פורסים שטיח לברצלונה בגמר הסופרקופה

בכדורגל המודרני מאמן לא קונה שחקנים.
חצי מהקבוצה כבר עומדת בתנאי סף למשחקי ותיקים ועדיין לא דאגנו למגינים, קשרים להרכב או חלוץ.

אוקיי, נכון.
מה עם משחק לחץ? משחק הגנה? משחק התקפה? כל שאר הדברים שמנית?

מצב הסגל בכלליותו לא טוב, מן הסתם אני מסכים. אבל אתה הרי בעצמך אומר שאין סיבה שנראה ככה עם ההרכב הזה.

חברים תרגעו! יותר גרוע מ 4-0 עם עקבים של אובאמיינג ופארן טורס לא יכול להיות…אז נספוג עוד כמה גולים פה ושם.

אני טוען שזה לא רק המאמן, לא נכון ולא הוגן להפיל את כל הדבר הזה על מאמן, גם לשחקנים יש לא מעט אחריות על הביזיון הזה

לדעתי זה רק מאמן. אין להם שום הכוונה. גם כשאתה משחק בשכונה יש איזה מישהו שקצת מכוון ומנהיג. אצלינו לא קיים דבר כזה ולכן השחקנים פשוט חסרי אונים. אין תכנית משחק, השחקנים לא יודעים מה לעשות… לא פלא שהכל רנדומלי.

אף מאמן בעולם לא יגרום לקרבאחל לרוץ מהר יותר או למנדי ללמוד לתקוף. מצד שני אני משוכנע שקמאבינגה היה נראה טוב יותר עם מאמן אחר, זה שילוב של שני הדברים

נראלי פעם ראשונה בחיי שסגרתי משחק של ריאל בשעה כה מוקדמת, פשוט כואב לי פיזית לראות את המשחק הזה. אין הגנה, אין קישור, אין התקפה. הכל סטטי. רק ויניסיוס ניסה איזה פעם ללכת ראש בקיר מול 4 כי אין לו עם מי לשחק. אנחנו משלים את עצמינו בכל עונה שבקיץ דברים ישתנו והמצב רק מחמיר. להשקיע בצעירים ובתשתיות זה מעולה אבל מרגיש כאילו הקבוצה הוזנחה.

וואו זה משפיל ממש

ועוד דבר, ביום שאצלינו הקשרים ייכנסו לרחבה אנחנו נראה אחרת. כמעט תמיד בכל משחק, בכל התקפה, לא משנה מה - הקשרים שלנו מחוץ לרחבה מחכים לעשות משולשים ולהעביר כדור מצד לצד. זה אמנם חשוב וטוב לשמור על הכדור מחוץ לרחבת היריב, אבל הם חייבים גם להכנס יותר לרחבה. פעם ב… מודריץ’ עושה דבאל פס או פריצות פנימה אבל זה לא מספיק.

נכון, אבל רוב המאמנים לא יתנו להם לראות דשא במצב הנוכחי שלהם.
כל הגולים מהשטח של קרבחאל שהוא שחקן גמור ולא מתאים לכל קבוצה בלה ליגה ולא רק לריאל מדריד.

מבאס לראות איך ברצלונה מצליחה לאלתר ולהכניס להרכב 4 שחקני נוער (פדרי, גאבי, ארואחו ובלאדה) ואנחנו עם ליגת האלופות, תקרת שכר בשמים, ניהול מופתי ושאר הקלישאות מחלטרים עם 2 מגנים ברמה כל כך נמוכה וללא כל פתרון בהתקפה.
איך יתכן שבאלדה של ברצלונה ב3 רמות מעל מגני המליונים שלנו שנכון לכל הדיווחים הם Untouchables?

הקבוצה שלנו מורכבת מכאלה שרוצים אבל לא יכולים, וכאלה שיכולים אבל לא רוצים. ואני כולל בזה גם את המאמן ואת הנשיא שלנו (ואל תגידו להם מי זה מי).

מי שלא ברמה - מזמן כבר לא היה צריך להיות כאן, ולמי שיש בעיות מוטיבציה - שיעבור למנצ’סטר יונייטד מבחינתי. שחקנים שיורדים בעצלתיים להגנה ושלא רודפים אחרי השחקן שלהם, זה ייהרג ובל יעבור. בריאל מדריד צריכים לשחק רק שחקנים ברמה הגבוהה ביותר, שמוכנים לתת הכול בשביל החולצה הלבנה.

ריאל מדריד הנוכחית מזכירה לי ימים אפלים בהם היינו חוטפים 4-0 כשקסיאס המצטיין במגרש. וזה עוד בלי שפגשנו קבוצה באמת איכותית השנה. אל תטעו - ברצלונה לא עד כדי כך טובה (קבוצת ליגה אירופית שמתקשה מול אתלטיקו בינונית להחריד, להזכירכם). אנחנו פשוט עד כדי כך גרועים.

חבל מאוד-מאוד. מקבוצה עם שלד מצויין שזקוקה לכמה חיזוקים נקודתיים, אנחנו מתדרדרים במהירות לקבוצה שדורשת לא פחות ממהפכה. וזה הודות להזנחה המתקדמת של ראשי הקבוצה, והמחסור החמור בחזון ובקריאת כיוון ברורה - מצד ההנהלה ועל הקווים כאחד.

אחת הבעיות היא שגם אין ממש תוכנית ב’.
תוכנית המשחק העיקרית של ריאל היום הייתה יציאה למתפרצות ולבנות על ויניסיוס. שזה כמובן מה שקורה כל משחק. ברצלונה נערכה בדיוק לזה. ויניסיוס לא קיבל תמיכה מאף אחד על המגרש וזה תמיד נגמר ב1 מול ארבעה. לזכותו של ויניסיוס ייאמר שהוא עשה הכי טוב שהוא יכול בהינתן הסיטואציה הזו.

בעונה שעברה בנזמה היה מבקיע את הנגיחה במחצית הראשונה במצב של 0-0 וכל המשחק היה מתפתח אחרת. אך מה לעשות, קארים על תקן נפקד העונה ואי אפשר לבנות על זה יותר.

גם את ההוצאה של קמאבינגה לא הבנתי, לטעמי הוא היה השחקן הכי פחות חלש שלנו במחצית הראשונה.

מתסכל, זה לא צריך להיגמר ככה.

את מי היית מעלה במקום קרבאחל ומנדי היום? זה לא שיש אופציות מבטיחות במיוחד על הספסל… כאן מגיעים לנושא הרכש שזה כבר דיון אחר

הסגל לא מושלם, אבל הוא גם לא גרוע כפי שאנצ’לוטי גורם לו להיראות עכשיו.
יש סגל שאפשר להוציא ממנו כדורגל הרבה יותר אתלטי מהיר ומודרני, זמנם של קרוס, מודריץ’, קרבחאל וגם בנזמה(כנראה) עבר.

נאצ’ו ופדה, או נאצ’ו ו קמאבינגה מגן שמאלי.

פדה / קמאבינגה כמגנים זה הימור במשחק כזה, לא ניסינו את מספיק. יכול להיות שמאמן אחר היה מתרגל את זה ונערך למצב כזה נוכח הבעיה במגנים שצועקת לשמיים, ואני מסכים שגם לאנצ’לוטי יש אחריות ושניתן להוציא יותר אבל גם לשחקנים יש אחריות. הופעה כזאת אומללה היא לא רק אחריות המאמן.

אולי, אבל אם הוא היה עושה באגף השמאלי את הבית זונות שהוא עשה בשער השני, זה היה אסון בשבילכם.

השער השני קרבחאל יצא ללחץ מטומטם והשאיר את כל השטח שלו פתוח לגאבי וממצב לא מסוכן גרם לשער, איפה קמאבינגה בכל הסיפור הזה ?

כל השערים שספגנו היו כתוצאה ישירה מזה שאנחנו לא יודעים להניע כדור, הקבוצה הגדולה בעולם מתאמנת פעמיים ביום ולא יודעת להניע כדור.

חזר בריצה קלה לעבר לבנדובסקי.

אני חושב שריצה חזרה כזו של טוני קרוס, הייתה מזכה אותו בלא מעט קללות פה.

אני בן 32, אוטוטו 33. משחק ראשון של ריאל ראיתי לפני שנים רבות, כשהייתי בן 7.
היום ב 3-0 הפסקתי לראות את המשחק. למיטב זכרוני זו הפעם הראשונה שאני עוצר משחק של ריאל. זה לא שההפסד כזו הפתעה, אבל השאננות הזו? לא שווה שאבזבז את הזמן שלי. המינימום שאני רוצה זה מלחמה…