לא רק ספרדי ואנגלי: ת'רד הכדורגל הכללי

אפשר פשוט לקחת מישהו אובייקטיבי אחושרמוטה שיחליט מתי ראוי לקיים משחק חוזר ומתי לא

מתוך סגל של 24 שחקנים שפתחו את העונה (עוד לפני הרכש שצריך להגיע) יש לריבר מכת פציעות גדולה +2 שחקנים בטורניר הקדם אולימפי עד גיל 23 ושחקנים שעזבו, מה שהשאיר את הסגל למשחק הלילה עם בראקס עם 14 שחקנים כשירים.

מה עושים? מעלים 5 שחקנים בני 18-16 מקבוצת הנוער, נותנים להם גם לשחק (פרנקו מסטנטונו אפילו פתח, קשר התקפי) והם מחזירים עם תצוגה טובה ושער של אגוסטין רוברטו החלוץ שכבר כבש במונדיאל עד גיל 17 ועכשיו גם בבוגרים של ריבר והוא השחקן החמישי הכי צעיר שעושה זאת.

דרך של מועדון :red_circle::white_circle:

אהוד, אולי אתה זה שאשם?

תסביר

גם לי קפץ מיד קווים דומים בתיאור שלך בין בארסה לריבר.

בקשר לפציעות או לדרך של מועדון?

כי אם הייתם יודעים כמה מעט ברצלונה ראיתי העונה הייתם מבינים שאני לא המנחוס

ולריבר יש כסף לאיזה חיזוק שהיא רוצה בניגוד לבארסה

למתעניינים.

שער מטורף של לאפורט.

רונאלדו לא היה בסגל.
מסי גם לא היה בסגל בגלל פציעה אבל לפני המשחק פתאום הוא הוכנס לסגל (כנראה איום שלא ישולם הכסף שהובטח לקבוצה) והוא עלה לשחק בהליכה בדקה ה86.

אני לא מבין. כל הפואנטה הייתה שרונאלדו ומסי ישחקו אחד מול השני שוב, לא?

בכללי הקבוצה של אל נסאר מלאה בהרבה יותר אירופאים וברזילאים צעירים בכושר מאשר בית האבות של מיאמי

אמת
באופן כללי אם מסתכלים למשל על שווי הקבוצות בטרנספרמרקט, רואים שהטופ 4 הסעודי בליגה משל עצמם, ומהר מאוד אח"כ יורדים לרמה שהיא מתחת לרמה של ה-MLS גם. לצורך העניין, הקבוצה הכי פחות שווה ב-MLS שווה יותר מחצי ליגה בסעודיה.

נכון, ככה זה שווק.
מצד שני גם ביבי משווק כימין חזק….

לא יודע למה רונאלדו לא שיחק. אולי גם פציעה.

ככה הוצג היום ארתורו וידאל בקולו קולו מצ’ילה

AI Zlatan = The Undisputed GOAT

פרנקו מסטנטואונו בן ה-16 כבש הלילה במסגרת הניצחון של ריבר פלייט 0-3 במסגרת סיבוכ 32 הגדולות של הגביע הארגנטינאי ובכך הפך לכובש הצעיר ביותר בתולדות ריבר פלייט כשהוא בן 16 שנים, 5 חודשים ו-24 ימים.

מסטנטואונו עקף אגדה אחרת חוויאר סביולה שהוא בן 16 שנים, 10 חודשים ו-7 ימים :white_circle::red_circle:

פבריציו :
UEFA president Aleksander Čeferin announces he will not run for UEFA presidency in 2027. It’s over

רגשות מעורבים. מצד אחד אני לא אוהב את הניהול הכוחני שלו, מצד שני יכול להיות הרבה יותר גרוע.
לזכותו יאמר שהוא הנשיא הראשון של אופ’‘א/פיפ’'א מאז שאני מודע לעצמי שלא נחשד בשחיתות.

אבל ידע להיעזר בהמון אנשים מושחתים כשהיה צריך אותם.

לא שמתי לב שהוא אופ"א ולא פיפא… דימנטציה חחחח

בכל מקרה, זה נבלה וזה טרפה. אין מה לשמוח. פיפא וגם אופ"א זה יותר ארגוני פשע מאשר כדורגל. מחליף שלו יהיה גרוע כמוהו.

גמר גביע אסיה 2023 שמתקיים בקטאר

לא יודע, לא נראה לי מכור

שלושה פנדלים??? יואוו מהמקפצה