לא רק ספרדי ואנגלי: ת'רד הכדורגל הכללי

ברור שהם משחקים כקיצונים יותר במערך של 5 בהגנה כשהם עולים יותר ממגן נורמלי בהגנה שמורכבת מארבעה בהגנה.
עדיין המספרים משמעותיים מאוד

שינוי חוקה החל מהעונה הבאה.

הכרטיס הכחול מת, ברוך השם.

אחד השינוים היותר חשובים הוא שינוי הגדרה בקשר לנגיעת היד :
Law 12 (Fouls and Misconduct): Handball offences that are not deliberate, and for which penalties are awarded, are to be treated in the same way as other fouls.
אני מקווה שיפרשו את זה נכון ולא ישרקו פנדלים על כל נגיעת יד אקראית אפילו אם היד לא צמודה לגוף.

יש גם בדיחה לא מצחיקה:
Increasing the time limit for the goalkeepers holding the ball to eight seconds, otherwise possession will revert to the opposing team.
היום זה 6 שניות, ואני לא ראיתי אפילו פעם אחת שהחוק הזה מומש.

אני לא חושב שאפילו זה שכתב את זה מבין מה הוא כתב כאן.

אתמול כשאוננה בזבז את הזמן השדר האנגלי דיבר על זה, ואמר שיגדילו את הזמן ל8 שניות אבל יתחילו לאכוף את זה.

מסכים.
אני גם הייתי רוצה בעיטה לא ישירה מתוך הרחבה במקרה של נגיעת יד אקראית שלא מונעת שער או מצב מסוכן.

נכון. יש לאכוף את זה, במיוחד במצב המעוות שאף פעם לא נותנים צהוב שני על בזבוז זמן לשוער.
באופן פרדוקסלי אם שוער מקבל צהוב ראשון על בזבוז זמן זה נותן לו פאס לבזבז זמן כמה שהוא רוצה.

עוד דבר שהייתי רוצה שייקחו מהרגבי:
כשתוספת הזמן נגמרת לא שורקים לסיום כל עוד הקבוצה התוקפת עם הכדור במשחק. שורקים רק כשזה יוצא החוצה. זה יכול להוסיף המון למתח.

דבר אחרון:
צריך לחוקק חוק נגד שופטים מגלומנים עם רגשי נחיתות ששולפים צהובים או אדומים על דיבורים ועלבונות.
אני לא אוהב את חוסר האחדות בזה. אז קראו לך בן זונה, אז מה? ממילא רובכם אכן בני זונות.
העיקר שלוחצים ידיים בתחילת המשחק כאילו מדובר בג’נטלמנים עם כבוד עצמי ולא ערסים עם מוח ציפור.

אתה תמשיך לחלום חבר.
אני אסתפק באי מתן פנדלים סתמיים כי מישהו רץ ברחבה או קופץ לגובה עם ידיים לא צמודות. אולי ככה המעונבים ב IFAB רצים, אני לא יודע.

וגם ללא אפשרות לשטוף ידיים במגרש מייד אחרי הלחיצה.

זה אחד הדברים שהכי מעצבנים אותי בספרד. עבירות קשות חופשי? אין בעיה, לא צריך צהוב.

הסתכלת על השופט בצורה שלא באה לו בטוב? צהוב, ותגיד תודה שלא אדום. שופטים ערסים שעוסקים בעיקר בכבוד שלהם.

זה לא נראה לי המצאה של השיפוט בספרד… אתה טיפה מקצין. זה בכל מקום שיש שופטים עם אגו יותר גדול מהיכולת שלהם.

אני שומע המון ביקורת על השיפוט באנגליה מחברים שעוקבים יותר ממני (אני רואה רק משחקים גדולים), וזה דבר אחד שאין שם. גם בגרמנית לא ראיתי תופעה כזו כמו בספרד

אני לא מבין על מה אתם מדברים. הדבר הזה נעשה בתמיכה ובגיבוי מ-ל-א-י-ם של פיפא, אופא וארגוני השופטים. משום מה הם קוראים לזה ‘כבוד’.
מבחינתם “כיבוד” השופטים זהו אכן ערך חשוב יותר מבריאות השחקנים (וקל וחומר חשוב יותר מערכים משניים כמו ‘משחק כדורגל שוטף ומהנה’ או סתם ‘אחידות שיפוט’), ולכן התקווה הבאמת מעוררת הזדהות שלכם - נידונה מראש לכישלון מוחלט.

הדבר היחיד שאני יכול לומר לך זה שאני רואה ליגות אחרות (ואת ליגת האלופות) ושהתופעה הזו עדיין פי 1,000 יותר נפוצה בספרד מאשר בכל מקום אחר, גם אם זה בתמיכה מלאה של אופ"א ועוזריהם.

אני מאוד אוהב את השיפוט בארה"ב ובפרט של פוטבול. אשכרה השופט מדליק מיקרופון זעיר והמחובר אליו ומסביר לכל האצטדיון מה הייתה העבירה, ומהו העונש ומה אומר השעון.

זה נהדר, זה לכבד אותנו הצופים, זה לכבד את השחקנים, זה לכבד את המקצוע ואת הג’וב שלך.

בספרד השיפוט יותר גרוע, אז הכל מגיע בתדירות יותר גבוהה.

אבל סמוך עלי הם לא המציאו את זה.

השופטים הספרדיים לא המציאו שום דבר, ועל כל תלונה ספציפית אפשר למצוא דוגמאות גם בליגות אחרות.
הבעיה שבספרד הדברים הרעים יותא נפוצים.

• צהוב על דיבורים
  • אין צהוב על כניסות, דחיפות עם 2 ידיים,
  • משיכה בחולצה לרוב זה לא עבירה,
  • בושידו בכל קרן בלי ענישה
  • בזבוזי זמן ללא עונש
  • גילגולים פטתיים על הדשא ושניה אחרי זה שחקן רץ כרגיל
  • אין צהוב על התחזות
  • אין צהוב על הרחקת כדור אחרי השריקה כשהקבוצה מובילה
    בטח יש עוד.

דצמבר 2003 - ניקולו נאפולי מתמנה למאמן קראיובה (רומניה)
פברואר 2004 - ניקולו נאפולי מפוטר

אוקטובר 2007 - ניקולו נאפולי מתמנה למאמן קראיובה
מאי 2009- ניקולו נאפולי מפוטר

ינואר 2011 - ניקולו נאפולי מתמנה למאמן קראיובה
אפריל 2011 - ניקולו נאפולי מפוטר

יולי 2013 - ניקולו נאפולי מתמנה למאמן קראיובה
פברואר 2014 - ניקולו נאפולי מפוטר

יולי 2017 - ניקולו נאפולי מתמנה למנהל הספורטיבי של קראיובה
יולי 2018 - ניקולו נאפולי מפוטר

אוקטובר 2018 - ניקולו נאפולי מתמנה למאמן קראיובה
מרץ 2019 - ניקולו נאפולי מפוטר

אוגוסט 2020 - ניקולו נאפולי מתמנה למאמן קראיובה
אוקטובר 2020 - ניקולו נאפולי מפוטר

ינואר 2022 - ניקולו נאפולי מתמנה למאמן קראיובה
יוני 2022 - ניקולו נאפולי מפוטר

נובמבר 2022 - ניקולו נאפולי מתמנה למאמן קראיובה
יוני 2023 - ניקולו נאפולי מפוטר

מרץ 2024 - ניקולו נאפולי מתמנה למאמן קראיובה

וואלה שיעשה להם הפעם קטע ויתפטר בעצמו

איך אומרים ברומנית?
פעם עשירית גלידה.

אולי בכלל תרמית ביטוח לאומי ? מקבל תלושי משכורת ואז מפטרים אותו חותם בלשכה 8 חודשים ואז חוזר.

נשמע שאתה מדבר מניסיון טיטי :wink:

תשמע די הגיוני שאין שם משהו שקשור לכדורגל
מישהו שם מריץ איזו הונאה/העלמת מס/עניין מפוקפק אחר

הארי קיין עם שלושער היום כובש את השער ה-30 בליגה ב-25 מחזורים בניצחון של באיירן 1-8 על מיינץ

אם יבקיע עוד 12 ב-13 המחזורים שנשארו ישבור את השיא של לבנדובסקי על 41

באיירן השנה זה כמו ילד ארס מגעיל.
מתחנף לחזקים ומרביץ לחלשים.