מחזור 10 : מתארחים בגודיסון אצל אברטון

מחצית בגודיסון , עוד פציעה של מרסיאל ( כל פעם שיש תקווה איתו זה מתבדה ) .
בצד החיובי אנתוני עם עוד שער בסיומת קלינית ורונאלדו מצא סוף סוף את הרשת לראשונה העונה .

מגיע לראשפורד, בזיון שהוא לא הוריד את הכדור לברונו מימינו ורק במזל איכשהו עבר את פיקפורד. לא מגיע לו לכבוש הערב

ניצחון חשוב מאוד , לא הצלחתי לראות ממש את המשחק בעקבות ערב החג והשעה המוזרה של המשחק.
ממה שקראתי המחצית הראשונה הייתה אחת הטובות שלנו העונה ולמרות פיגור מיותר הצלחנו לחזור לעצמנו ואהבתי מאוד את התקפת המעבר בגול של אנתוני - זה בול מה שטן האח אוהב לראות . אגב הברזילאי מרשים אותי לשם שינוי מישהו לא מפחד מתג מחיר מפוצץ ונכנס לעניינים מהר וטוב.

היה טוב לראות את קאסמירו בהרכב , הוא צריך להתרגל להרכב הראשון כי הוא היחיד שיכול לשחק כמו שצריך את עמדת הקשר האחורי וקיבלנו גם בישול בתור בונוס .

אז התאוששנו אחרי התבוסה הקשה לסיטי , זה גם שינוי מבורך לא ליפול לבור אחרי הופעה רעה כשבעונה הקודמת זה היה הופך לרצף של הפסדים .
בחמישי עוד פעם מול ניקוסיה , צריך רוטציה בקישור ואולי בהגנה לרענן קצת ואחר כך ניוקאסל שמרשימה העונה בראשות ברונו גיימרש הנפלא .

לייק 1

ניצחון מצוין במגרש שבעונות קודמות היינו נופלים בו באופן קבוע וכשכמעט כל המשחק גם יש דומיננטיות מוחלטת של הקבוצה.
לוק שואו נראה מעולה. כרגיל חוזר לשחק כדורגל כשיש מולו תחרות ממשית. דה חאה גם הצטיין עם תצוגת שוערות מאוד אקטיבית ביחס למה שאנחנו רגילים ממנו. יוצא מהשער, תופס קרוסים, היינו כחולמים.
דקות אחרונות אברטון מעלים את כל התרנים למעלה ומפציצים בכדורי גובה אבל שרדנו את זה איכשהו גם בזכות חילוף מדויק של וראן בסוף. ועדיין זה יהיה משהו שנצטרך ללמוד ממנו כי לא היינו רחוקים מספיגה דרמטית מכדור גובה, דבר שכבר קרה בעבר הלא רחוק מול אברטון.
למפארד בנה קבוצה דינמית שעומדת יפה בהגנה והתצוגה הדומיננטית שלנו מרשימה יותר ביחס ליכולת שלהם, אבל חסר שם הגרוש ללירה בהתקפה. איובי למרות השער היפה לא הרשים אותי, מתרוצץ במגרש כמו תרנגולת חסרת ראש ומקבל החלטות רעות עם הכדור. ממש מזכיר הופעות רעות של פרד.
אולי החזרה של קאלברט-לווין תעזור להם התקפית אבל כרגע זה בהחלט האזור שלמפארד צריך להתמקד בו.

לייק 1

המהלך שמראה את ההבדל בין קאסמירו לבין כל קשר אחורי שהיה לנו מאז קאריק: מקבל כדור מהשוער עם הגב למגרש, נותן בנגיעה תחת לחץ מסירה שפותחת את כל המשחק ואף אחד לא ציפה לה.
גם אם איבד הרבה כדורים, התקרה שלנו איתו הרבה יותר גבוהה מאשר עם כל קשר אחר. הוא צריך לשחק תמיד, בתקווה שייבנה תיאום טוב עם אריקסן וברונו. יכול להיות לנו קישור ברמה של סיטי בלי צחוק.

2 לייקים