דיון הקהילה :: איחולים, ברכות וכו'

https://fb.watch/hD0E7m3a3M/

חג מולד שמח מפאפא ליונל

תודה משה :heart:

משחק מילים מרגש, אין מה להגיד. מהיום ולתמיד זה יהיה פאפא ליונל :pray:

מזל טוב רביע, אל תיתן לפרוגרסיבים לרדוף אחריך!

תודה נדב!
אתמול הייתי אצל השכנה החדשה לארוחת ערב (היא קולגה שלי) והיו אצלה שתי בחורות ועוד בחור. אז סתם דיברנו וזה, ודרך הדיבור שלי התחיל לטפטף כמה אני בעל דעות חזקות לצד הפחות אהוב במערב.
החברה של השכנה אמרה משהו “נכון” כדי להשיג כמה נקודות זכות מהאחרים. גיחכתי כמובן.
היא הסתכלה עליי עם מבט שואל אז אמרתי: “בדיוק, אני לא סתם ימני, אני ימני ימני, מת על טראמפ, מעריץ את דה סנטיס, מתעב את הווק, מתעב את הרגרס, מתעב את הקומוניזם”.
מסכנה, לא ידעה מה להגיד והסתכלה על האחרים כאילו כדי לשאול אם אני אמיתי אז הוספתי: “אני מתעב גם פמיניסטיות”.
בקיצור היא הבינה את הטיפוס.

חייכתי והמשכנו את הערב. אחרי שטחנו את הפיצות שיחקנו משחק קלפים בו כל אחד שולף קלף ושואל את מי שלידו את מה שכתוב בקלף אבל אם הקלף דורש את זה, אז אפשר לשאול אחרים את השאלה.
באופן משעשע בפעמיים שיצא לה קלף כזה היא הפנתה את השאלות אליי, אבל למרות שיצא לי הקלף הזה 3 פעמים אף פעם לא הפניתי לה את השאלות, אלא לאחרות. עליה דיברתי רק כשאחרים שאלו אותי.

הקטע היה לענות על השאלות בהומור אז זו הייתה ההרמה המשלמת להנחתה בשבילי כי עניתי עם סרקזם והומור שחור על השאלות וצחקתי על הנושאים רמי עולם שצעירים שאפתנים נותנים להם חשיבות מוגזמת (כל מיני דברים פוליטיים וחשובים כמו האקלים וזה).
אבל לא הגזמתי כמובן (לא בכמות ולא בתדירות) ואמרתי עובדות רציניות עם הומור שחור. היא צחקה כמעט בכל פעם. ובסוף אחרי שעה היא אמרה: “האמת אמרת המון דברים מעניינים. ובחיים לא הייתי מאמינה שאוכל לדבר ולשחק בכיף עם ימני”.
הוספתי: “שמח שסוף סוף השתמשת במוח”.

בסוף לפני שהלכה אמרה שהיא תהיה המון אצל השכנה ותשמח לדבר איתי.

חחח סליחה, יצאה לי מגילה חופרת. וזה אולי לא המקום, אבל מה שרציתי להעביר עם הסיפור המשעמם הזה זה שהרגרס הוא לחלוטין חסר היגיון ומנצח בגלל הפחד מלהיראות משהו-פוב או לא מספיק אינקלוזב (מספיק לראות איך בקבוצות הפייסבוק של הרופאים כולם כותבים עם הנקודה המזעזעת באמצע המשפט כדי להרגיש מתקדמים ונאורים אבל עכשיו כולם יצאו אהבלים. לאף אחד לא היה אומץ להגיד שזה חרא?).

הרגרס “חזקים” כי פשוט לא עומדים מולם עם היגיון ובלי פחד.
ודווקא שמתי לב שכשמישהו מדבר באומץ נגד הדת הזו, המון אנשים שבדרך כלל שותקים מתחילים לדבר בקול ודווקא אלה איתם “רבים” יכולים קצת להתחיל לחשוב על כמה הם טועים. זה טוב.

אז אין דבר יותר משעשע מרגרס שרודפים אחריי :joy::joy::joy:

7 פוסטים פוצלו לנושא חדש: צמחונות, טבעונות וחיות אחרות

מזל טוב @mos56!

מזל טוב!

מזל טוב משה, מאחל לך שתקבל את כל מה שתרצה כולל כלא לברתומיאו ותביעה ענקית.

אחלה משה. מזל טוב איש יקר, שנזכה לראות תארים ביחד.

מה עם הבירה שאתה חייב לי מ2016?

תפסיק לטייל בתאילנד אולי הייתי מחזיר לך אותה:-)

קבע מועד משחק ובפתח תקווה ואני יחזיר לך:-)

אפשר לעשות מפגש מול מנצ’סטר או קלאסיקו קרוב…

מזל טוב @Shusaku

:birthday: :birthday: :birthday:

מזל טוב טל! מאחל לך שפייז 5 יהיה טוב יותר מפייז 4.

מארוול יפשטו רגל :slight_smile:

מזל טוב לאיש והאגדה @Sasha לפי הפייסבוק היום יש לו יום הולדת והפייסבוק אף פעם לא טועה!!!

מזל טוב מי יתן ותכתוב פה יותר :slight_smile:

תודה רבה משה היקר :slight_smile:

תן לי קצת זמן להיכנס בחזרה לקצב…

באיחור
מזל טוב סשה!

מזל טוב סשה, מאחל לך על הדרך שתצלח את תקופת המבחנים בשלום.

מזל טוב סשה המלך!

פסח שמח וכשר חברים! :blue_heart: :white_heart: :blue_heart:

חג חירות שמח חברים.
גם לבלאוגרנה, גם ללבנים וגם לשאר הצבעים בפורום.

רביע, מקווה לזכור, אבל אם אשכח אז מאחל לך חג שמח ביום ראשון

:blue_heart: :heart: