מחזור 35 :: משחק קריטי נגד ווסטהאם

הרכב:
דה חאה
מאלאסיה-שואו-לינדלוף-ואן ביסאקה
אריקסן-קאסמירו
ראשפורד-ברונו-אנתוני
ווגהורסט

גרנאצ’ו חוזר מהפציעה לספסל.

ליברפול התחברו ונראה שינצחו את כל המשחקים עד סוף העונה עם לו"ז די קל. כדי להישאר מעליהם חייבים 3 נצחונות מהמשחקים שנשארו והפסד פה אמנם ישאיר את העניינים בידיים שלנו אבל יכניס את כל המערכת ללחץ.
החדשות הטובות הן שארסנל במקביל עושה לשם שינוי את העבודה עם ניצחון על ניוקאסל מה שמאפשר לנו לטפס מעליהם בטבלה עם ניצחון ולהעביר אליהם קצת מהלחץ.

לייק 1

טן האח בדיוק רושם במחברת לקנות שוער.
לא מצליח להבין את הטעויות העלובות האלה , זה מרגיש לי ממש לזרוק על הקבוצה החוסר ריכוז הזה .
ההתקפה שלנו כל כך לא יעילה , צריכים 10 מצבים בשביל גול אחד .
חבל כי ווסטהאם לא היו קיימים ולשם שינוי אנחנו לקחנו את המשחק ברצינות.

לייק 1

עוד הופעה נוראית בחוץ, עוד הפסד ואנחנו רשמית במשבר בטיימינג נוראי ובכביש המהיר למקום החמישי עם התרסקות מפוארת בסיום עונה מבטיחה.
גם בלי הטעות המביכה של דה חאה היינו ראויים להפסד, לא קיימים בהתקפה (טן האח לא הבין כבר שאין לווגהורסט מה לחפש אצלנו?), הפיזיות של ווסטהאם גמרה עלינו וכל המיליון וחצי משחקים שהיו עד עכשיו באים לידי ביטוי בעייפות ואפאטיות.
פעם ראשונה בלי משחק באמצע השבוע מאז המונדיאל ואולי זה יתן צ’אנס לשחקנים קצת לנוח ולטן האח לחשוב מה לעזאזל עושים.

לא מבין מה אנחנו רצים לחדש לדה חאה את החוזה אחרי טעויות כאלה, מילא זה היה משהו נדיר אבל הטעויות האלה זה לא משהו חדש ואנחנו לא מדברים בכלל על כל התקפי הלב שהוא עושה עם משחק הרגל השלומיאלי שלו.
אז כן הוא שוט סטופר ברמה הכי גבוהה אבל אתה לא יכול להתחיל משחקים בטח בפריימרליג בנחיתות בגלל דברים כאלה.

להוריד את המשכורת שלו מהספרים , להביא את דיוגו קוסטה ולמכור את הנדרסון - באטלנד כשוער שני זה מספיק טוב גם ככה הוא לא ישחק כמעט.

לייק 1