד היה לנו בלמים וקשר אחורי, התקופה הכי טובה שלנו העונה הייתה עם מאטיפ ופאביניו בלמים והנדרסון קשר אחורי.
מאנה בעונה הגרועה בקריירה שלו, אבל מאמין שיחזור לעצמו, פרימינו פחות, אבל יש לנו את ג’וטה, ליברפול זה יותר שיטת משחק, תחשוב על הלחץ שהצלחנו להפעיל עליכם עם בלמים מהצ’מפיונשיפ, עכשיו תוסיף את ואן-דייק, מאטיפ וגם הנדרסון.
אכן לסיטי יש אולי את הסגל העמוק בהסטוריה של המשחק, אבל גם הם לא היו מצליחים להתמודד עם 4 הבלמים הבכירים ו 2 הקשרים האחוריים הבכירים פצועים בו זמנית.
אבל סיטי אכן פיבוריטית עונה הבאה, אבל בניגוד לאליפות הקלה העונה ניתן להם מרוץ עד הסוף, ואני מאמין שגם ניקח.

ואצלכם, בניגוד לדעות של חלק מהמגיבים כאן ובלי שום ניסיון לעקוץ אני רואה הרבה בעיות בסגל שצריכים תיקון, וגם כמובן מאמן (הרבה) יותר טוב, הסגל שלכם מבחינת איכות מתמודד על המקום הרביעי.

לא רואה כל כך הרבה בעיות שצריכות פתרון , יש כאן בסיס צעיר שימשיך להשתפר ורואים את השיפור בסגנון המשחק מעונה לעונה. חסר לנו בלם טופ ליד מגוויר ( שנתן עונה טובה מאוד השנה ) , קיצוני ימני שם אין לנו באמת שחקן טבעי לעמדה וקשר אחורי להרכב כי פרד לא מספיק טוב להרכב ראשון.
כל עוד השחקנים הנכונים יגיעו ( אפילו 2 מה-3 ) אני רואה אותנו נאבקים על האליפות , אני ממש לא חושב שיש הבדל כזה גדול באיכות הסגל של ליברפול ויונייטד.