ת'רד הממים והגיפים הרשמי

כן אבל למה להסתכל על ויקיפדיה בתור מקור למידע?

@Ganjo תגובה שלך?

אני רק מקווה שגיסתי לא תקרא את זה. גם הרפורמה המשפטית וגם את זה וזהו היא תרד מהארץ סופית. זה ישבור אותה.

טבעונית קיצונית.

האמת שעבדתי שם בתור פקח חצי שנה אחרי סוף השירות הצבאי עד שהתחלתי ללמוד. או שזה היה לפני הצבא? לא זוכר.
התפקיד היה לאסוף נתונים מהדוחות הכספיים של בתי העסק שנבחרו, ולמלא טפסים על סמך הנתונים.
זה היה בשנות ה 90, לפני שהכל היה ממוחשב. לא היה סלולרי גם. צריך ללכת פיזית להעתיק מספרים מהדוחות.
לא אשכח איך הלכתי ברגל בשכונת שועפט בירושלים (לא היה לי רכב) למשרד עורכי הדין ששלחו אותי אליו. אף אחד לא רוצה לדבר עברית, ולא הבנתי למה ילדים מסתכלים עליי בשוק. בסוף מצאתי את המשרד, והאנשים במשרד היו סופר נחמדים, הביאו לי פירות ובקלאוות, וכל הזמן שאלו אם אני רוצה מים או קפה או משהו.

זה בגלל שאתה בעד סרג’י רוברטו.

אפילו אני שהתזונה שלי מורכבת בעיקר מבשר (פליאו) לא מגיע ל-700 גרם בשר ביום… נראה לי סביב ה-400

יש טבעונים לא קיצוניים?

יש כאלה שאוכלים עוף
image

10 פוסטים פוצלו לנושא חדש: בריאות, תזונה, כושר

שברון לב

כשמסדרים את הטבלה לפי בשר בקר בלבד, אז מקבלים משהו מאוד דומה:

image

הנתונים שבטבלה נכונים לשנת 2020, בה היינו היו סגורים בבתים ( :man_facepalming:t2:), אז הגיוני שהמספרים גבוהים יותר

בשבילך

כתגובה לBLM

חמאס מחכה לכניסה הקרקעית.

אני היחיד ששם לב לזה?

רמז למי שפספס-

(ותודה למחולל התמונות של בינג)

הם גם חטפו קנס של 50 פאונד מעיריית ניוקאסל כי האוטובוס חנה במקום אסור.
מעיריית ניקאסל נמסר שדורטמונד יכולים להעביר את הכסף דרך אדי האווי במשחק הגומלין.

הטרלת השנה בליגת האלופות עד כה.

ברצינות - אני קורא את הת’רד של הקלאסיקו בשני הפורומים והזוי כמה שזה נשמע אותו דבר.
צריך לעשות דיון צ’אבי vs קרלו מי גרוע יותר… יהיה מעניין

למה לפטר את אנצלוטי? אני מודה שאני לא נכנס לפורום שלכם ולא עוקב יותר מידי אחרי ריאל . אבל שאלה של תם, למה לפטר את אנצלוטי? באמצע עונה. מה הטיעון? ומי יבוא עכשיו במקומו.

זה קל.

אתה חושב שצ’אבי גרוע?
אז אנצ’לוטי הצליח להפסיד אליפות לאותו צ’אבי גרוע, כבר בפברואר.

לגבי מחליף - זה לא מעניין כרגע. עיין ערך ביבי.
ופרקטית, אני משוכנע שאפילו הבן של אנצ’לוטי יעשה עבודה טובה יותר.

חוץ מזה שאני חושב שצריך להיות עיוור רציני כדי לא לראות שצ’אבי מאמן הרבה, הרבה יותר טוב מאנצ’לוטי. וזה אומר על האחרון הרבה יותר מאשר על הראשון.

הטרולים התחילו לחגוג עלינו.

אבל לא רק עלינו.