אנקדוטות ושאר ירקות הגירסה הברסאית

זה לא מעיד על כלום. בברסה, בשיטת משחק, באינטנסיביות, במה שצריך מחלוץ, הוא היה סוס מת. הוא בעיקר הרגיש בנוח מדי לא להתאמץ. יותר מדי בלבולי ביצים על חוסר כבוד ולא גולים במגרש.

קבוצות ליון וברצלונה הסכימו ביניהן על פריסת דגל פלסטין על הדשא לפני פתיחת המשחק ועליו הכיתוב “עצרו את רצח העם”. קיימת תמיהה על ההסכמה של אופ"א לכלול מסר פוליטי בטקס רשמי במפעל מטעמה

ביזיון

אחרי הסרטון בו סגנית הנשיא הספרדי אומרת שמהנהר עד לים פלסטין תהיה בחינם, אני יכול רק לתהות לגבי עתיד היחסים עם ספרד. זה כל כך מביך ומראה על הקלולסיות שלהם.

על תפקיד הפמיניזם העיוור בסיפור אני אפילו לא אפתח.

מעניין אם זה היה על דעת ההנהלה.

image

כנראה שזה לא אכפת לו.

לפי בארסה מאניה:

ליון וברצלונה לא הניחו דגל פלסטין ביוזמה שלהן.

לפי התקשורת בבילבאו מדובר ביוזמה ׳מוצלחת׳ של קבוצת מחאה מקומית מהעיר, בגלל זה גם רשום Genozide בבאסקית.

האם אופ״א שיתפה פעולה? מישהו שם שיתף שם פעולה כי 2 הפעילים עלו למגרש בלי בעיה.

בשידור עצמו לא רואים את מה שרשום על השלט, הצלם חותך להצגה של השחקניות. אחרי שהוא סיים, השלט כבר לא היה שם.

בתקשורת בברצלונה אין התייחסות לעניין עד כה.

התייחסות שלי:
אם זה לא בשיתוף הקבוצות זה עוד יותר ביזיון אבל כפי שנדב אמר אין שום ציפייה הספרדים שהם מראשי המחאה

מפה לשם, בארסה נשים זכתה אתמול באלופות וסגרה טרבל שני ברציפות!

פסיכי.

כן, אני יודע, אלימות זה אסור ומי הם בכלל וגאבי בכלל פצוע והכל נכון.

אבל -

המניות של טומטום ואאא"פ ממש עלו בעיניי אחרי שקראתי את זה.

נ.ב. מי זה בתיוג (כלומר מי המקור לידיעה הזו) - לאפורטה?

כל הזמן הייתי בטוח שטומטום זה אוריול רומיאו

טומטום זה גאבי, כי…ובכן…הוא טומטום. הקרדיט ל @PositiveArs .

אין טעם לתת כינוי לרומאו, כי מה תעשה עם זה - תקרא לו? עד שהוא יגיע יעבור נצח. הוא זז כל כך לאט שהוא חוזר בזמן.

זה אומר שהשם לא טוב… כשאתה רואה כתוב “לך” אתה מיד מבין במי מדובר. שלך כללי מידיי

Koundé: “My continuity at Barça? I am one of the key players, one of the leaders and above all, I know that I am a reliable player.”
אני גם הכי צנוע ומתלבש הכי טוב.
אני מדהים. כל פעם שאני מסתכל במראה אני אומר וואו.

הכי רנדומלי, וחסר הקשר אבל אתם יודעים על מה חבל לי?רונאלדיניו. אני בכנות עדיין חושב שאם לא המחלה הברזילאית, הוא היה יכול להיות אפילו גדול יותר ממסי.

איך הקלאסיקו הראשון במחזור 11 והקלאסיקו השני במחזור 35? זה לא אמור להיות בהתאמה? אני מפספס משהו?

לפי מה שאני זוכר זה כך כמה שנים…

לפני כמה שנים שינו את זה ששני הסובבים שונים אחד מהשני.

image
פחחחח