מונדיאל 2022- הדיון המלא, כל העיניים לקטאר

אני חושב שהכניסה של רונאלדו כל כך מוקדם פגעה בפורטוגל דווקא ולא הועילה, מאז שהוא נכנס כל סגנון המשחק שלהם השתנה לרעה, הם התחילו להעיף כדורים קדימה ולהגביה לרחבה סתם כי רונאלדו שם.

מרוקו מקבלת אהבה כי היא אנדרדוג, וכי עמיחי שפיגלר צורח “מרוקו עושה כבוד לכל העולם הערבי” פעם ב-2 דקות. מבחינה משחקית, הם מביאים המון המון הקרבה ונשמה, שזה ראוי לכבוד והערכה, אבל שום דבר מעניין מעבר.

לגמרי. לא מערער על זה לרגע.
בטורניר שכזה, ובדומים לו, יותר חשוב לנצח “מכוער” מאשר למות “יפה”. מרוקו עושה את זה בינתיים בצורה מושלמת, ואין לי שבריר של טיפה של ביקורת כלפיה. להיפך. אבל פשוט כמו שיש קסם בזה שאנדרדוגית מעיפה נבחרות טובות ממנה משום מקום, יש משהו יפה גם בזה שהטובים ביותר (גם אם רק על הנייר) יישארו בסוף.

זה בסדר, אין דבר כזה “מגיע” בכדורגל, אבל לפחות מבחינת מה שקרה במשחק עצמו - לפורטוגל הגיע לעבור את מרוקו, בניגוד לספרד. היא לפחות ניסתה לשחק, היא לפחות ניסתה לנצח.

חבל לי לראות את כריסטיאנו יורד חצי בוכה חצי צוחק מתסכול לחדר ההלבשה. לא איחלתי לו זכייה, כי אני אוהד נבחרת אחרת (שכבר הודחה), ונבחרות אחרות שאני חובב יותר מאת פורטוגל, אבל לא ככה. לא בצורה הזו.

בדיוק מה שצריך כדי להצליח במונדיאל, בתוספת שעות על גבי שעות אימון בעיטת פנדלים.

אני דווקא חושב מרוקו 2022 = טוריקה 2002.

FB_IMG_1670691903678

אני לא עף כדורגל נבחרות אבל מרגע שעלה למגרש הרגשתי לרגע כאילו זו ריאל מדריד בצ’מפיונס, יצאתי ‘מהאדישות’ היחסית במשחק לא ממש מעניין. אתם לא יודעים כמה רציתי גול שלו היום, עוד SSUUII אחד יחד איתו, כמו מאות פעמים במהלך הקריירה, באמת בכל דרך - נגיחה, דחיקה, פנדל במתנה כמו נגד גאנה. אבל הקסם לא בא. כריסטיאנו רונאלדו עשה הכל הפוך כבר חצי שנה ואולי מאז שעזב את ריאל. ועדיין לא הגיע לו, לגיבור הילדות שלי אחרי ראול - להיפרד ככה ממרכז הבמה אחרי שנתן כלכך הרבה לכדורגל, והבכי שלו בסוף - בכלל. Animo, Cristiano.

יודעים יודעים. הייתי בטוח שזה יגיע גם. האמת? בלי ציניות, כאב לי לראות אותו בוכה בסוף. הגיע לו סוף אחר בנבחרת. ואני חושב שכל אוהדי ברצלונה הפאן בויז של מסי יסכימו.

בכל אופן כתבת שוב הרבה, ואני מבטיח לענות פעם אחרונה בנושא יותר מאוחר אחרי שיעור הסלסה.

אולי הזיכרון שלי מטעה אותי אבל הכדורגל הטורקי של 2002 היה יותר חיובי, לא עלו על בונקרים של 0-1

לא התכוונתי לזה אבל אני מקבל את דעתך.הכוונה שלי הייתה שטורקיה הנבחרת המוסלמית הראשונה שעלתה לחצי גמר
ולקחה מקום 3 בגביע עולם.

ממש רציתי ארחנטינה פורטוגל בגמר… רק שלא אקבל עכשיו קרואטיה מרוקו!
קל להיות חכם בדיעבד אבל ידעתי שמרוקו מסוכנת וסגורה בגלל זה ליאאו היה קריטי מההתחלה.

הכניסה של רונאלדו נראית לי מפניקה והודאה בטעות של המאמן וזה כמובן לא עזר כי פורטוגל (בניגוד ללוחמים הקרואטים שלא נכנסים ללחץ גם אם סופגים בדקה ה105) הפורטגולים עלו למחצית השנייה עם פניקה מוחלטת ועצבים. היה ברור שצריך פה נס שלא קרה.

ממש כאב לראות את רונאלדו בוכה ואת המרוקאים חוגגים חגיגות פוליטיות מיותרות.

כל עניין הספסול של רונאלדו היה טיפשי מההתחלה. היה ברור שזה ישפיע על הנבחרת בצורה שלילית, גם אם רונאלדו שחקן פחות טוב מראמוש נכון להיום, היה ברור שזה רק יכניס לחץ מיותר ויותר מדי דיבורים סביב הנבחרת.
וגם אם כבר פתחת בלעדיו, נכנסתם לפיגור, אל תכניס אותו בדקה 50 ותשנה את כל שיטת המשחק. זה היה חילוף שמתאים יותר לדקה 70+.

ברונו אגב היה נוראי כל הטורניר חוץ מבמשחק נגד אורגוואי, שחקן שמאוד תפסתי ממנו פעם, אבל איבד את זה והפך לאוברייטד קלאסי. לאאו היה חייב לפתוח כבר מהמשחק הראשון, קאנסלו זה גם שחקן שאסור להוציא (דאלוט? באמת?). לא זכורה לי נבחרת אחת ששיחקה בשיטת “לספסל את הכוכבים” (דוגמת ספרד ופורטוגל של השנה) וגם זכתה במשהו.

איזה הזוי בתקשורת בפורטגול מאשימים את רונאלדו בהדחה.
LIKE WHAT THE FUCK :sweat_smile:

בגלל המשחק הזה ספציפית, או בכללי?

כי חוץ מלחזור בזמן כמה שנים, מה הוא כבר יכל לעשות?

אני לא יודע מה יהיה יותר משעשע בשבילי - הדיסוננס באשדוד ובנתניה את מי לאהוד - צרפת או מרוקו, או אם אנגליה תעבור הצרפתים, תוציא מיליוני בריטים שיכורים לרחובות בשירת “It’s comming home”, רק כדי להפסיד למרוקו.

אעדכן.

:point_up_2:

אמרתי לכם :wink:

אני מבין שאתה לא מהמר על אנגליה?

לא בא לך לשמוע אותם שרים פוטבול קאמינג הומ ושוב להתאכזב בחצי?

יש להם סיכוי נגד צרפת ??

יש רצוי ויש מצוי :man_shrugging:
הלוואי יגיעו לגמר ויפסידו מגול עצמי בדקה ה 90

לא, במיוחד עם כל הפצועים של מרוקו.

אם הייתי אומר לך בהתחלת המונדיאל . גרמניה מודחת בבתים וברזיל ברבע ומרוקו עולה לחצי לא היית קורא לי משוגע?

גרמנייה מראה כבר שנים של ירידה ביכולת.

ועכשיו מוקדש לאנגליה

רחוק מלהיות במחנה רונאלדו אבל הוא היה היריב הכי גדול של מסי בעידן ששני הענקיים האלה שלטו כמעט 15 שנה בכדורגל העולמי ומתחו אחד את השני לקצה גבול היכולת
חייבים לתת לו כבוד