מחזור 20 : הדרבי של מנצ'סטר

🚨 BREAKING! #MUFC XI to face City: De Gea, Wan-Bissaka, Varane, Shaw, Malacia, Casemiro, Fred, Eriksen, Bruno, Rashford, Martial. 🔴✅

— UtdPlug (@UtdPlug) January 14, 2023

לא יכול להגיד שאני מרוצה מההרכב , שואו לא יכול להתמודד מול האלנד ועוד פעם ברונו קיצוני ( מתי זה ימאס לטן האח ) .
יש מצב שנחטוף בראש .

טן האח הולך על קישור מעובה. זה בהחלט מתבקש. אבל גם אני מלא בחששות.

מה הסיבה שגם לינדלוף, גם מגוואייר וגם ליסנדרו מרטינז על הספסל?

פרד נראה כל כך טוב ליד קסמירו שזה גורם לי להעריך פחות את קרוס (לא אתגר גדול) ואת מודריץ’.

לייק 1

מגוויר*
לא קיבלת מספיק סיבות במשך שנתיים+ למה הוא צריך להיות על הספסל לכל החיים?

לא השווית כרגע בין מודריץ לפרד נכון?
ומה אתם חושבים על השער של ברונו?

חוקי למהדרין, יותר כשר ממפלגת ש"ס. סיטי סתם בכיינים.

חלילה וחס, זה פשוט מחזק את הדעה שלי שהצלע החזקה בקישור ההוא היתה קסמירו ללא עוררין. מודריץ’ שני יקרוס הרחק הרחק בעמדת הגלגל השלישי.

מגוויר ולינדלוף טן האח לא מחזיק מהם , מרטינז לא שיחק עם הקבוצה מאז המונדיאל הרבה לפי טן האח וזה משחק גדול אז החליט להמשיך עם שואו.

לא הבנתי האמת מה הלך עם ראשפורד , היה נראה שאין לו סיכוי להמשיך ואז פתאום הוא ממשיך מחצית שלמה - מקווה שאין שם החמרה של פציעה .
השופט מכר את סיטי לחלוטין עם הגול של פרננדס , זה נבדל ברור כשראשפורד משפיע על המהלך אבל את מי זה מעניין מגיע לפפ השחצן לחטוף .
גראנצ’ו הזה עוד יתן לנו הרבה גולים ובישולים , הילד ענק.

טן האח הצליח בתכנית המשחק במחצית הראשונה אבל נרדם לגמרי במחצית השנייה עד הכניסה של גראנצ’ו , אריקסן היה נוראי והיה חייב לצאת קודם.

לסיום , ישששששששששש

לייק 1

למזלנו האלנד לא היה שם.

השאלה היא לא למה מגוויר לא פותח באופן כללי, אלא למה ביונייטד משחקים עם מגן בתור בלם, ועוד לא מגן שמפורסם ביכולות ההגנה שלו.
זה בערך כמו שבריאל ישחקו עם ואסקז כבלם לפני כשנאצ׳ו וואייחו על הספסל.

חתיכת ביצים יש לטן האח לפתוח עם שואו בלם בדרבי, פשוט גאון. כנראה ידע שהכי מסוכן מול סיטי זה איבודי כדור של ההגנה אז העדיף כבר שחקן שידוע במשחק הרגל שלו

אם מגוויר אצלי בלם, אני פותח עם לונין בתור בלם לפני שמגוויר יפתח אצלי.

וואלה לא מצליח להבין איך לא פסלו את הגול של יונייטד
ראשפורד היה בנבדל ברור ואומנם לא נגע בכדור אבל לחלוטין השפיע על המשחק
אדרסוו יצא לקראתו, ההגנה נזהרה לא לעשות עליו עבירה

ברונו בחיים לא מגיע למצב כל כך נוח אם לא ראשפורד

3 לייקים

ישששששששששששששששששש

לא ממש ברור לי למה לפסול את השער של ברונו. אף אחד מהשחקנים של סיטי לא האט או עצר, אדרסון היה יוצא בכל מקרה, ואני לא ממש רואה איך הריצה של ראשפורד השפיעה. בכל אופן, סיטי יכולה להמשיך להתבכיין עד מחר עם ה-99 אחוזי שליטה בכדור ואיום אחד לשער. אפילו בארנלי העסיקה יותר את דה חאה. מנגד אדרסון דפק בירטוז בנוהל וראשפורד היה צריך לסיים, ולאחר מכן שוב התרשל במילוי תפקידו כשהכדור קצת ברח לו באחד על אחד. לא חושב שהייתה פה תצוגת על שלנו, אבל זה לא שוד אלא תוצאה סבירה לחלוטין בהתחשב באיך שהמשחק התפתח.

וזה כמובן השוס הגדול. המשחק הקודם נגמר 6-3 או משהו, והיה צריך להיגמר 19-1. פתאום אנחנו קבוצת כדורגל מכובדת, שאמנם לא מניעה כדור לנצח נצחים ועדיין לא יודעת איך לעצור הנעת כדור כזו, אבל בהחלט יודעת מה החוזקות שלה ומשחקת עליהם. קאסמירו בתצוגת מופת ופרד עם סגירה טובה על דה ברוינה מנעו מסיטי להגיע למצבים מסוכנים כמעט 90 דקות. בצד השני ידענו לצאת קדימה מהר עם כמה מסירות טובות של ברונו לראשפורד (שלא סיים כאמור), ושני הגולים שהגיעו בדיוק באותה דרך. משמח מאוד שהשחקנים נשארו רגועים כשסיטי הייתה עם 90 אחוז החזקה בכדור והמתינו בסבלנות לרגע הנכון. אפילו אני קצת התייאשתי.

ישששששששששששששששששששששש

5 לייקים

אני אצטט משפט חביב מנשמה טובה שאמרה לי את זה “הכלבים נובחים, ושיירה עוברת”.

2 לייקים

ראשפורד יכול להיות עורך דין כשיפרוש צמרת אם הוא הצליח למצוא כזו פרצה בחוקה.

אה, ותחזירו לנו את קאסמירו, גנבים.

שכחתי לציין אתמול את שני המצטיינים שלי : קסאמירו וביסאקה.
הראשון הוא הגנרל שלנו העונה , כמה זה קשה למצוא שחקן שיצליח לצאת מלחץ גבוה ולשחרר ביעילות כדור שיטיס קדימה את הסילונים שלנו.
הוא מזכיר לי את סקולס בחכמת המשחק ונגיד תודה לריאל שהביאו לו שחקן על העמדה .
השני הפך משום מה לשעיר לעזאזל , בעונה הקודמת כל החלק האחורי התפרק לחתיכות ( כשלא היה שם מאמן על הקווים ) וביסאקה הראשון לעלות ברשימת המשוחררים . אז למרות זאת ולמרות שלא קיבל כמעט דקות משחק , הוא חזר הכי חזק שאפשר ומראה לנו שגם יכולת התקפית יש לו ואם טן האח ימשיך ללטש אותו אז הוא יוכל להפוך לאחד המגנים הטובים בליגה בשני הצדדים.

פאלאס בחוץ זה המשחק הבא , אמור להיות הרבה דלק במיכל אחרי ניצחון כזה.

2 לייקים