דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

ראית את המשחק אתמול ? ראית שכל מהלך שלנו זעק “איפה הארי פאקינג קיין !”
יש לנו סגל כמעט מושלם עם קיין כחלוץ, חסר רק מגינים יותר טובים.

העיקר שהחרא הקטן כצפוי חותם בפסז’ שנייה אחרי שהחלוץ הבכיר בקיץ חותם בקבוצה אחרת.

מתחיל להאמין שאל ח’ליפי הזה עושה את זה בכוונה כדי לדפוק את ריאל כל חלון העברות, בסוף יתגלה כגאון רשע, מסכם עם אמבפה שאם ישחק אותה רוצה לעזוב עד שהאלאנד/קיין חותמים במקום אחר אז הוא ישלם לו בונוס שמן מאוד בהארכת החוזה יום אחרי…

https://x.com/madridxtra/status/1690688096969396224?s=46&t=R2lcA26gQA8WZ4TiG_SfKQ

בסך הכל עשה עלינו שוב סיבוב. ניימאר מועזב, כך שאמבפה קיבל את מה שהוא רצה. השתמש בנו כדי להשיג את רצונו, שוב.

מעדיף שלא יגיע. נסתדר גם בלעדיו.

זה רק מחזק את הטענה שלי.
פבריציו לא מדווח על משהו, הוא רק מצטט את אל חליפי שסוף סוף אומר משהו חכם מבחינתו אחרי שכל הקיץ הוא יורה לעצמו ברגליים.
כל עוד הדיווחים על הישארות נשארים בצרפת אין ראיה לכך שזה יותר ממהלך קלאסי במסגרת המו"מ הלא רשמי בין ריאל לפריז.
גם אמבפה וגם ריאל סותמים את הפה.

בהנחה והדיווחים הללו נכונים אני לעצור רגע ולחשוב את מי בעצם אפשר להביא. אלה השמות שכרגע עולים לי לראש.

ויקטור אוסימן
רנדל קולו מואני
דושאן ולאחוביץ’

הראשון הטוב משלושתם. חלוץ קלאסי נמרץ מאוד. יעלה המון.
השני שחקן טוב מאוד אך לא בהכרח חלוץ קלאסי. לא בטוח שזה מה שאנחנו צריכים.
השלישי קצת חידה לדעתי. העניין הוא שיובנטוס לא במצב הכי טוב ואולי אפשר לבדוק את אופציית ההשאלה.

רק אני מבואס בכל פעם שהוא על המדף ונהיה נבסוט בכל פעם שהנה הנה הוא מאריך חוזה?

אני הכי יהיה מבסוט כשהוא יפסיק להיות מקושר אלינו, מ2017 בערך הסאגה הזאת. הספקתי לסיים תואר, להחליף 3 עבודות, להתחתן ולהביא ילדים בזמן הזה…

ואנו הספקנו לזכות פעמיים צ׳מפיונס ופעמיים להליגה.
באמת, לוקחים את העניין ברגישות יתר. פרז מתחילת הקיץ אמר ש-רק בעונה הבאה נביא. אם וכאשר. כלומר ריאל לא הייתה מעורבת בכלל הקיץ הזה, בשום שלב.
השכונה היא פריז שעושה מעצמה צחוק ולא אנחנו. אנחנו נמשיך לנצח בלעדיו.

מדאיגה אותי יותר הפציעה של מיליטאו! בלתי נתפס :frowning:

סרחיו ראמוס לשנת פרישה?

עם כל הכסף שחסכנו, בהחלט אפשר להביא את אוסימן.
הוא נראה נהדר ליד קבארצ’ליה היצירתי בעונה שעברה . יש לו את העוצמות הפיזיות שעל כך חסרות לנו בחוד ויצירת מצבים יש לנו בשפע.

אם כבר מדברים על סוף החלון, אני יותר לחוץ על בלם כרגע
ויש לי תחושה שאני הולך להתאכזב

מסכים.
מי שבאמת רוצה לעבור לריאל - עובר לריאל.

אני אשמח לשמוע משהו רישמי מאמבפה, עד אז קשה להסיק מסקנות כי כל הסיקור הגיע מכלי תקשורת בצרפת. גם הדיווח של פאבריציו הוא למעשה ציטוט של אל חאליפי, שמבחינתו יכול להגיד מה שהוא רוצה עד מחר.

שיגמר כבר הקיץ אלוהים.

יאלה פלורנטינו, שים את ה100+ שלך על אוסימן ותגמור עם זה, אחלה התקפה תהיה
אם אמבפה רוצה קריירה נוחה, משעממת וללא תואר (אפילו מאבק) משמעותי אתלא רק כסף שיהנה…

אם ״מראש״ המועדון תיכנן להביא את אמפבה רק שנה הבאה, אז למה לא החתימו עוד חלוץ? אפילו להשאלה לשנה?

סבבה, אמפבה מגיע רק עונה הבאה, למה לא לעבות את ההתקפה לעונה? אלא אם כן באמת חשבו שעם גולר, רודריגו, ויני וחוסלו נסתדר. קצת קשה לי להאמין…

ונגיד שזה באמת היה התכנון וככה באמת האמינו, האם באמת נכון תדמיתית ומקצועית סוג של לשרוף את הקבוצה קיץ אחר קיץ בשביל שחקן? אובססיה חולנית. לכו תתווכחו עם מי שאומרים שזו המהות של ריאל מדריד, מלכת אירופה, הקבוצה הכי מעוטרת בעולם, שכל שחקן רוצה לשחק אצלה ויעשה הכל כדי להגיע.

למה ציטוט של נאסר אל חליפי ודיווחים רק מצרפת שבבירור מהווים תרגיל של פסז’ גורמים לכולם פה לצאת מנקודת הנחה שהוא לא מגיע הקיץ?
אם אתם במקום פלורנטינו היה פה גרוע יותר מבצ’לסי בחיי…

אל תגזים. יכול להיות שהוא יגיע הקיץ. אבל אתה מדבר מאוד נקודתית. רוב האוהדים פה מתייחסים לסאגה הזו על שלל רבדיה. המסדר אוננות הזה של פרס על אמפבה לא מוציא אותנו באור הכי חיובי תדמיתית ואפילו עזוב תדמיתית, אלא מקצועית.

האמת שכן, אם אמבפה לא יגיע הקיץ או הקיץ הבא אנחנו נדפק מאוד תדמיתית ושיווקית. רק זכיה בליגת האלופות תציל אותנו ובקצב שהשחקנים שלנו נופלים כמו זבובים זה לא הולך לקרות…

מבחינה מקצועית, אני לא בטוח שהיה מגיע חלוץ השנה גם אם אמבפה לא היה קיים, מהסיבה הפשוטה שאין מישהו מתאים, בגיל מתאים ובמחיר נורמלי.

מבחינה תדמיתית, זה אכן לא נראה טוב, אבל אי אפשר כל הזמן לנצח תדמיתית. הקבוצה שלנו מנצחת תדמיתית ברוב מוחלט של המקרים, בטח לעומת קבוצות אחרות.

הייתם רוצים שנפגע מקצועית וכלכלית, כדי לצאת יותר טוב תדמיתית במקרה הזה?

בעולם שבו אמפבה לא קיים, אם מבחינה מקצועית לא היה מגיע שום חיזוק אז המצב ברצפה. ורגע… תן לי לסדר לך משהו: הגענו למצב הזה שלא קיים מישהו בשוק כי אנחנו מזילים ריר על השחקן הזה כבר מליון עונות, מאז שהוא היה במונאקו.

אתה מכיר את הביטוי שלבנות קשה, להרוס קל? התדמיתית של המועדון לא נבנתה ביום אחד. מדובר פה על היסטוריה. אפילו את רונאלדו הגדול מכרו ליובה כי הוא חשב שמגיע לו יותר שכר והמועדון חשב אחרת. אני לא משווה את התדמית של ריאל לקבוצות שמבזות את עצמן בשנים האחרונות.

ואיך היינו נפגעים גם מקצועית וגם כלכלית? אתה מתכוון לאם היינו רוכשים את קיין? או לאם היינו מביאים עכשיו את אמפבה בהמון כסף? ב2 המצבים כנראה שמקצועית לא היינו נפגעים, אז בבקשה תרחיב.

למה? לא הבאנו את הלאנד (או כל 9 רציני אחר) בגלל בנזמה, לא בגלל אמבפה.

כן, אני פשוט לא חושב שעד כדי כך קל להרוס את התדמית הזאת. לפעמים טועים, אין 100 אחוז הצלחה בשום עסק.
התדמית שלנו נפגעה גם כשלא עשו משחק פרידה לאיקר, וכו’. נשארנו שלמים ועם התדמית הכי טובה באירופה. עדיין החלום הכי גדול של שחקנים הוא להגיע לריאל. גם אחרי הסאגה הקודמת עם אמבפה, החלום של בלינגהאם, טשואמני, ועוד רבים (אפילו קיין) הוא להגיע לריאל.

סתם דוגמה: היינו מביאים את קיין עכשיו ב100 מיליון => היו לנו 100 מיליון פחות בקופה => עוד שנתיים קיין מבוגר => צריך חלוץ ויש לנו 100 מיליון פחות בקופה.

זה נכון, אבל לדעתי לא 100%. לחשוב שאת אמפבה אנחנו מנסים להחתים המון עונות ואולי מוותרים על רכש בשבילו ואז להגיד שלא הבאנו את האלנד בשביל אולי עונה אחת שהוא ובנזמה היו החלוצים שלנו לא מסתדר לי. מצטער. אם חושבים על אמפבה המון זמן ולטווח ארוך אז האלנד בדיוק ענה על אותו קריטריון. מה גם שיש את ויני בשמאל אז איך בדיוק אמפבה? בתור חלוץ? אהא, אז שוב זה מסביר (?) למה גם המון שנים לא הבאנו חלוץ (?). יש פה בעייתיות מסויימת.

תודה על התזכורת, האמת שאתה צודק. זה מאוד הציק לי בזמנו ובהחלט הכתים את המועדון. אבל עדיין אני חושב שאלו שני מצבים קצת שונים: להפרד משחקן מול לרייר על שחקן. האחד, נכון קצת מבאס כי לא יודעים להיפרד מהאגדות כמו שצריך, אבל המועדון כביכול עדיין ניצב ״מעל״ השחקן ולא מתרפס עבורו. השני גם מבאס וגם הפוך, כלומר התרפסות.

אני חושב שאם כבר זה מחזק את הטענה שלי. נניח בצד שכבר ביצענו מספיק רכישות של 100 (כלומר כנראה יש את הכסף). אם אני זורם איתך בקו המחשבה, אז כאילו לכל עמדה יש לנו תקציב מסויים: 100 לקשר אחורי, 100 לקשר 50/50, 100 לשחקן התקפה. אם זה המצב ואנחנו צריכים לבחור בין אמפבה עוד X שנים לבין כל שחקן אחר שבתקופה הזו יכל להיות רלוונטי אז שוב - יש פה בעייתיות. אני אזכיר שעל אמפבה שמענו עוד ממונאקו. כבר אז פרס היה מוכן לשים עליו משהו כמו 150 מליון. אתה מבין שיש מצב שהוא נהיה אובססיבי וקשה לו לשחרר וכל זה בעצם פוגע בנו? אתה מבין שעונה אחת שבה הלאנד קצת על הספסל עד שמשתלב יותר זה לא כזה נורא?

שוב, יש כוכבית מאוד גדולה בכל מה שקשור לסאגה הזו, אי אפשר לעצום עיניים. זה תדמיתית, מקצועית, כלכלית, התאמתית, מה לא… גם אם אמפבה מגיע מחר בחינם, האם המערך מתאים? הרבה אוהבים להגיד ״קודם מביאים אח״כ חושבים מה לעשות״. וואלה בהקשר הזה אני לא מסכים. מה גם שיש לנו את אנצ׳לוטי שהוא הכי אנטיתזה ל״חושבים מה לעשות״. כאוס רציני. ואני לא בא ממקום פסימי.