לא רק ספרדי ואנגלי: ת'רד הכדורגל הכללי

אז נשיא מועדון בטורקיה עושה מה שהרבה אוהדי בארסה היו רוצים לעשות לחיל מנסיאנו / מתהו לאוז

https://twitter.com/TooScaryFunny/status/1734487485663572236

וזה ההמשך של עובדי מועדון נוספים אחרי שהוא כבר על הרצפה:
https://twitter.com/kevinparedesfan/status/1734311707789635832

טורקיה סוערת והליגה הושבתה עד השלמת החקירה, ארדואן: “מגנה בתוקף, לא נאפשר אלימות”.

פנס יפה.

אפרופו הליגה הטורקית, זה מה שהרבה אוהדי בארסה היו רוצים לעשות לסרג’י רוברטו ואוריאול רומיאו.
image

עם יד על הלב, לא משנה אם אתם אוהדי ריאל, בארסה, יונייטד, ליברפול, אתלטיקו, פפ או קלופ - יש מישהו שצופה הערב במשחק של פסז’-דורטמונד, ולא מקווה לשמוח לאידם של הצרפתים בסוף הערב?

אישית לא אכפת לי מהצרפתים, רוצה שהם יפסידו רק כדי לראות את הפרצוף של המושתן בסוף המשחק.

אם יש צדק בכדורגל - הפנדל המומצא במחזור הקודם של פריז לא יעזור להם לעלות

הדחה של פסז הערב וישמצב שאנחנו סוגרים את הסיפור כבר בינואר. חוץ מזה הייתי שמח שהם יעופו כי לא בא לי להיפגש איתם.

ומילה קצת יותר “רצינית” -

אתם רואים איך התפתח בית המוות, את המשחקים לאורך שלב הבתים, ואת הרמה המטורפת, הקצב האדיר והדרמה המושלמת של משחקי מחזור הסיום?

אז רק תחשבו מה אנחנו כאוהדי וצרכני כדורגל מפסידים, מזה שאין סופר ליג.

שלב בתים שני ייתן לנו את התענוג הזה כל שנה. במקום זה המציאו שיטה שאני עדיין לא הבנתי. אשמח אם מישהו פה יסביר לי באמת בהזדמנות…

לפני שנתיים, כשאמבפה עמד לסיים חוזה ובינואר היה רשאי לחתום בכל קבוצה, הייתה את הפארסה עם ההגרלה ואז קיבלנו את פסז.

פסז שלנו בדוק. הם בטח ישלמו כמה גרושים כדי להפעיל לחץ על אמבפה שלא לחתום כבר בינואר כמו שריאל מתכננת…

האמת היא שהם לא ככ מפחידים ובכלל לא מרשימים
אם מוצאים דרך לעצור את הצב אין להם דרך לכבוש שערים. פשוט ככה
היום הוא היה צריך להיות עם לפחות 3 בישולים
חוץ ממנו יש להם איכות אינדיבידואלית רק בהגנה אבל הגנה זה קבוצתי והם לא בדיוק מרשימים בה גם

אני מסכים איתך אבל לדעתי הפורמט משנה הבאה הוא בגדול רעיון טוב שמאזן בין עוד מפגשים ברמה גבוהה לבין אבידת ה"ריגוש" והעניין וכן ירידה בערך הליגות המקומיות. ההרחבה של המשחקים והקבוצות המשתתפות לעומת זאת הוא כמובן מיותר ונועד לגרוף עוד מיליונים על חשבון השחקנים…
אבל בכללי ובאופן מאוד מפתיע אני תומך במה שאופ"א עשתה.

בהמשך לזה, עוד סיפור הזוי מהליגה הטורקית.
אחד השחקנים שבשיקטאש העיפה, וינסנט אבובקאר, ביים פציעה כי … עשה השתלת שיער.
הרופא אמר לו שאסור לו לנגוח כדי שההשתלה לא תיהרס, אז הוא ביים פציעה והתאמן בנפרד.
בנוסף, על פי מארקה,הוא טס לסשנים של ההשתלות ללא אישור של המועדון , וביים מחלה של אישתו כדי להצדיק את הטיסות.

רק בארגנטינה אלוף עולם אזיקאל פלאסיוס נמצא ביציעים של הקבוצה שלו עם הבארה (השרופים) ומעודד את ריבר במשחק אלוף האלופים

אייקס הפסידה בגביע לקבוצת חובבנים מליגה רביעית.
בהודעה הרשמית המועדון הודיע שמרוב בושה הם יחזירו כסף לכל האוהדים שקנו את הכרטיסים למשחק (חוץ) כולל מחיר האוטובוס מאמסטרדם לאוטרכט.
קשה להם בלי ה dick pics של אוברמארס.

למי שזוכר, בתחילת העונה הם היו במקום האחרון בליגה. בדקתי עכשיו, הם כבר במקום 5.
במקום הראשון אגב נמצאת PSV, עם 16 נצחונות מ 16 משחקים ויחס שערים 56-6.

למועדון הקטן דפורטיבו לוחן מצ׳אקו, יש 15% מההעברה של קלאודיו אצ’ברי
הוא יקבל מיליון דולר עבור מכירת שחקן הנוער למנצ’סטר סיטי .

אל צ׳אקו, היא אחת מהפרובינציות הכי עניות במדינה, המועדון הוא כל כך קטן, שהכסף הזה ישנה אותו מקצה לקצה.

הם מתכננים לבצע השקעה משמעותית במתקני המועדון

יקימו מרכז ומכון כושר ,ישופצו את המגרשים של כל המקצועות במועדון .
בנוסף שיפוץ כללי באצטדיון שיקרא מעתה ״קלאודיו אצ׳ברי״

זה בכלל מרגי לא?

או כמו בארגנטינה, הכסף יעלם ויותר מידי אנשי עסקים יגדילו את החשבון בנק. אין השקעות שטובות לכלל האנשים בדרום אמריקה. זאת פיקציה.

שערוריות בכדורגל טורקי לא מפסיקות . כל שבוע יש סיפור חדש.
והפעם - משחק הסופרקאפ הטורקי בסועודיה בין גלטסראי לפנרבחצ’ה בוטל.
למה? כי ברגע האחרון הקבוצות הטורקיות החליטו לעלות עם תמונות של אטאטורק בצבעים של פלסטין, לאור הזדהות עם הפלסטינים.
השלטונות בסעודיה לא אהבו את זה, כי הם מקפידים לא לקחת צד, ואסרו על הקבוצות לעשות את זה .
זה הכעיס את הטורקים והם ביטלו את המשחק.

התלבטתי אם זה שייך לכדורגל או לפוליטיקה או למלחמה בעזה.

בכתבה בה קראתי את כל זה, מציינים גם ששוטרים סעודים מורידים בכח כאפיות מראשים של אנשים, ודורשים להוריד כל סממן של תמיכה בפלסטינים, כמו צמידים בצבעי דגל פלסטין. אפילו מהאנשים שבאו לעשות חאדג’ במכה.

אוקיי חייבים לדבר על הפיל האפריקאי שבחדר
למה טורניר גביע אפריקה לאומות 2023 מתקיים בינואר-פברואר 2024

או שיעשו אותו בינואר-פברואר 2023 על שם הטורניר או תקראו גביע אפריקה לאומות לשנת 2024

איך זה עובד?!!

זה מה שיש לויקיפדיה להגיד

בגדול זה תוכנן להיות בקיץ 2023 אבל נדחה בגלל תנאי מזג האוויר .
לא יודע למה לא שינו את השם, כנראה כבר מכרו זכויות ומרצ’נדייז.