מחזור 33 :: נגמר הדלק

יריבות גדולה מהעבר קמה לתחייה העונה באנגליה. שני מועדוני פאר שהתחרו בעבר ראש בראש על כל התארים - מנצ’סטר יונייטד וארסנל. קין נגד ויירה, הטרבליסטים מול הבלתי מנוצחים, פרגי נגד ונגר. משחקים גדולים, רגעים בלתי נשכחים, יריבות יוצאת דופן.

אבל העונה היריבות עלתה מדרגה. לפני שנה אף אחד לא היה מאמין שעוד נדבר על שתי הקבוצות האלו בעניין. דבר לא הכין אותנו לאינטנסיביות, למתח ולדרמה שהביאה לנו היריבות החדשה בין מנצ’סטר יונייטד לארסנל - מי תשלשל במכנסיים יותר חזק.

התותחנים הלכו על Long-term story telling. עם פער של מיליון נקודות מהמקום השני הם מכרו לנו הדחות מהליגה האירופית, מגביע הליגה ומהגביע האנגלי עם “יופי, עכשיו נשקיע רק בליגה”. כולנו האמנו, כולנו קיווינו, כולנו אכלנו את הלוקש רק כדי שארסנל תחרבן לנו בפרצוף עם ארבעה משחקים ללא ניצחון כולל תיקו מול יורדת כמעט ודאית ותבוסה מהדהדת מול ה"יריבה" לתואר לקינוח.

אבל כמו שלימד אותנו סר אלכס ב-27 שנותיו במועדון - לעולם אל תספידו את מנצ’סטר יונייטד. החבורה של טן האח זייפה קאמבק ממשבר רציני, זכתה בגביע השוקו, הציגה כדורגל מלהיב, והכל כהכנה לשלשול המפואר של השבועות האחרונים - תיקו ביתי מול סביליה במשחק שצריך היה להיגמר בתבוסה, שהגיעה מהכיוון השני שבוע לאחר מכן, תיקו עלוב מול טוטנהאם, רשימת פצועים שלעיתים ארוכה מהסגל הבריא, כדורגל די מחריד וכמובן הארי מגווייר. היום ב-16:00 פוגשים את האיש המושלם להמשך ההידרדרות - הארכי-נבל אונאי אמרי.

האם יונייטד תגבור על ארסנל ותצליח כנגד כל הסיכויים להעיף את עצמה מהטופ 4? האם ארסנל תשלוף עוד אס מהשלשול? כל זאת ועוד במחזורים הקרובים של הפרמייר ליג.

11 לייקים

דה חאה
דאלוט לינדלוף שואו מלאסיה
קאסמירו אריקסן סאביצר
ברונו ראשפורד סאנצ’ו

ביסאקה ואנטוני לספסל, מלאסיה וסאביצר במקומם. לספסל חוזר העז מגווייר למקרה ונוביל ונרצה לתקן.

3 לייקים

עוד ניצחון שהושג בדם יזע ודמעות, ככה זה כשתקרת השערים שלך למשחק היא בין 1 ל2. לפחות בבית אנחנו מצליחים לא לספוג. אבל ממשיכים בנוהל של מחצית ראשונה מצויינת עם הרבה החמצות ומחצית שניה מפוקפקת עם הרבה פאניקה.
לינדלוף בעוד משחק מעולה, הוא ושואו משלימים נהדר אחד את השני. הוא ומגווייר לעומת זאת , או בעצם כל בלם ומגווייר…
גם לקאסמירו בהופעה מצויינת אחרי תקופה חלשה יש חלק גדול בניצחון. אריקסן לעומת זאת ממשיך לאכזב.
מאמין שנצחונות ביתיים על וולבס וצ’לסי/פולהאם יספיקו להבטיח מקום רביעי, אבל אלה שתי המשחקים האחרונים של העונה. כמה שנצליח לסגור את זה יותר מהר, עם איזה ניצחון חוץ על ווסטהאם או בורנמות’, תהיה לשחקנים יותר מנוחה חשובה לקראת גמר הגביע.

לייק 1

עוד משחק שאנחנו מחפשים חלוץ בקבוצה ולא מוצאים , ראשפורד עשה את שלו מעל ומעבר העונה אבל הוא לא יכול לבד וגם רואים שהוא התעייף.
מחכה כבר לחזרה של גראנצ’ו , מלבד ראשפורד הוא היה הקילר שלנו השנה בהתקפה והשיג לנו נצחונות סופר חשובים.
בכל מקרה ניצחון סופר חשוב , ליברפול גומרת לטוטנהאם את הסיכויים בשירותנו ואם נצליח טיפה להעלות את רמת החדות (לא ביקשנו הרבה) יהיה אפשר לסגור את הסיפור במחזורים הקרובים.

לייק 1