אנקדוטות ושאר ירקות הגירסה הברסאית

אם היא צריכה משהו, שלא תהסס לפנות אליי.

“הו דימיטרי, תספר לי שוב על חוקי הפיירפליי של טאבס ועל מאזני הכספים של בארסה!”

mqdefault

בשמחה, רק לא בזום. זה לא מעביר את המסר.

דימטרי רק אל תשכח את העוזר שלך בפורום אם היא צריכה יעוץ מצד שלישי :slight_smile:

אנקדוטה - רק 13 שחקנים רשומים כרגע לעונה הבאה.
MATS, קונדה, אריק, כריסטנסן, פדרי, גאבי, קסיה, פראן, לבנדובסקי, פאטי, ראפיניה, פרנקי, דמבלה.

פניה, אראוחו, רוברטו ואלונסו - חתמו על חידוש אבל עדיין לא נרשמו.
באלדה עדיין לא חידש רשמית ולכן רשום כשחקן בארסה אתלטיק. גם טורה לא רשום בקבוצה הבוגרת.
גונדוגן לא רשום עדיין, שלא לדבר על איניגו מרטינז שלא הוכרז אפילו.

שיעור בהיסטוריה

היום 2010 רוסל מגרש החוצה את קרויף מהמועדון

https://twitter.com/Barca_Buzz/status/1675313337821958144

בתמונה עם חוליאן אראוחו.

היום לפני 13 שנים -

Iniesta-2010-goal-Article-580-327_tcm25-20286

לכבוד הצטרפותו של ויטור רוקה שיהיה הברזילאי ה-39 בברצלונה, באל מונדו דפורטיבו דירגו את עשרת הברזילאים הטובים ביותר שהיו במועדון.

משעשע מאוד לדעתי וקצת נוסטלגי בזמן שיש המון דיווחים על העברות וכל קבוצה מעלה כל שטות מהאימונים הראשונים שלה. אין לי כח לשם שינוי לכתוב הרבה.

אני חושב שרונאלדיניו הוא הברזילאי הכי חשוב בתולדות ברצלונה והייתי נותן לו את הפרס והכבוד הזה, כמובן שגם על היכולת שלו בשיאו אין עוררין. רונאלדו-פנומנו עשה עונה אחת אלוהית, אבל זו רק עונה אחת. זו “הטעות הגדולה” של ברצלונה כמו שהגדירו שם. מדרג את ריבאלדו כנראה אחריהם בראייה הסובייקטיבית שלי (אחרי רונאלדו גם). הוא היה שחקן ענק עם יכולת אישית פנומנלית אבל אני לא יודע עד כמה הוא שיפר את הסובבים אותו, לא זכה בליגת האלופות וכן הלאה. כמובן שגם בשנתיים האחרונות שיחק בקבוצה פחות טובה והיה מנקודות האור. קצת מתגעגע האמת לימים שהוא וראול היו ראש בראש על הפיצ’יצ’י והשחקנים הכי טובים בספרד. דניאל אלבס אצלי שלישי-רביעי. רומאריו אחראי על רגע כל כך אייקוני עם השלושער נגד ריאל מדריד וכשבא לו הוא היה מדהים מהסרטונים שראיתי. ניימאר? אני מניח שקשה לנתח בלב שלם כי הוא השאיר קצת טעם מר לא רק אצל אוהדי ברצלונה אלא אצל כל אוהד כדורגל.

עם כל הכבוד ל-38 האחרים, יש רק ברזילאי אחד שהביא גביע אלופות לבארסה

ג’וליאנו פאקינג בלאטי

1002816

אתה יודע את מי לתייג פה.

מי זה?

השאלה אם הוא עדיין עידו קומאן או שהוא הפך לעידו אראוחו, שאדע את מי לתייג.

image
היו זמנים.
לא זיהיתי את השניים בצדדים, הימני בשורה הראשונה, ושניים בשורה השניה.

מאחורה: פונטאס ורומאו
בארטרה, סרג’י גומס (היום באספניול), את מי שלידם אני לא מצליח לזכור.
למטה: מיניו השוער, קרלס פלאנאס (היה בסלטה ויגו לפני כמה שנים), סרג’י רוברטו, מונטויה, מונייסה (חי בקטר עם המשפחה) ואיבן באליו (היו בראיו).

כל הכבוד לך .
על מיניו אפילו לא שמעתי.
באליו אני מכיר , אבל לא זיהיתי.
גומס ופלאנס מכיר בשם, אבל לא בפנים. אחרים זיהיתי

התמונה אגב מהכתבה של ספורט על לואיס אנריקה. בתור מאמן psg הוא נשאל באיזו קבוצה הכי כיף לאמן, והוא שלף את בארסה ב’ .

3 מתוך הארבע בול פגיעה

דיי ברור למי אתה מתכוון, וקצת באסה שהוא היחיד מהארבעה שהוא באמת שחקן בית, מצד שני הוא באמת הכי פחות ראוי.

תקופה מוזרה

דה יונג לא שחקן בית…

סתם. ניחוש טוב.

לבנדובסקי קפטן פי מאה יותר ראוי ממנו ולא אכפת לי החוק הטיפשי של הוותק. אפשר לחשוב שזה “עילת הסבירות” והטיסים של קטלוניה יסרבו להפציץ את מדריד במחאה על זה…