מחזור 17 (השלמה) :: משחק חוץ נגד ברנטפורד

הרכב:
דה חאה
טלס-ואראן-לינדלוף-דאלוט
פרד-מקטומיניי
אלנגה-ברונו-גרינווד
רונאלדו

בתפריט להערב:
מנה ראשונה בינוניות בהתקפה
מנה עיקרית קישור רך
ולקינוח מגן ימני עציץ

בדיוק מה שברנטפורד צריכה כדי לסיים רצף הפסדים , לקבל קבוצה אדישה שלא יודעת להגן במצבים נייחים ונראה שמבינה שהעונה גמורה.
משבוע לשבוע הם נראים יותר גרוע , אחת העונות המוזרות שאני זוכר.

מה לעזאזל ואן דה ביק עושה באימונים שפרד מועדף עליו? הוא צריך ליטרלי לחרבן על המגרש כדי שמאמנים, לא אחד אלא שניים, יעדיפו את פרד על פניו. הוא לא נראה לי הטיפוס שעושה את צרכיו ברבים. פשוט הזוי. פרד השחקן המצטיין של ברנטפורד.

דה חאה המסכן. משחק במנצ’סטר יונייטד והוא השוער עם הכי הרבה הצלות בפרמייר ליג. הציל שני גולים בטוחים (אם כי סיומת עלובה של שחקני ברנטפורד), שוב.

108 קרנות לזכותנו בפרמייר ליג, 0 גולים. בשביל מה הם ממשיכים לנסות? כל קרן אותו דבר. מרימים לקצר היישר לראש של שחקן יריב. יש יותר סיכוי שקרן שלנו תוביל לגול של היריב מאשר לגול שלנו. באמת כמעט חטפנו במתפרצת.

קבוצה מאוד מאוד מוזרה.

מחצית ראשונה שידור חוזר של יונייטד הפתטית שאנחנו רגילים לראות מתחילת העונה. רק יכולת מצויינת של דה חאה ונאיביות של ברנטפורד הצילו אותנו מלרדת בפיגור.
מחצית שנייה היתה הכי טובה שראינו מיונייטד מאז שרנגניק בתפקיד, שער ראשון מהברקה כפולה של פרד ואלנגה, ומשם ברנטפורד פתחו את המשחק ואנחנו לשם שינוי הצלחנו לנצל את זה.
אלנגה הצדיק את הבחירה של רנגניק לחלוטין. דאלוט עם תצוגה הגנתית פשוט מצויינת, ואפילו ראשפורד שנראה אפאטי לחלוטין פעם קודמת עם שער נהדר שאמן שיחזיר אותו למסלול.

נותר רק לקוות שהתצוגה במחצית השניה לא היתה משהו חד פעמי.

שלום לכולם אני חדש בפורום.
ראיתי את המשחק ולא ממש הבנתי את החילוף של רונאלדו,מישהו יכול להסביר בבקשה.

ברוך הבא :slight_smile:
ראגניק הסביר שבמשחק מול וילה רצה לעבור לשלושה בלמים והחליט שלא, ולאחר מכן חטפנו שני שערים. מול ברנטפורד הוא לא רצה לחזור על אותה טעות והחליט לשנות מערך. כדי להמשיך לשמר איום התקפי במעבר, הוא החליט לשחק עם שני קיצונים מאוד מהירים, ראשפורד ואלנגה, ורונאלדו פחות התאים לכך. בנוסף, בשבת יש משחק מול ווסטהאם, ולמרות שרונאלדו מסרב להכיר בכך, הוא הרגע חזר מפציעת שריר ואנחנו צריכים אותו לשבת, בעוד הנוכחות שלו ביתרון 2-0 מול ברנטפורד לא הייתה מאוד נחוצה.