תקשורת שדרנים וערוצי ספורט

אני חושב שזה ניסיון למנוע בריחת צופים.

לא מסכים עם זה אבל זה הראציונל כנראה.

ככה מבריחים צופים!!!
ערוץ הספורט ממשיך בעיני את הדרך שלו למטה ומאבד את הלגיטימציה להמשיך לשדר משהו

שיסגרו אותם

זה היה כך גם בבחירות הקודמות…

ערוץ של בלה בלה בלה .

לאיפה בדיוק הם יברחו?

אני אתמול חיכיתי לתקצירים וברגע שראיתי שמתעסקים בפוליטיקה, כיביתי טלוויזיה והלכתי לישון.

ככה

https://twitter.com/roeep86/status/1587535604648235011

כי מי שלא רוצה לראות את זה לא יעזוב כי רואים את זה, ומצד שני מי שכן רוצה לראות את זה ייתכן ויעזוב כי לא רואים את זה.

החלטה הגיונית סה"כ וגם אני הייתי מבצע אותה אילו הייתי הם.

תקשורת ספורט ישראלית - קווים לדמותה.

נכון עקרונית אבל צריך להבדיל בין יוכין שניהל קמפיין אישי בעד קומאן (ונגד צאבי) ושאר העיתונאים.

מישהו יודע למה ערוצי צ׳ארלטון לא זמינים בנייד?
זה עוד התחיל פעם מימי אפליקציית פלאפון טיוי אבל גם היום בסלקום טיוי בנייד ושאר האפליקציות של החברות שמספקות שירותי טלוויזיה יש את כל ערוצי הספורט חוץ מצארלטון.
סיבה?

אולי @Raulito-7 יודע? (עובד שם אם אני לא טועה למרות שבטח פחות קשור לTV)

גם אני שמתי לב לזה. די הזוי.

אז אחרי שהעלנו את הנושא, במקרה אני רואה כתבה היום בONE על הארכת ההסכם עם צארלטון ובין השורות מוזכר שידאגו לשידור בניידים וסלולריים.

אולי השינוי בדרך.

יורם ארבל מנסה להצדיק את עצמו טייק #23379

https://m.ynet.co.il/articles/b1lkwfgui

הכריסטיאנו של השדרנים? הפומפוזיות והחשיבות העצמית שעזרו להפוך אותו לשדר באמת מעולה בשיאו, מאירים אותו באור כל כך פתטי אחרי השיא.

גם ראיתי את הריאיון הזה, והאמת שמעבר לכותרת הקליקבייט הדי גועלית שמוציאה דברים מהקשרם, עוד התחלתי כמעט לרחם על יורם ארבל על התנאים הבאמת לא פשוטים שנשמע שהיה צריך לשדר בהם - אם לא הייתי נזכר באופן השידור המתנשא והמחליא שלו, ששום חוסר בשעות שינה לא יצדיק.
בדיוק כמו שאורי כתב, אותה חשיבות עצמית שהיה לה חן מסויים כשהיה בשיאו (ובעיקר - כשלא היו כמעט אלטנרטיבות…) הפכה להיות לגמרי בלתי נסבלת כשהיא מעורבת בחוסר מקצועיות מוחלט, של חוסר הכנה לקראת המשחקים (יורם חמוד, ללמוד הרכבים ושחקנים לא עושים יום לפני משחק, הסגלים למונדיאל נקבעים לפחות חודש לפני), וחוסר מוכנות לשמוע ולהקשיב גם כשמתקנים אותו תוך כדי שידור.

אז נכון שהסיפורים שהוא מתאר מראים שוב על חוסר המקצועיות של מערכות ישראליות (ובייחוד מערכות ציבוריות ישראליות), ולא אמורות להפתיע אף-אחד שאי פעם בא במגע עם מערכת כזו. אבל ארבל עצמו הוא לגמרי חלק אינטגרלי מהבעיה הזאת, ולא אי של מקצועיות כפי שהוא מנסה לצייר את עצמו. חוסר מודעות זה שם המשחק.

ארבל הוא לדעתי הגדול מכולם. בטח כשמדובר בכדורגל ישראלי ובטח עד לפני כ-15 שנה, שהוא קודם כל בידור ואחרי זה עניין מאד מקצועי. יורם ארבל השכיל להעביר רגש במידה נכונה, לא לקחת את עצמו ברצינות רבה מידי, לאהוב את הכדורגל ולהבין שזה בידור.

גם היום תן לי 30 שעות עם ארבל שמתבלבל בזיהוי שחקנים ולא רבע שעה של רמי ויץ שמלא בעצמו שכבר באמת אי אפשר לשמוע.

איינשטיין מקבל מדליית כסף בפודיום הזה. אחלה מאיר

נדב יעקבי: בהרכב אנגליה יש 2 שחקנים ממנצ’סטר יונייטד ו-0 מליברפול. כשמסתכלים על הטבלה זה לא הגיוני!!!

הטבלה:

אולי כדאי שתתחיל לראות גם קבוצות שאין להן שם של חרדל, נדב.

נדב בתגובה: הטבלה לא אומרת הכל. מפגשים ישירים הם החשובים.

עדיין יותר טוב מכל שדר ישראלי אחר.

תגידו, שכטר לא שחקן פעיל עדיין? איך זה הגיוני שהוא מפרשן בקטאר?