דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

לחשוב ברצינות שבייל יתרום לנו משהו בעונה הזאת מעבר לשיפור חבטת הגולף של הזאר זה פשוט הזייה.

זה כבר משחקים של הנהלה, לרשום שחקן בקסטיליה וכו’.
בלי שום קשר מסכים לגמרי שיש לנו הרבה סרחים עודפים שמעבר לזה שעולים לנו הרבה כסף הם מורידים גם את רמת האימונים (אודרי ודומיו), מחויבות (בייל ודומיו) ומקצוענות (איסקו ודומיו). וגם קידום של שחקנים מהקסטיליה.
אגב לפני כמה שבועות היה דיבור על מכירה של איסקו למילאן תמורת 15 מיליון (טמטום מטורף מצידם) מישהו יודע מה קורה עם זה במקרה.

על הדרך התעלמת ממרסלו ואיסקו בהודעה שלו. התמונה הכי מביכה מבחינתי של בייל שהוא אשכרה מצליח להעלים שחקנים שהם נפילות הרבה יותר גדולות ממנו מהתודעה הציבורית.

11 שערי ליגה בעונה שעברה בפרמיירליג, יותר מכל שחקני הכנפיים שלנו ביחד, הוא לא שיחק בגלל זידאן, לא בגלל שוניסיוס יותר טוב ממנו, עם אנצ’לוטי זה ישתנה.

טיטי, אני באמת לא יודע אם הייתי רוצה להיות אופטימי כמוך. מצד אחד זה בטוח הרגשה כיפית מצד שני הנפילה אם תהיה תכאב מאוד.
לעניינו, טוטנהאם לא רוצה את בייל בחצי שכר וזה כנראה עם עזיבה מסתמנת של קיין. מעבר לכך הבנאדם לא רוצה לשחק כדורגל, ושום דבר שתגיד לי לא ישנה את זה.

לפני שבוע, שבועיים, חודש, זה היה אופטימיות, עכשיו זה פשוט הזיות.
יש הרבה יותר מדי שחקנים שאף אחד לא מוכן לשחרר אותנו מהם (בצדק).
אין כסף. נקודה.
ובונוסף לכל זה, פלורנטינו מודיע אחת לשבוע שאין ולא יהיה רכש השנה.
אמרתי לפני שנה ושנתיים ואני עדיין חושש שמקרה אמבפה יהיה מקרה האזר. היו צריכים להביא אותו כשהיה בשיא, המתינו לשד יודע מה והביאו אותו לבית גיל הזהב אחרי שבזבז את כל הקריירה בקבוצה אחרת.
מחמם שנתיים את מיטת הטיפולים ורק אוהדי ריאל מדריד מצפים עדיין לחזרה שלו לאיזהו כושר.

בייל יחזור כי אין ברירה, למה לא להפיק מזה את המירב?
טוטנהאם לא רוצה אותו כי הוא לא שחקן ששווה 10 מיליון, לא כי הוא לא שווה כלום.
בייל לא מספיק טוב, זה נכון, אבל מי כן? ויניסיוס? רודריגו? אסנסיו? כל אחד מהם מידי פעם מספק ניצוץ ליכולת שהוא יכול לספק ואז חוזר לחרב משחקים או להתחבא באגף (נחשו מי זה מי).
בייל עם טיפה חשק עדיף על שלושתם לדעתי, מקווה שאנצ׳לוטי יחבק אותו, כי הדרך של זידאן לטפל בו בוודאות לא הייתה נכונה (3 שנים בהן בזבז לנו 50 מיליון והתרומה שלו הסתכמה ברגעים קומיים ביציע והתמונה עם הדגל)

בלי אמבפה ובלי ״הקישור הטוב בעולם״ אתלטיקו סיימו ראשונים…
אין סיבה להיות פסימיים כי לא צריך יותר מידי בשביל אליפות בספרד, אבל אנחנו רחוקים מהיכולת שאני מצפה מאיתנו.
אני אופטימי לקראת העונה בליגה, אבל לא בא לקפוץ מעל הפופיק, אנחנו פייבוריטים לאליפות כמו שאני פייבוריט לנצח בריצת 100 מטר לוחמי סומו, לא כי אנחנו טובים אלא בגלל היריבים.

חייב להודות שפה אני שמח שאנצ׳לוטי מגיע. טקטיקן או לא, תחתיו שיחקנו את הכדורגל הטוב ביותר שלנו.

חושב שזה לא בא מרצון של אנצ׳לוטי, אלא יותר מדרישה של פרז כי לא יגיע להם מחליף ולא הצליחו למכור אותם.

כי גרוע יותר לא יכול להיות.
לא מאמין שנשחק פחות טוב מששיחקנו העונה.
הצעירים לא מרשימים, וזה אומר שמפה יכולים רק להשתפר.
הזאר ובייל פצועים תמידיים, אז מפה אפשר רק להשתפר.
פדה יקבל תפקיד משמעותי יותר.
מאמן חדש שבתקווה מאמין בכדורגל מעניין יותר.
ליגה שכדי לזכות בה צריך לעבור את ברסה שבמצב גרוע משלנו ואת אתלטיקו, לא בשמיים.

אמבפה בן 22, כלומר אם יגיע עונה הבאה הוא יהיה 23.
הזאר הגיע בגיל 28 (היום 30).
מצבים שונים לגמרי.
מוזמן להסתכל באיזה גיל רונאלדו הגיע אלינו, רמז, זה לא היה 18.
בכל אופן, אם אמבפה יתברר כפציע (מקרה הזאר) אז הלוואי שזה יקרה כשנביא אותו בהעברה חופשית ולא ב200 מיליון!

למי יש את הקישור הטוב בעולם?

לפי הרבה טענות שאני לא מסכים איתן - לנו.

אפשר לכתוב גם רק בלי אמבפה, אותה משמעות

אף אחד לא טען זאת כבר כמה שנים טובות…

אותם אני אשכרה מחבב ומקווה שנותר להם משהו בטנק כי לפחות יש להם רצון כלשהו, בייל הפסיק להיות כדורגלן מזמן מזמן

כצפוי,דויד אלאבה,מספר 4 החדש בלבן,שיהיה בהצלחה.

https://twitter.com/madridxtra/status/1419640563905728517?s=21

וראן ליונייטד סגור,50 מיליון יורו,שיהיה בהצלחה.

נשאר עכשיו לארגן רק עוד 100 מיליון לאמבפה

נראה לי שצריך להוסיף לכותרת “מה עם הגנה?”

בכלל מה הלו"ז איתנו…

דווקא לא דואג להגנה.
לטעמי גם מיליטאו וגם נאצ׳ו הוכיחו את עצמם כוורלד קלאסים, אליהם יצטרף אלאבה וזה בהחלט מספיק. עם איזה צ׳וסט כבלם רביעי אני בהחלט מסופק. זו עדיין תהיה העמדה הכי חזקה והכי עמוקה שלנו בסגל.
לא צריך לחשוב על הגנה בכלל לפני שמגיעים לפה 2 שחקני התקפה.

לא הבנתי איך נאצ׳ו הוכיח את עצמו כוורלד קלאס.
כל מה שהוא הוכיח זה שניתן לסמוך עליו לריצת משחקים קצרה ושהוא גיבוי נהדר. אוי ואבוי אם נסתמך עליו כשחקן הרכב לעונה שלמה.

כן, אבל עדיין ימשיך להיות גיבוי לשני בלמים שהוכיחו את עצמם כוולרד קלאס, אלאבה ומיליטאו, ולדעתי מיליטאו הוכיח כבר מעבר לכל ספק שהוא וורלד קלאס.

אין מחלוקת.
עונה שעברה נפצעו לנו שני בלמי ההרכב.
אתה תהיה שקט עם ציוות של נאצ׳ו את ואייחו/צ׳וסט במקרה של ריבוי פציעות? כי אני לא.

זה יכול לקרות לכל קבוצה, אי אפשר להחזיק יותר מ 2 בלמים וורלד קלאס ומחליף מצויין, הבלם הרביעי של שאר הקבוצות לא יותר טוב משלנו