תקשורת שדרנים וערוצי ספורט

הודעה של dovi:

"לא מצאתי דיון תקשורת (ולא זוכר אם בכלל נפתח), אבל היום בארסה ב5 הרגיל שזה כולל HD ובאיירן פריס ב5+ בלי HD

כבר כתבתי על זה בעבר, שיקולים ספורטיביים זה הדבר האחרון שמעניין את ערוץ הספורט"

והיום בפינת ההמצאות של שדרנים שאין להם שום דבר חכם להגיד-בוסקטס שיחק כבלם אצל פפ, פפ מאוד אהב את זה אבל בוסקטס פחות. אני בקושי זוכר פעם אחת שהוא שיחק בלם.

מי הממציא? החזרזיר שגיא כהן.

אל תגזים הוא שיחק לא מעט כבלם. כמובן שזה אף פעם לא נבע מאהבתו של פפ לרעיון אלא כורח מציאות של פציעות אבל זה אכן קרה לא מעט.

בוסי שיחק לפחות 4-3 פעמים בשקט כבלם, המשחק הזכור ביותר כמובן הוא גומלין רבע גמר האלופות נגד ארסנל עם הרבעייה של הדיוס ב-1-4.

בהקשר המקצועי אין שום ערך מוסף בבוסי כבלם כי זה איבוד מחפיר מידי לקישור.

שגיא כהן מדי פעם יכול לתת תובנות באמת מעניינות, אבל יש לו את הנטייה הבלתי נסבלת של אובר אינטרפרטציה ולייחס חשיבות עצומה לאירועים מקריים לחלוטין. גוטמן גם חוטא בכך באופן אפילו יותר מגוחך, הרי מבחינתו כמעט כל אירוע על המגרש זה “עבודה של מאמן”.

בוסי בהרבה מקרים הוא רבע בלם בפועל, בעיקר כשהוא לא סומך על הבלמים (בתקופה לפני אומטיטי זה היה בולט) ואז נוצרת השרשרת הנוראית מכיוון שמסי לא סומך על הקישור ואז הוא יורד בתורו אחורה…

אם כבר מדברים על שדרים/פרשנים - בone דווקא כל האנונימיים למיניהם ממש אחלה מבחינתי.

האנונימיים הם אחלה בדיוק בגלל אנונימיותם. אני מאוד נהנה בימים אלה לשמוע את שגיא כהן. בגלל המינון. פעם בחודש לעומת פעמיים בשבוע גורם לו להישמע הרבה יותר אינטליגנט. הגם שהוא בניגוד לאחרים באמת יודע להעריך את השחקנים הנכונים ומקיים עליהם דעה שלא תלויה אך ורק במהלך האחרון.

האנונימיים עושים שיעורי בית, גם השדרים וגם הפרשנים.

@Oleguer23

תגלה לנו קצת סודות מאחורי הקלעים

איציק זוהר לא העוגיה הכי אפויה בקופסה.
הצעירים לא רק חברים טובים, אלא גם שדרים מעולים שמבינים את מה שהם משדרים.
אורי קופר אחלה איש שיחה.
חיים רביבו קורא המון לפני משחק.

לא מדי שומע ישראלים, אבל כרגע העניין שהכי מטריף אותי זה הגמירות בשידור חי של עמיחי שפיגלר. מעדיף בפער את שגיא על אף התאוריות ההזויות.

הפוסט עוד קיים?
כי אני לא מצליח להכנס

FourFourTwo בחרו את רשימת מאה הכדורגלנים הכי טובים ב- 2017. מעניין, למרות שאי אפשר להסכים עם הכל. קרוס כל כך יציב שהוא נשאר במקום משנה שעברה :stuck_out_tongue:

בסוגריים המיקום, לפני הנקודה המיקום משנה שעברה. סליחה על היישור.

(1) - 2. lionel messi | barcelona
(2) - 1. cristiano ronaldo | real madrid
(3) - 5. neymar | barcelona
(4) - 7. robert lewandowski | bayern munich
(5) - 8. kevin de bruyne | man city
(6) - 12. luka modric | real madrid
(7) - 30. n’golo kante | chelsea
(8) - 13. pierre-emerick aubameyang | borussia dortmund
(9) - 9. sergio aguero | man city
(10) - 43. edinson cavani | psg
(11) - 15. gonzalo higuain | juventus
(12) - 38. jan oblak | atletico madrid
(13) - 72. harry kane - tottenham hotspur
(14) - 71. mauro icardi - inter milan
(15) - 27. eden hazard | chelsea
(16) - 47. paulo dybala | juventus
(17) - 35. sergio ramos | real madrid
(18) - -. dries mertens | napoli
(19) - 14. paul pogba | man utd
(20) - 4. antoine griezmann | atletico madrid
(21) - 65-2015. isco | real madrid
(22) - 31. david de gea | man utd
(23) - 23. toni kroos | real madrid
(24) - 22. sergio busquets | barcelona
(25) - 32. david silva - man city
(26) - -. kylian mbappe | psg
(27) - 63. thibaut courtois | chelsea
(28) - 28. gianluigi buffon | juventus
(29) - 3. luis suarez | barcelona
(30) - 76. marcelo | real madrid

הרשימה של הגארדיאן:

מסי, רונאלדו, ניימאר, דה בריינה, קיין, מודריץ׳, לבנדובסקי, מבאפה, קרוס, הזארד

מודריץ קשר אחורי,הוא פליימיקר כמו שהיה ברקוביץ רק יותר אחורה.
ריאל פחדנים,אנסנסיו לא משחק.
תודה לך אייל ברקוביץ

היה שלב שרציתי לשבור את הטלוויזיה מרוב שהוא זיין לי את השכל… clown fiesta מה שנקרא, הוא ויורם הסנילי באותו האולפן…

משיעמום עם הארוחת בוקר אני צופה ב"בוקר ספורט" וכמובן מדברים על מאור בוזגלו והפציעה העצובה שלו. כאחד שעבר פעמיים את הפציעה הזאת יש לי קצת מושג.

בקיצור, אייל לחמן אומר שלפי המדע שחקנים כיום חוזרים יותר טוב מפציעות. חיפשתי קיר לדפוק בו את הראש אבל הכל גבס. היציאה השניה היותר מביכה זה שהעלו איזה פרופסור לשידור, ואיזה דביל אחד שאני לא מכיר אשכרה שואל אותו למה לא עושים לו ניתוח להחלפת מפרק הברך כמו לזקנים…

בנימה אישית מההיכרות שלי עם הפציעה, מאור בוזגלו סיים את הקריירה ברמה הגבוה ביותר. זה עצוב, אבל האשמה היא בעיקר עליו ועל מכבי חיפה. זה היה טמטום לחזור כ"כ מוקדם לשחק, בטח שזה פעם שניה, ולמזלו הוא הספיק לעשות לא מעט בכדורגל. חבל, והלוואי שאני טועה לגבי החזרה שלו.
על הקהל של ב"ש בכלל אין לי מה לדבר. זה קהל טיפוסי של הארץ-קהל כפוי טובה שמקומו בכלובים.

קיצוני קצת, לא?!

לי אישית נראה יותר קיצוני לצרוח למישהו שנפצע שהוא מת אבל אתה יודע, כל אחד ראוי לדעה משלו…

התייחסתי ל “מקומם בכלובים”, לשאר אני מניח שאתה צודק על פי היכרותי עם הישראלי המצוי…