מחזור 21 : מתארחים אצל ארסנל למפגש צמרת

🚨 BREAKING!

De Gea, Wan Bissaka, Varane, Licha, Shaw, Eriksen, McTominay, Bruno (C), Rashford, Weghorst, Antony. #MUFC 🔴✅

— UtdPlug (@UtdPlug) January 22, 2023

יש לנו בעיה עם הקישור הזה , אני מצפה לשליטה די מוחלטת של ארסנל במשחק ויש מצב שזה יגמר לא טוב.
מקווה להתבדות.

הייתי פותח גם עם פרד, מזיז את ברונו ימינה, ראשפורד לחוד ווחהורסט לספסל. כרגע חוץ מגרנאצ’ו אין לנו שום פתרון התקפי מחוץ להרכב, וארסנל הולכת לכתוש אותנו במרכז השדה. פרד יכול לעזור עם לחץ גבוה (או פשוט לעזור לארסנל אם הוא קם על צד שמאל הבוקר) ולהעיף לראשפורד למתפרצות, מה שווחהורסט פחות ייתן אני מניח.

קצת לא נעים ממקטומיניי, נדרש לעשות את העבודה של קאסמירו בזמן שמאז אוקטובר הוא בעיקר נותן תחושה של “תמכרו אותי כבר לבורנמות’”

ראשפורד נתן לנו את הסיפתח שרצינו אבל השחקנים במקום להיכנס לטירוף הלכו אחורה ומשם זה היה רק עניין של זמן עד השיוויון.
יש רגעים במשחק שהם פשוט חותכים לנו את הקישור ושם אנחנו מרגישים את ההיעדרות של קאסמירו.
אם נחזיק מעמד עד דקה 70 , אני מאמין שנראה את גראנצ’ו נכנס .

מי היה מאמין שאנחנו לא שווים כלום בלי קאסמירו, איזו תדהמה.

וואו, ניצחון אדיר של ארסנל. הניצחון ומגיע להם בצדק, הם פשוט שכבו להם על השער.
ניצחון של אלופה.

מבאס להפסיד, בייחוד ככה בדקה 90, אבל אתם יכולים להסתכל על זה ככה - ניצחתם את סיטי, והפסדתם הערב. אז בעצם הרחקתם את שיטי 6 נקודות מאליפות.

לארסנל פשוט יש קבוצה יותר טובה , לא יודע איך ארטטה הביא שינוי כזה העונה אבל יש להם את הקישור הכי טוב בפריימרליג ( אודוגור זה פספוס של ריאל ).

טן האח נרדם עם החילופים , ווגהורסט היה על סף עילפון ובכל זאת נשאר על המגרש.
פרננדס ואריקסן סחוטים , אין מספיק רוטציה שלהם וראינו אותם קורסים היום.

לא מתרגש מדי מההפסד הזה , נתנו פייט יותר ממה שחשבתי - אין לנו קבוצה לאליפות השנה זה לא משהו חדש.
חייבים חלוץ בקיץ , סומך על טן האח שיבחר טוב.

רוצים את פראן?

נראה לי שטן האח יוותר , בטח שהוא יותר קיצוני מחלוץ.

אחרי 60-70 דקות שקולות ומרשימות בהתחשב בחיסור של קאסמירו, העייפות והחולשה בקישור גברו.
טן האח באופן חריג קפא על הקווים וקיווה שההגנה הנואשת תספיק והיא לא הספיקה. ראשפורד היה גמור מדקה 70 והיה חייב להיות מוחלף בגרנאצ’ו כדי להישאר עם איזשהו אאוטלט התקפי. בקיץ חייב להגיע עוד קשר במקום מקטומיניי, הוא פשוט לא ברמה.
ארסנל קבוצה מצויינת וההפסד די מכובד, מגיעה להם אליפות ומעדיף אותם על סיטי.
אנחנו צריכים להתמקד בטופ 4, בגביעים ולשפר את המשחק ההתקפי שנראה תקוע לפרקים ארוכים בהופעות האחרונות.