צוות האימון בראשות אריק טן האח

סקרים של האתלטיק מראים את דעת הקהל על רגניק ואת מי האוהדים רוצים בעונה הבאה .

🗳️ The Athletic's #mufc fan survey:

• Nearly 60% feel Rangnick is doing either a 'good' or 'very good' job
• 58% want Ten Hag, 25.5% want Pochettino
• Majority want Fernandes as captain
• The Glazers seen as the biggest issue at the club #mujournal pic.twitter.com/fcRPQguYEX

— United Journal (@theutdjournal) February 22, 2022

מעניין שרוב האוהדים רוצים את טן האח , חשבתי שהרוב ירצו את פוצ’טינו .

פבריציו מדווח על כך שבקבוצה ראיינו את טן האח לתפקיד המאמן בעונה הבאה ,ההולנדי רצה לשמוע על התוכניות ועל התקציב. הוא שיפר את האנגלית שלו ורוצה לנסות את מזלו בפריימרליג.

Manchester United have interviewed Erik ten Hag, confirmed as per @ChrisWheelerDM @SamiMokbel81_DM. Meeting took place this week. 🔴 #MUFC

Man Utd are happy with his English level - but final decision will involve many factors.

The board will interview other candidates too. pic.twitter.com/J3iwFA2DVe

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) March 23, 2022

During the meeting, Erik ten Hag wanted to hear about Manchester United budget and plans for the future. His English level has now improved - ten Hag feels ready to try Premier League experience soon. 🔴 #MUFC

Man United will also meet other managers. Process still ongoing. pic.twitter.com/vMTw4iCnCc

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) March 23, 2022

שמח לראות שטן האח כרגע המועמד המוביל, מקווה שיסגרו אותו בהקדם ושירדו מפוצ’טינו שלא נראה מתאים לתפקיד.
על טן האח אין לדעת אבל לפחות הפוטנציאל גדול יותר.

בקרוב יהיה אפשר לברך על המוגמר , טן האח די בבירור יהיה המאמן הבא.
נאחל לו הצלחה , מחכה לו הרבה עבודה .

Manchester United board are pushing on Erik ten Hag as new manager, as per @MarkOgden_ - agreement not completed yet but talks are ongoing on staff, budget & more 🔴 #MUFC

He’s also approved by Ralf Rangnick and Erik ten Hag priority has always been Man United. Work in progress. pic.twitter.com/QU5FNDdkd3

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) April 6, 2022

קצת מפחיד להתרגש אחרי כל האכזבות של השנים האחרונות אבל בשורה התחתונה מדובר במאמן הכי טוב כרגע שזמין והוא יצטרך להיות בשיאו כדי להצליח במועדון.
טן האח מגיע לסגל לא מאוזן בעליל בלי שיטה סדורה ועם בעיות מנטליות קשות, כל זה במועדון אולי הכי לחוץ באירופה שמנוהל בצורה מפוקפקת מאוד בשנים האחרונות. אין אתגר יותר גדול למאמן כדורגל בעולם.
אני מקווה שהוא בא מוכן.

השאלה היא האם יתנו לו את הזמן לעבוד, ולא יצפו שיהיה פתרון קסם פרום דיי וואן.

בהחלט השאלה המרכזית.
מבחינתי עונה הבאה גם מקום עשירי זה בסדר גמור.
לבנות פה סגל מאומן לצמרת הגבוהה זה עניין של שנתיים לפחות.
מקווה שנראה גם התנהלות מאוזנת יותר בשוק ההעברות, לשפוך 300 מיליון בקיץ על רייס וקיין יהיה סימן חשוד מאוד להמשך. עדיף בכסף הזה להביא עוד קשר ועוד שחקן להתקפה מאשר לזרוק סכומים עצומים במקום אחד בשביל השופוני ולהשאיר בורות במקומות אחרים.

דוני נמכר או הושאל? כי הוא יכול להיות הברקה תחת טן האח.
והאם רונאלדו ישאר?

הושאל לאברטון, בינתיים לא מרשים שם אבל קצת קשה לבוא בטענות למי שלא מרשים בקבוצה הכי מפורקת בליגה כרגע.
אם לא יימכר בקיץ אז זאת ההזדמנות המושלמת בשבילו לפרוץ לסגל ואם זה לא יקרה זה כבר עליו לגמרי.
רונאלדו על הנייר חתום לעוד שנה ולפי הדיווחים כן יישאר, מה טן האח יעשה איתו שאלה טובה.
לדעתי האישית יש לו מספיק לתת כדי שכל מאמן ישמח שהוא אצלו בסגל גם אם אולי לא יפתח איתו פעמיים בשבוע. שורה תחתונה הוא עדיין מלך השערים של הקבוצה העונה עם אינספור שערי קלאץ’. מכל מקום הכל עוד פתוח, יכול להיו שאם טן האח פחות מתלהב אז יש לו זמן לסדר לעצמו חזרה לפורטוגל או מעבר לMLS.

כמובן שיש לו מה לתת, השאלה האם רונאלדו מוכן להיות שחקן שלא עולה פעמיים בשבוע, בנוסף להתאמות טקטיות שצריך לבצע עם הקבוצה כדי לשחק ליתרונות שלו.

מעניין מאוד לראות את יונייטד הקיץ, אולי לראשונה מאז פרגי שאני רואה פוטנציאל לקבוצה ולא סגל מלא יחידים מוכשרים.

טן האח יקבל את הזמן שלו , ראינו כבר עם סולשיאר שניתן זמן למאמן לפתח את השיטה שלו וגם תקציב העברות מכובד.
לצערנו לסולשיאר הייתה תקרה שהגיע אליה , הוא פיתח את הקבוצה אבל מבחינה טקטית זה לא היה זה בכלל.

מסכים שאין צורך לבזבז סכומי עתק על שחקנים אנגליים , אפשר למצוא מחוץ לאנגליה מציאות רציניות וזה בלי להיכנס למשא ומתן מייגע שיגמר בלא כלום.
המשימה הגדולה של טן האח היא ליישם את השיטה שלו אצלנו , יהיה לו את הקיץ להנחיל את הסגנון ואני מקווה שנתחיל את העונה הבאה עם רצון ללחוץ גבוה קבוצות ולא הלחץ המזויף שרואים כעת.
ההגנה חייבת להתייצב אחרי העונה הפתאטית הזאת , שם מעניין שכבר נשמע בתקשורת הוא בלמה של אייאקס ג’וריין טימבר - צעיר הולנדי מבטיח בן 20 .

אורנסטיין והאתלטיק מדווחים שסגרנו בעל פה עם טן האח ל-4 שנים. הכרזה מינימום אחרי גמר הגביע ההולנדי.

יאללה לבעוט את כל מי שלא נראה לו - שחקנים וצוות, שיביא את מי שבא לו במסגרת תקציב הגיוני (150 נגיד?) ושיתנו לראגניק תפקיד משמעותי בבניית המערכת המקצועית של המועדון. אולי ייצא מאיתנו משהו בסופו של דבר.

שנראה פה סוף סוף סגנון משחק שמתאים לכדורגל המודרני , לחץ גבוה ומשחק אינטנסיבי ולא הפרימדונות שיש השנה בסגל.
יהיה חייב להביא בלם לצד וראן , אין לנו לצדו מישהו ברמה מספקת.
ושיביאו את נונייז מבנפיקה , חלוץ קטלני לפני השיא.

זה קצת recency bias אבל כרגע הסגל נראה כאילו יש בו אולי 5-6 שחקנים שבכלל ראויים להמשיך פה. זה כנראה לא יקרה בבת אחת הקיץ אבל אני מקווה שהוא בכללי בא בראש של לקצץ משל היה סטן קרונקי אחרי קריסה בבורסה.

Erik ten Hag to Manchester United, here we go! Agreement on contract now set to be completed. Mitchell van der Gaag, priority candidate for coaching staff. 🔴🤝 #MUFC

Ajax & Man United in contact to discuss €2m clause - announcement timing depends on this [not today/tomorrow]. pic.twitter.com/byQvO8Pkn5

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) April 18, 2022

בהצלחה בתקווה שהפעם זה יעבוד

🇳🇱👔

The new First-Team Manager of Manchester United: Erik ten Hag.#MUFC || #WelcomeErik

— Manchester United (@ManUtd) April 21, 2022

רשמי , מאוד אוהב את המינוי - מקווה שיביא את השיטה ללא מעצורים , כשרגניק הגיע דיברו על לחץ גבוה ומשחק מהיר ומזה לא ראינו כמעט בכלל .
חוזה ל-3 שנים ואופציה לשנה נוספת, לפי מקורות נוספים יהיה לו תקציב יפה לחלון ההעברות ותהיה מהפכה בסגל השחקנים.

עם השחקנים האלה גם קלופ לא היה עושה כלום (ובאמת בהתחלה בליברפול הוא לא עשה כלום). מקווה שיעבוד טוב עם ראגניק, ושיקבל כסף אבל בעיקר זמן וגיבוי להטמיע שינוי מחשבתי עמוק במועדון האומלל שלנו. זה לא יקח שנה וגם לא שנתיים, ואני אישית מוריד את הציפיות לשנתיים הקרובות למקום 7 ובלי תארים, ברצינות. אם הוא עומד בציפייה הזו שישאר בכל מחיר מבחינתי. יותר גרוע מתשע אפס לליברפול לא סביר שיהיה.

מזל טוב מאמן אדיר , משנה הבאה אני הופך להיות בעדכם באנגליה.

זמן וסבלנות.

לא רק אתם יוצאים טוב, הליגה האנגלית הרויחה עוד מאמן מעולה, הפער בין הליגות רק יתרחב עכשיו.

מותר לי להיות הפסימי פה? אני חושב שטן האח לא יצליח ביונייטד. אולי לא כישלון וקטסטרופה מוחלטים, אבל לא הצלחה. לא חושב שזו הסביבה שמתאימה לו, ולא חושב שיתנו לו שם את מרווח הנשימה הנדרש - מבחינת ההנהלה, השחקנים והקהל - כדי שבאמת יטמיע את מה שצריך להטמיע וישנה את מה שצריך לשנות.

הלוואי ואני טועה, ויכול להיות מאוד שאני טועה (יש בפורום הזה, ובקודם, לא מעט עדויות לנבואות שטות מצידי), אבל לדעתי השידוך הזה לא יאריך ימים.

יש בהחלט סיבות לפסימיות , אני לא מפתח ציפיות עד שנראה משהו יציב מתפתח.
יצאנו לעונה הזו עם 5 שחקנים שהיה לי ביטחון גדול בהם : דה חאה , וראן , פרננדס , ראשפורד ורונאלדו. אליפות הייתה מעבר להישג אבל טופ 4 היינו צריכים להשיג בקלות בטח כשהיו צעירים מבטיחים כמו גרינווד וסאנצ’ו ואת קבאני שלהזכירנו נתן עונה גדולה בעונה שעברה.
משם כל מה שיכל ללכת רע הלך ויותר מזה ( אשכרה איבדנו פוטנציאל ענק כמו גרינווד ) , כושר רע של כל הסגל כל העונה מכת פציעות והכי גרוע התרסקות מנטלית.

מבחינת קהל אני מאמין גדול שהוא יקבל את הזמן ואת ההבנה , אחרי שפל כמו שהגענו אליו אין פה מחשבה שזה זבנג וגמרנו .
מבחינת שחקנים לכו תדעו , לא ברור מי יהיו פה בכלל בעונה הבאה .
מבחינת הנהלה , הם לא יודעים חצי משהו על כדורגל אבל לפחות התחילו ללכת בכיוון עם רגניק אם הוא באמת מקבל סמכות לעשות דברים.