דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

נראה שגם נאצ׳ו מחדש חוזה, עד 2024. בראשון ליולי ימלאו לו 20 שנה במועדון. איזה גבר

יש !!!
אני לא מאמין שאני כ"כ שמח בהישארותו של ואסקז !
לדעתי כיום כשהוא בריא הוא המגן הימני ההתקפי השני הכי טוב בעולם(אחרי ארנולד מליברפול), הגנתית לא מצטיין אבל מספיק טוב ומשתפר ממשחק למשחק, שחקן מאוד חכם, אבל גם עכשיו הגנתית הוא סביר פלוס ולפחות ברמה של אותו ארנולד שממש לא מצטיין בצד ההגנתי.

איזה מוזר זה עולם הכדורגל…לדעתי אם לפני 7 שנים מישהו היה עושה הסבה לואסקז היום הוא היה נזכר כשאחד השחקנים הטובים בעולם, הפציעה שלו במשחק מול ברצלונה הייתה מכרעת באיבוד האליפות.

מעדיף אותו בלי לחשוב פעמיים על קרבחאל הנוכחי, היכולת שלו להניע כדור בהגנה והיכולת לעבור שחקנים באחד על אחד בהתקפה ולייצר לעצמו שטח שממנו יכול לכניס כדורים לרחבה היא מהרמה הכי גבוהה בין המגנים בעולם.

מקווה שיחזור לכושר שלו לפני הפציעה.

ואסקז וראן מיליטאו אלאבה, אחלה הגנה.

שווה לבדוק אם לופטגי מעוניין באסנסיו ואיסקו, אולי יהיה אפשר לעשות איזה טרייד…
כמובן שאין טעם להביא את קונדה אם לא עוברים לשחק בשיטה של 3 בלמים ונפרדים גם מראמוס וגם מוראן.
בקיצור לא רלוונטי מיותר מידי סיבות.

אגב איכשהו שני המגנים מהטובים בעולם לשיטת 3 בלמים היו אצלנו. אשרף ותיאו הרננדז. הפריצה של תיאו במילאן מפתיעה אז אי אפשר לבוא בטענות שמכרנו אותו. אשרף היה מניה בטוחה וטעות היה למכור אותו, במיוחד שקרבחאל שברירי.

מכיוון שלא הולך להיות רכש נוצץ הקיץ נשאר רק לפנטז…

בעבר היה אשכול העברות אינפורמטיבי בלבד, ללא דיונים. אם יש מישהו/מישהוים שמוכן/ים לתחזק אשכול כזה זה יהיה נהדר :slightly_smiling_face:

שאו ברכה ושבת שלום

בעבר היינו רוכשים שחקנים🙂

MemeKing (3)

MemeKing (1) MemeKing

היו לפני כמה ימים דיווחים על כל שאנצ’לוטי רוצה את בארלה.
לדעתי אחד הקשרים הטובים בעולם. מאוד מחזיק ממנו. אבל משחק בעמדה שאין לנו כ"כ צורך בה.
דעתכם?

PSG מוכנים לשים 60M על חאכימי, אבל אינטר דורשת 80M.
בסכומים כאלה, אין לכם סיכוי להחזיר אותו.

אף אחד לא תיכנן להחזיר אותו…
היה ברור לכל עוד בעונה שעברה שחאכימי שחקן טוב ששווה יותר מ40 מליון יורו אבל ריאל החליטה לוותר עליו מסיבות תקציביות/ חוסר התאמה.

AS מדבר על העזיבות, אבל אולי יעניין אתכם כמה מרוויחים השחקנים השונים.
כל הסכומים ברוטו כפי שהם עולים למועדון.
בדרך כלל אני לא מאמין ל AS, אבל הוא אמין כשמדובר בריאל מדריד.
בייל - 30 מיליון
ראמוס - 25 מיליון
וראן - 12 מיליון
מרסלו - 16 מיליון
איסקו - 14 מיליון
יוביץ’ - 10 מיליון
מריאנו - 9 מיליון
אודריוזולה - 7 מיליון
דני סבאיוס - 3 מיליון

ואסקס (חוזה חדש) - 10 מיליון
כידוע, אלאבה ירוויח 24 מיליון (12 נטו).
לפי הכתבה אמבפה ידרוש בסביבות 60M.

מרסלו,איסקו ובייל,ביחד עולים לנו 60 מיליון,במקרה הגרוע מסיימים חוזה בקיץ הבא,מקווה שנצליח גם להיפטר מהחוזים של אודריוסולה,מריאנו ויוביץ ואז בכלל נוכל סוף סוף להתחזק.

סיום עונה מצויינת באנגליה, משחק מצויין ביורו, אנצ’לוטי המאמן המועדף עליו מגיע, האם סוף סוף הכוכבים מסתדרים לטובת הגולפאי ?
מבחינת פוטנציאל כרגע הוא השחקן הטוב בסגל ובפער, נקבל שלישיית ABC ? אמבפה בייל קארים

או שאולי נראה את הזאר מוסיף B לשם שלו כדי שהוא יוכל להיות פרזנטור גם של BBB…

פבריציו רומאנו וכל כלי התקשורת בספרד מפרסמים שמחר ראמוס יודיע על עזיבה.

עריכה: עכשיו גם המועדון שחרר הודעה.

אני יכול להבין למה אנשים לא אוהבים את בייל, אבל צריך להפריד בין הרגש למקצועיות. בייל פשוט טוב יותר מכל שחקני ההתקפה שיש לנו בסגל.
החיסרון שלו? השכר.
היות שזה לא שיש לנו הצעה על השולחן עבורו אפילו בחינם, אני אעדיף שישאר ונרוויח דקות השאלה עבור צעיר נוסף מצד אחד ושדרוג לקבוצה מצד שני.
בנוסף, בואו לא נשכח, ליחסים העכורים של בייל עם זידאן היה אשם נוסף מלבד בייל. מאמן שידוע בתור מאמן ששורף שחקנים וגומר אותם. (על כך יעידו עוד מספר שחקנים שהגיעו לשחק תחתיו ונקברו במעמקי הספסל).

הטענה שלי אינה שבייל תותח או שזידאן גרוע!
הטענה שלי היא שבייל עדיף על רוב שחקני ההתקפה הנוכחיים שלנו, אלא אם יימצא מי שישלם לו את כל המשכורת.
הטענה השניה היא שזידאן לא בדיוק מאמן מטפח ובייל לא הראשון ולא האחרון שנכשל תחתיו. דוגמאות נתתי מספיק.

אז לא, בייל הוא לא החיזוק הרצוי. אבל ההשוואה שלו צריכה להיות לאסנסיו, בראהים, רודריגו, וויניסיוס, ולא לאף אחד אחר (אלא אם מלבד אמבפה יגיעו עוד 2 שחקנים נוספים שיחד עם הזאר יורידו את בייל להיות מחליף שלישי לעמדות הקיצוניים)

רץ בטוויטר

ראמוס לא ראמוס, כשאני שומע שחסוס ואייחו הוא המחליף של וראן בשנה הבאה יש לי קצת בחילה.

אני לא מאמין שזה יקרה,אם וראן יעזוב ריאל תנסה להביא את קונדה או פאו טורס במקומו,אפשר גם להביא את לאפורט בזול יחסית.
לפי האס,אנצלוטי מעוניין בספינאצולה של רומא,יש דיבור על טרייד שיכלול את מאיוראל.
מישהו מכיר? ביורו הוא נראה מעולה עד עכשיו אבל זה לא אומר כלום כמובן.

מדברים על הערך הכלכלי של מכירת וראן, אבל אני לא מבין איך מכירה שלו ב-60 מיליון לפי הדיווחים ורכישה של קונדה/פאו טורס/ מי שלא יהיה באותם סכומים בערך, תורמים למצב כלכלי של המועדון? השכר של וראן גם לא בשמיים וגם יש לו עוד 5-6 ששנים טובות לתת, כך שאני לא רואה שום מניע למכור אותו, בטח שלא כלכלי.

לא ממכירת וראן יגיעו המזומנים לקנות קראק התקפי, נאמר זאת כך.
ועוד עניין פעוט שנקרא “יכולת” - יש בריאל שחקן טופ 5 בעולם בתפקידו, מה הלחץ לשחרר אותו ולהביא מישהו פחות טוב? מקווה מאוד שזאת סתם שמועה זדונית שבאה מכיוון וראן, כדי לנפח לו את החוזה הבא.

לא רואה איך מכירת וראן, בלם שהוא טופ עשר בעולם בכיף, היא דבר הגיוני. ואם הוא עצמו רוצה לעזוב, זה כנראה כיוון שהוא לא רואה איך נבנית קבוצה מנצחת. נראה אותו מבקש לעזוב אם מביאים את חבר שלו מהנבחרת ולידו את הענק הנורווגי.