לא רק ספרדי ואנגלי: ת'רד הכדורגל הכללי

אז ההוכחה שלך לזה שהוא חיוני היא שניצחנו בכל המשחקים שהוא שיחק בהם מעט?

כן, קצת דפוק מצידי אבל היכולת בתחילת העונה באמת לא הייתה טובה, עד שאנצ’לוטי נכנע והבין שאין לו כרגע תחליף.

בכל מקרה אם לא מצאתם בו את מה שמצאו בו אחרי עשור שאתם רואים כל דקה שלו על הדשא, אני בספק גדול אם דווקא היום אצליח לשכנע אתכם אחרת.

את מי תשכנע ?
לא יודע כמה זמן אתה בפורום, אבל אין מי שהגן על קרוס כמוני בפורום הזה במשך השנים, הייתי הסניגור הכי גדול שלו.
אז לא מבין מה אתה רוצה ללמד אותי על קרוס שעוד לא הבנתי.

דווקא לא אליך התכוונתי. אני זוכר בצורה דיי מפתיעה דווקא מי היו אלה שירדו על קרוס ודרשו להחליף אותו. אורי כמובן הסגיר את עצמו אבל יש עוד כאלה שלא הגיבו פה היום והיו שותפים לאותן דעות, שזה בתכלס רוב הפורום אבל אני זוכר קולות של משתמשים מסויימים.

אני נגדך רק כשזה מגיע למיליטאו ברהים או ליברפול. :stuck_out_tongue_winking_eye:

אני מת על ברהים, אחלה שחקן רוטציה.

הו, אז רק כשזה מגיע למיליטאו וליברפול. עוד מעט קלופ יעזוב ותזכה להבין את גדולתו של מיליטאו ואז נתאזן לגמרי.

יכול מאוד להיות שליברפול תכנס למשבר עמוק אחרי עזיבת קלופ, הסיכוי שמיליטאו ישכנע אותי במשהו הוא די קלוש.

יובנטוס שילמו עליו דמי העברה או שהוא עבר כחופשי? כבר לא זוכר מרוב שהוא עבר בין הקבוצות.

חופשי

עונה וחצי טובה ביובה ועוד שני משחקים טובים בנבחרת סידרו לו חוזים לא שפויים שנים קדימה

בחיי שמרגיש כאילו הוא פרש כבר לפני שנתיים

מעניין אם היה לו בהתחלת הקרירה סוכן שהיה דואג לו למשמעת אם הוא היה גומר אחרת. כי מבחינת כישרון היה לו הכל.

בסופו של דבר קל להכריע מי ספורטאי גדול יותר. אני אוהב את השחקנים שאפשר להכריז עליהם ספורטאים ענקיים.

ומנגד, אני מאוד לא אוהב את הניימאריזם\פוגביזם, מושג שהמצאתי כרגע ואני לא צריך להסביר ותבינו בדיוק למה אני מתכוון.

אחד מסמם את הקריירה שלו למוות, השני משמין אותה. הצדק נעשה והם לא זכו בפרסים אישיים שהם מגיעים לדעתי רק לספורטאים גדולים ולא לגימיקים שרק רוצים להיות מותגי על.

לא הבנתי מה קשור איך שההיסטוריה התפתחה מאז?
לא טענתי שהקישור אז היה לא טוב / גרוע, זה שהוא היה מוצלח זה ברור כי הוא היה מעולה

פשוט אם תוריד את קרוס או מודריץ מהקבוצה של 2016 לדוגמא - השליטה של הקישור, הסדר וניהול המשחק לא יפגעו בצורה דרסטית (כמובן כשבא שחקן טוב ולרמה ולא בינוני, גם אם הוא בסגנון שונה) כי עדיין יש לך מנהל משחק מהרמה הכי גבוהה שיש, עדיין יש לך בעל בית לקישור
ודווקא עכשיו אפשר לראות את זה נורא טוב - אין לנו את מודריץ, אבל עדיין יש את קרוס מוקף בקשרי 50-50 אתלטיים וזה נראה טוב מאוד

רק שעכשיו כשיש לך מנהל משחק אחד - אם תוריד אותו באתה תרגיש את ההבדל בצורה הרבה יותר גדולה לעומת 2016 כי לא יהיה לך בעל בית במקומו

לא אמרתי על קרוס שהוא לא שחקן גדול או שאני לא רואה מה מצאו בו. מה שכן היה חסר לקבוצה באותה תקופה זה שחקן יוצר או אחד שמצטרף לרחבה מהקישור, בגלל זה גם ב2017 עם איסקו בכושר טוב הקבוצה היתה נראית הרבה יותר טוב מאשר ב2016 או 2018 (עם 433 או יכולת כבויה של איסקו), וגם הקישור היה בשיאו (אחת העונות הכי טובות של כל אחד מהשחקנים גם אינדיבידואלית)

למרות שאני מודה שאני כן מעריך אותו הרבה יותר מאז האזור של סוף עונת 22, כי מאז הוא פשוט מעולה בעיניי.
לפני כן היו לי יותר ביקורות עליו או לפחות הייתי מוכן לוותר עליו בשביל שחקן יותר דינאמי/יצירתי כל עוד היה לנו את מודריץ בהרכב

השחקן שהיה אמור להיות היצירתי זה מודריץ’, רק שתחת זידאן הוא תופקד בצורה מאוד שמרנית שהגבילה אותו.

אני רוצה להזכיר פה שהתרד פה נוצר בשביל כדורגל לא ספרדי ולא אנגלי…

אלא אם אתם אלון מזרחי, שוכחים איפה ריאל מדריד מצפה ממכם לכבד את זה

מסכים, וגם כתבתי בהתחשב בתפקוד שנתנו למודריץ

אתה יכול להתעלם אם לא בא לך, זה נגרר לאופטופיק, לא סוף העולם.

אופטופיק זה שתים שלושה הודעות

יש לכם פורום שלם לדון על מי יותר טוב מודריץ או קרוס

אני חושב שמודריץ, מבלי להוריד מקרוס שגם הוא חשוב. מה אתה חושב?

איניסטה וצאבי