אנקדוטות ושאר ירקות הגירסה הברסאית

יש ביצים גדולות לילד, אני אוהב שחקנים כאלה, מעניין לראות מי יגיע קודם ל 12, הוא או הזאר המקורי.

@SantiagoBernabeu בטח מאוכזב, מצפה ל 67 שערים מהילד עוד העונה :stuck_out_tongue_winking_eye:

עד סוף העונה זה האובווייס. יש מצב שהוא יספיק את זה עד למונדיאל.

השערים שלו הם רק בונוס. השליטה שלו בקצב ובזרימה של המשחק זה מה שהופך אותו לגדול. הוא משחק קדימה ודוחף את היריבה אחורה בלי הפסקה.

בכל מקרה אני אשמח שירד קצת ביכולת ושכולכם תקראו לי אידיוט, ממש לא מעוניין שיבקיע 67 שערים.

אם מישהו ישאל אותי מה החיסרון הכי גדול של פדרי, אני פשוט אבקש מאוהד מדריד להסביר את היתרונות שלו

תדייק, מחלק מאוהדי מדריד.

בגלל זה הוא חייב את פרנקי במקום גאבי כדי שברצלונה תצליח לעבור את החצי בהנעת כדור נגד קבוצה חצי לוחצת ?

יש לו יתרונות רבים, אבל גם חסרונות.

במשפט שכתבת הבעיה לא בפדרי אלא בגאבי.

שהוא משחק בבארסה. איזי.
הוא יכול להשתפר אפילו יותר בפיזיות שלו וךהיות יותר אגרסיבי. מבחינה טכנית וראיית המשחק לא רואה כבר כמה יש לו להתקדם.

פרנקי אוברייטד. אם הוא לא היה אוברייטד בארסה לא הייתה רוצה להיפטר ממנו ואף אחת מהגדולות לא העיפה מבט לכיוונו. אלו עובדות. יונייטד שמה מאה מיליון על קיצוני צעיר שכבש 8 שערים בהולנד אבל לא הייתה מוכנה לשים 70-80 על פרנקי.

גאבי יכול להתפתח לשחקן גדול עם עוד קצת ניסיון. יש לו פיזיות, טכניקה, מהירות, דריבל, אפילו בעיטה ומסירה. הוא אינטנסיבי בטירוף ורץ כמו אחוז תזזית. כל מה שהוא צריך זה ללמוד לשחק כדורגל, ויש לו אחלה מורה בשביל זה.

אשמח שתמנה לי את החסרונות שלו.

ברסה רצתה להפטר ממנו בגלל תג מחיר גבוה ובעיקר בגלל שכר בסיס עצום שגדל בעקבות דחיית התשלומים. לכל זה תוסיף את הצורך המיידי שלהם להוריד מתקרת השכר כדי להחתים שחקנים (שהם פתרו בנתיים בדרך אחרת).
לפי גוגל, מדובר ב561K לשבוע. לצורך ההשוואה, ליברפול לאחר משא ומתן ממושך התפשרה על לשלם לסלאח 400K לשבוע.
בנוסף, אם היה נמכר, ברסה הייתה יכולה להביא את ברנרדו סילבה שהוא מתאים לסגנון של ברסה הרבה יותר, שכנראה היה מקבל חצי ממה שדה יונג מקבל.

1. שחקני התקפה לרוב עולים יותר. מוזמן להתסכל בטופ ההעברות בעולם ולהגיד לי כמה משם הם קשרים דיפנסיביים.
  2. הסיבה העיקרית שדה יונג לא עבר היא שהוא סירב לעבור ליונייטד.
  3. לפי גוגל, אנתוני מרוויח 200K לשבוע ביונייטד. שזה קצת יותר משליש ממה שהם היו משלמים על דה יונג. כלומר מדובר בהפרש של כמעט 20 מיליון בשנה .

אתה יכול לחשוב שהוא אוברייטד כמובן, דעה לגיטימית לחלוטין, אישית אני לא מסכים. אבל אתה לא יכול לבסס הכל על סמך העובדה שיונייטד לא רכשו אותו. אני מזכיר שהסיבה העיקרית שהוא לא עבר, אפילו למרות השכר, היא שדה יונג בעצמו סירב.

היא היתה מוכנה לשלם, פשוט דה יונג לא מוכן לעבור אליה. היה הסכם חתום . הוא לא מוכן.

אני לא חושב שברצלונה רצתה 85 עליו. אם אני זוכר נכון זה 75 ועוד משתנים.

חשבתי שיונייטד הייתה מוכנה לשים 60 ובארסה התעקשה על 85. קבלו את התנצלותי.

פרנקי שחקן מצויין, קלופ לדוגמא רוצה אותו, הבעיה שהמשכורת שלו היא כמעט כפולה ממה שסלאח קיבל(@Gev בסוף סגרו על 350 ולא על 400), ברצלונה רוצה למכור אותו בגלל המשכורת הגבוהה, רק יונייטד הייתה מוכנה לשלם והוא לא מוכן לעבור לשם.

כתבתי כבר, ברצלונה שלו לא יכולה לעבור את החצי בהנעת כדור מול קבוצה שיודעת ללחוץ, הוא צריך את דה-יונג, אחרי שדה-יונג נכנס ברצלונה מניעה בקלות את הכדור מאחורה ועוברת את החצי בהנעת כדור כמעט בכל התקפה.

פדרי שחקן טכני ויצירתי בטירוף, אבל היתרונות שלו באים רק אחרי שהקבוצה העלתה את השחקנים למעלה והיא בשליטה על המגרש ופרסה את השחקנים שלה בעמדות ההתקפיות שלהם, פדרי בא לידי ביטוי בשליש האחרון אבל עדיין לא מגבה את זה במספרים מספקים, כלומר הוא בתפקיד של דה-בריינה עם מספרים של קרוס פחות או יותר.
יכול להיות שהוא ישתפר בעתיד ויתחיל להביא מספרים, עד אז הייתי מרגיע עם ה"קשר הטוב בעולם כיום".

כל נגיעה של גאבי בחלק ההגנתי מול קבוצה לוחצת זה פוטנציאל לאסון, אני באמת שלא מבין את ההתלהבות מגאבי, אני עדיין לא יודע איזה סוג שחקן הוא, מאוד פרווה, חוץ מלהיכנס חזק בלי שום צורך בשחקנים אחרים לא ראיתי הרבה ממנו, כל דקה שהוא מקבל על חשבון דה-יונג בשלב זה טוב בעיקר לריאל.

לדעתי האישית זה נראה שלואיס אנריקה חזר לאמן את ברצלונה, לא צריך קישור, לבנדובסקי בתפקיד סווארז, יורד לעיגול האמצע לקבל כדור ארוך מטר שטגן כדי להוריד לפדרי ולהתחיל התקפה, רק שסווארז הוריד למסי ולא לפדרי.

image

כן כי גאבי רץ ישר לכיוון הרחבה, אתה מצפה שפדרי פשוט יעבור את כולם כדי להשתחרר מלחץ? צריך ששחקנים יבואו קרוב כדי להוות אופציות מסירה. דה יונג עושה את זה הרבה יותר טוב.

כמו שאמרת, אם מדלגים על הקישור ולא רוצים שהמשחק יעבור דרכו, הוא לא בנוי להשתחררות מלחץ. עדיין, סתם דוגמא שעולה ישר לראש זו המסירה של פדרי לבאלדה בשער הראשון מול סוסיאדד. הוא החזיק רגע את הכדור, וכשהתנפלו עליו שיחרר מסירה מעולה. אני חושב שהוא לגמרי יכול להשתחרר מלחץ בצורה טובה, אבל צריך שהקבוצה תשחק בצורה מסוימת.

תודה טיטי. חשבתי רק אני לא מבין מה אדון לוצ’ו רואה בו בנבחרת…

כ-ן…
אראוחו עוד זוכר לו את הזעזוע מוח…

גאבי הוא זה שיורד לעזור בהנעת הכדור והוא לא מספיק טוב(כרגע), שחקנים אחרים גדולים בתפקיד שלו(אנייסטה, מודריץ’) ידעו לרדת ולעזור בהנעת הכדור, פדרי עדיין לא עושה זאת ובנוסף גם לא מחזיר(עדיין) במספרים מספיק טובים.

הביקורת היא כשכקבוצה(ראיו) שיחקה נכון ומנעה את המעבר המהיר הייתם בבעיה גדולה ולא הצלחתם לעבור את החצי עם הנעת כדור, ואז רק כניסה של דה-יונג פתרה את הפלונטר.

הביקורת שלי לגבי גאבי זה כמובן הדקות הרבות מדי שהוא מקבל כבר עכשיו, לי לא נראה שכרגע הוא לרמה של הרכב, שחקן צעיר מאוד שיכול להתפתח לשחקן סופר חשוב וטוב, נתונים טובים יש לו, אבל כרגע הוא לא שם, במיוחד כשדה-יונג יושב על הספסל וזולל לבד משכורת של סלאח ונונייז ביחד.

מה יותר מדהים? שאבא של מרקוס אלונסו גם היה שחקן הגנה בברצלונה או שלשניהם קוראים מרקוס אלונסו

image
ליאור, לא בא לך לצעוק לו משהו בהקשר של מסי?

image
still holds her in the basement

הציוץ השני לא תמים. הוא רוצה לרוץ לפוליטיקה. אל תיפלו בפח.

את זה שהיא עמדה לקפוץ כי הראו לה משחקים של ברצלונה שלו ושל ברתומיאו לא יספרו לכם בתקשורת.