הקהילה שלנו: מפגשים בכחול אדום.

נראה שלא, אין פה זרימה כל כך וגם לצערי הבר לא מוכן לעשות במוצ"ש סאונד של המשחק. יש לו שירים מסתבר בראש.

האמת שזה משמח אותי שלא יהיה מפגש ביום שאני לא יכול להגיע.

אין לי מושג מתי תתחיל ליגת האלופות, אבל נשמע לי כמו הזדמנות מאוד טובה.

ושוב, בעוד שבועיים ביום ראשון יש משחק מול ויאדוליד בשעה 20:30 - שעה הרבה יותר נינוחה לטעמי.

ראיתי פה את היוזמה והקמת הדיון ואני חושב שזה אחלה, החזקתי אצבעות. אבל לא עברתם בבקרה. סתם,סתם. אין כמו לראות כדורגל עם חבר’ה, באמת. ואנחנו ‘השרופים’, זה לא כמו לראות עם חברים שלך מהבית שפה רואים תקציר ושם קוראים משהו בספורט5 ואומרים לך ‘זה אשכרה נכון’. ‘להתאחד’ לאירוע המוני עם בארסה מאניה זו אופציה?

יכול לומר שאצלי קרו כמה וכמה ‘שינויים’ בחבר’ה שאני רואה איתם. הבסיס היה פה אבות הקהילה עם גיא, ארתור, נירו וכן הלאה, אלה שהיו עוד בימי שמינית הגמר הארורים וניקוליצה, לא בעידן ההצלחות של הצ’מפיונס לרגלנו. אבל כל אחד בשלב אחר בחיים, לעתים מעדיפים את ‘השקט’, הורים לילדים כבר וכן הלאה. הייתי עוד פותח קבוצות וואטספ בהתלהבות ויוצר איבנטים בפייסבוק - ונאדה. אנשים פשוט היו יוצאים או מתעלמים, אבל זה בסדר | בערך מ-2012 אני רואה משחקים עם בן מייזל, האוהד שעושה הרבה רעש. המסורת המשיכה במשחקים הגדולים כבר שנים - בליאו בלומס ברמת החייל, ואת המשחקים היותר קטנים רואה עם חבר קרוב שעכשיו הוא שותף לדירה ומאלתרים משהו בדיזינגוף (ממליץ על מוליבלומס במנדלי, תמיד סאונד של משחק, מלא טלוויזיות ובלי הסחות דעת). אתם יכולים גם להריץ קבוצה בוואטספ. אני כן אוהב לעתים מפגשי טרמפיסטים ושיש אווירה מצוינת. לדעתי כל אחד צריך לעשות את ההקרבה הקטנה הזו זה חשוב.

בגמר ליגת האלופות האחרון חוץ מבן לא בא אף אחד מ’הגרעין הקשה’, בהתחלה הייתי קצת עצוב אבל בהמשך הייתי כל כך שמח.

במשחק הגומלין נגד פריז סן ז’רמן חיכתה לי הפתעה, הביאה את הברכה אבל הפילה אותי בפח. רמז: כתבתי על זה בת’רד הקפיטריה :slight_smile:

ירדן מה המשחק האחרון שראינו ביחד, ספרד-צרפת ביורו 2012 יש מצב, רבע הגמר? או שנפגשנו לעוד משחק והיה כושל, משהו עם צ’ילה במונדיאל 2014 הדוחה?

צריך לעשות מפגש בין אוהדי ריאל לברצלונה באיזה קלאסיקו. יהיה חם. טיטי חייב לבוא עם מסיכה :slight_smile:

אבל כבר יצאתי חיובי לקורונה… :wink:

האמת שיותר משזה עניין הצפייה עם אנשים שהם אוהדים אמיתיים (ולא כאלה שקוראים חדשות בארסה ב one ורצים לחדש לי על מצב הקבוצה :flushed:), יש פה גם לא פחות עניין לפגוש חברים שאני מכיר רק דרך הפורום.

אנחנו פה כבר הרבה שנים ומכירים אחד את השני על המניירות והדעות… באיזשהו מקום אתם קצת משפחה בשבילי ואני מדבר עליכם לפעמים עם אשתי כמו שמדברים על מכרים אחרים. מוזר לי שעד היום לא נפגשנו…

ולמרות שיכול להיות מפגש מעניין וכיפי בקלאסיקו עם אוהדי ריאל, את טיטי אני מחרים!
למה כמה שלמדתי לאהוב אותך (ובאמת שלקח לי הרבה זמן אבל תודה לידידתי הקורונה), אתה בטח תשב ותציק ותקניט בלי סוף ותהרוס לי את כל ההנאה.

למשה זה בטח לא יפריע, הוא פולני ורגיל לסבול…

אל תדאג, לא נגיע לזה, אני אדאג לפוצץ את המפגש עוד לפני, דרך הפורום :sweat_smile:

האמת שמפגש כזה בקלאסיקו לא נשמע כרעיון כ"כ טוב, טיטי או לא טיטי…

אז אם אבוא עם חולצה של ריקי, תחשוב שאני ליאור?

באסה, עכשיו גיליתי שאני יכול :rofl:

שבוע הבא, יום רביעי מתחילים את המסע בליגת האלופות.
מפגש?
איפה?..

לצערי לא אהיה בארץ.

אני בתאילנד.

באיירן (יותר קול, לא?) זה בשלישי שבוע אחרי.
תגידו לי שאתם בארץ בבקשה בבקשה…

giphy (2)

כן. אם זו לא שמינייה.

סביר להניח שמה שלא יהיה, יהיה מפגש לוהט.
לא סתם וואפא טרחו לחמם את הכדורים המתאימים לבית הזה…

בפעם שלפני האחרונה שפגשנו את באיירן אני בכיתי אתה בכח רוצה לראות אותי בוכה שוב? :joy:

נו באמת… אתה פולניה, לא?
אתה אמור לבכות על משהו גם אם ננצח, סומך עליך…

*אתה פולני. אני עדיין מזדהה בתור גבר.

Polania is a state of mind.

או כמו שהאקסית שלי הייתה אומרת:

1. פולניות זה מצב הורמונאלי
  2. פולניות מילולית גוררת פולניות פיזית