ת'רד הממים והגיפים הרשמי

דימטרי מי שמכיר את רביע הנחמד יודע שהוא מטריל. אל תיקח ברצינות הכל. פשוט תטריל אותו על אתלטי. רמז קטן ראמוס.

איך אני אטריל אותו? שאתלטיקו ייקחו את ליגת האלופות אני אטריל אותו.
עכשיו זה לא פייר.

איזה שערוריית שיפוט הייתה לטובת ריאל בעונה שעברה?
אני דווקא זוכר שער חוקי לגמרי של בנזמה בגמר שנפסל.

תמונה קבוצתית של הקבוצות המפתיעות והמרעננות של העונה:

מה מרענן בארסנל?

הצתה מאוחרת… חחחח

חכה כמה ימים לפני שהמים הזה הופך ללא אקטואלי.

פפ מסביר מה קרה לארסנל.
https://twitter.com/i/status/1659996539756871682

אפילו בטרול פוטבול לא צוחקים על ויניסיוס יותר. זה כנראה גזעני.
יש להם רק את זה.

משל

באיירן במוד של hold the bear

להיפך, זאת פשוט הזדמנות נוספת לממים חדשים.

לדוגמה:

7nehf4

Too soon?

הזייה שיש לו 2 תארי אליפות באותה עונה. לא מבין למה פיפא לא מגבילים את זה.

דווקא הגיוני בעיני. הוא היה חלק מחצי מהעונה ותרם להישג. אם האלאנד היה נמכר בינואר/מגיע בינואר במקום בקיץ - לא מגיעה לו מדליה?

בגדול? אם הוא לא היה עוזב הם לא היו לוקחים אליפות, אבל עזוב את המקרה הפרטני. אין לי בעיה ששחקן יזכה באליפות על סמך חצי עונה, יש לי בעיה עם העיוות הזה ששחקן זוכה בשתי אליפויות בעונה אחת.

אז זה קצת סותר את עצמו… הוא הרי תרם לשתי האליפויות. לא הבנתי מה אתה מציע - שיזכה רק עם הקבוצה שאיתה סיים? למה שזה לא יחול גם סתם על שחקן שנפצע באמצע העונה וסיים חוזה? ואני לא נכנס בכלל לענייני בונוסים וכאלה.

לאו דווקא. מבחינתי שיבחר איפה הוא מרגיש שהוא תרם יותר. פשוט למנוע מצב שבו שחקן זוכה ב"שתי אליפויות באותה עונה". זה מעוות.

טל מכל הבעיות שיש בכדורגל העולמי זה מה שמעצבן אותך? באמת?

בגדול אין בזה שום דבר רע, זה בסה"כ תואר של כבוד.

בגדול? אין. בקטן, זה מעוות.

“מעוות” זה מקרה כמו אובמיאנג שטכנית רשום גם על האליפות של בארסה. חצי עונה זה מספיק זמן ותרומה מספיק משמעותית כדי לתת לו את הכבוד להיות בין הזוכים. שחקן שזוכה בסופרקאפ הצרפתי באוגוסט ואז בינואר בסופרקאפ הספרדי זה גם מעוות? הוא הרי זכה בשני סופרקאפים באותה עונה. בקיצור באמת אין שום סיבה שפיפא תגביל את זה.

גם במקרה של אובי אני מבין למה נתנו לו. הוא עזב בלי לעשות בעיות ושיחרר לברצלונה FFP זה יותר בשביל ריספקט לשחקן (וגם על התמורה שהוא נתן בחצי עונה לפני)