פנטזי ליגה ספרדית :: למהמרים כבדים בלבד

פתחנו ליגת פנטזי לליגה הספרדית, כמה חברה מהפורום פה כבר נמצאים. בליגה נותרו עוד 3-4 מקומות, אז החלטתי לעשות אודישנים למי שמעוניין לשחק (את הקוד אני אשלח בפרטי).

דבר אחד חשוב לדעת: הפנטזי הספרדי שונה לחלוטין מפנטזי רגיל שבו כל הדאגות שלכם יהיו לגבי מי השחקנים שתרכיבו בהרכב במחזור הבא.

בניגוד לליגת חברים בה המאבק היחיד בין המתמודדים הוא הנקודות, פה המאבק הוא גם על שחקנים. כל שחקן יכול להיות אצל מאמן אחד, ופה מתחיל המאבק.

אפשר לקנות שחקנים דרך השוק המתחלף כל 24 שעות במכירה פומבית, אפשר לעשות מו"מ עם מאמנים אחרים, וגולת הכותרת: לרכוש שחקנים בסעיף שחרור ממאמנים אחרים בלי שתהיה להם אפשרות לאשר את העסקה.

סעיף שחרור מופיע אצל כל שחקן, בהתאם למחיר בו נרכש השחקן. מרגע רכישת שחקן, סעיף השחרור מוגן למשך 14 יום.

זה כן מצריך תשומת לב כל יום, אבל אפשר לחיות את החיים שלכם לצד הפנטזי ולהיכנס רק פעמיים ביום בממוצע.

כאן יש הסבר קצר, אבל ישן, ללא הסבר על סעיף השחרור.

מוזמנים לשאול שאלות, להציע ליגה משלכם ומה שעולה לכם לראש, בין אם אתם כבר מכירים את המשחק.
בלי קשר, מוזמנים לעקוב בפייסבוק ובאינסטגרם של הפנטזי:

יאללה בואו!

פנטזי בו שוק השחקנים מחולק לכולם ואין שחקן כפול - זה הפנטזי האמיתי. לא החרטא של הליגה האנגלית ו/או ליגת האלופות.

כאחד שמשחק כמה שנים פנטזי פוטבול - אין השוואה בכלל לרמת הרגש שיש לך בלחכות למחזור הקרוב מאשר בלי. פנטזי מחבר אותך לשחקנים עלומים ואתה מוצא את עצמך מעודד שחקן יריבה שיבקיע כי ככה תנצח את השבוע… זה מיוחד במינו.

חבל שאני לא בעניינים של הספרדית ושהזמן שלי מתבזבז לתרגילים במתמטיקה…

אבל מי שצופה בספרדית ומסתפק אם לקפוץ למים המוזרים של הפנטזי - לכו על זה בכל הכוח הנאה מובטחת.

בד"כ אני שם (לפעמים נאבק על מקום בשלישייה הראשונה, לפעמים עושה קולות של לבאנטה), והשנה החלטתי לעשות הפסקה עם הנושא.

אבל כדאי, לגמרי כדאי. גם המשחק מעניין ומאתגר (פי כמה וכמה מהפנטזי הרגיל והמוכר), וגם אחלה משתתפים בליגה.

חשוב לציין שזה כן דורש השקעה ברמה כלשהי, ולא מספיק להיכנס לאפליקציה פעם בשבוע, חצי שעה לפני המחזור, ולעשות שינויים. דברים קורים כל הזמן, כי הסגל של כולם מושפע מכולם.

לגמרי. פתאום היה חשוב לי לצפות במשחקים עצמם (מעבר לברצלונה/מדריד/אתלטיקו), כדי לעקוב אחרי כמה תיקולים עשה פדרו לאון במשחק של אייבאר, והאם פרה פונס שוב עשה שטויות.

אתה יודע שזה לא נכון.
פרה פונס ופדרו פורו מעולם לא עושים שטויות!

נ.ב. צ’ימי המלך

תלוי ליגה בכנות. להבנתי אנחנו שחקנים דיי אינטנסיביים והסיפור של הסעיף שחרור הוסיף לזה לא מעט.

עם כמה שאני עוקב אחרי סטטיסטיקות זה כעין וכאפס לעומת מה שהפנטזי גורם לך לעשות. אתה לומד להעריך אספקטים אצל שחקני הגנה, מבין אילו סטטיסטיקות רלוונטיות לשחקן אחד לעומת אחר, אילו תפקידים עדיפים בפנטזי לעומת אחרים וכ’ו.

למי שמוכן לצלול לרזלוציות הללו זו חתיכת חוויה. שלא לדבר על המאניה דיפרסיה ממחזור למחזור.

מסכנים ז’ואן ז’ורדאן ופאו טורס, אף אחד לא רודף אחריהם כמוך.