אנקדוטות ושאר ירקות הגירסה הברסאית

שילך עם זה ברחובות לונדון ליד אוהדי צלסי נראה אם יש לו ביצים :slight_smile:

למה הבאים בתור? כבר עשיתי. ליד הקעקוע שאומר “עניין של שעות”.

ג’ררד רומרו מבוזבז שם בברצלונה.
יכל להיות אחלה מפעיל באיזו בריכה במלון באילת.
https://twitter.com/gerardromero/status/1554088803467513858

להתחיל להתפלל. אולי היה מזל!

תודה מכבי חיפה

יש סיכוי של 34% לקבל את ברצלונה, מסי או פפ!

מה שכן אני מניח שכרטיס יעלה כמו דירה חדשה…

אם זו ברצלונה אז לחברי הפניה יש מחיר מוזל ליציע חוץ אבל בטח יהיו מליארד בקשות.

מרגיש לי שלא הכנסת לתוך החישוב את זה שמסי וברצלונה זו עסקת חבילה.
בהיעדר אופציה למסי-רונאלדו בבתים (כרגע), מסי-ברצלונה זה לא אם אלא מתי.

לא בעד בארסה בארץ
הפסטיבל יהיה מיותר והסיכוי במילא לכרטיס הוא אפסי.
לחיפה עצמה יש ביקוש מטורף בלי קשר לכרטיסי ביקוש לבארסה.

מעדיף את בארסה בטיסה אליה

הם יכלו לעשות בארסה-מסי שנה שעברה, אבל החליטו פפ-מסי ובארסה-באיירן.

השנה נשמע לי יותר הגיוני שנקבל באיירן-לבנדובסקי.

לא, הם החליטו מסי-רונאלדו. בזמן שנקבעו הבתים התחושה בתקשורת הייתה שרונאלדו חותם בסיטי.
ואז כשרונאלדו סידר גם אותם, הם ניסו לתקן בשמינית, אבל לצערם הייתה תקלה טכנית ולכן נאלצו להגריל מחדש.
הכל בקומפיוטר.

אוי, נכון. איזה מביכים.

גנבתי מ- @whykds בשביל משהו אחר -

https://twitter.com/FCBseny/status/1562554144325480450

@Ganjo אני לא מבין מה אתה רוצה מצ’אבי. כבר מהלבוש שלו, רואים שהוא ההיפך מפפ.

אנדר אובר הוא מפסיק עם החוחובה בשנתיים הקרובות?

כי כל השיער ינשור?

אחרת אין סיבה. צ’אבי ותסרוקת מאפרה זה צמד יותר ברזל מצ’אבינייסטה.

האמת שיש יותר סיכוי שאם הוא מפסיק עם זה אז הראש שלו ינשור. הקוצים כנראה מקובעים לעד.

לפני שלוש שנים זה קרה: הופעת בכורה לאנסו פאטי בברצלונה! כשהוא בן 16 בלבד (הצעיר ביותר שעושה זאת במאה הנוכחית ורק ויסנטה מרטינס ב-1941 מחזיק בשיא שמאפיל עליו) הספרדי עלה כמחליף במהלך הניצחון 2:5 על בטיס בקאמפ נואו במחזור השני. מחזור אחד לאחר מכן כמחליף נגד אוססונה הוא כבר הבקיע (2:2) ובמחזור העוקב סיפק שער ובישול ב-2:5 על ולנסיה. את עונת הבכורה הוא סיים עם שמונה שערים ובישול, וב-2020/21 גם כבש בקלאסיקו הראשון נגד ריאל מדריד בקאמפ נואו. “מהפכת פאטי: בגיל 16 שנים - הגשמת חלום, רבע שעה מצוינת וחיבוק אדיר ממסי”, נכתב במארקה. אפשר לומר שהוא הירושה הטובה האחרונה שהשאיר ארנסטו ואלוורדה שנתן לו לשחק? הפציעות, אוי הפציעות…

עונת 19-20: 33 הופעות| 1,376 דקות| שמונה שערים ובישול
עונת 20-21: 10 הופעות| 597 דקות| 5 שערים ו-4 בישולים
עונת 21-22: 14 הופעות| 539 דקות| 6 שערים ובישול
עונת 22-23: שתי הופעות| 56 דקות| שער ושני בישולים

אין הרבה שחקנים שאני יכול להגיד את זה עליהם כשחקני ברצלונה אבל אני אוהב אותו ולא מזלזל בכלל בזה שהוא איתנו כבר מגיל 16. אולי אחרי שהוא ינצח כמה קלאסיקוס ויאמלל אותי, והוא מסוגל - דעתי תשתנה. מעניין אותי אם במועדון עושים משהו ברמת הפציעות, אולי שינוי תזונה, להפחית עומס, אולי זה קצת אובר-חוסר מזל אבל הגיוני בגלל הגיל. בכל מקרה הוא מפלצת כדורגל. צריך כל כך מעט דקות ואת הכדור כדי לחולל ניסים. יש בו קצת מהוויניסיוס - התעוזה הזו, כאילו קרח בוורידים, הוא ינסה ויכשל; וקצת מרודריגו שהוא שחקן עם סיומת נקיה ומריח שערים. יכול לשחק תפקיד מאוד-מאוד חשוב העונה, בשפיץ אמנם קשה לו אבל הוא יכול לשחק בכל עמדה בהתקפה.

מזכיר לי את הבחור החלש מהלימודים שיוצא ממבחן ואומר שדווקא היה בסדר, עם הערכה עצמית ל 80+ ואחרי שבועיים שלוש כשבאים הציונים הוא ‘לא מבין’ איך הוא רואה את ה 60 מלמטה…

תחזיקו אצבעות לאומטיטי, זה עוד לא נגמר הוא עוד לא קיבל ת’ציון.

ספורט אומר שאומטיטי עבר את הבדיקות הרפואיות “בצורה מספקת” (גוגל טראנסלייט בחר במילה satisfactorily) ושהוא חתם על החוזה.
הם כבר לא יכולים להחזיר לנו אותו.
הוא גם נמחק מהסגל של בארסה באתר הרשמי של הליגה.

הוקם דף שמי שחבר מועדון יכול להצטרף לעצומה שקוראת להפוך את ברתומאו ושותפיו בתור פרסונה נון גרטה במועדון.

https://bartomaimes.cat/en/