סרטים וסדרות - ביקורות והמלצות

אני חושב שזה תלוי בוייב. אני גם נהנה מסרטים אקשן כיפים ופשטניים. אני מאוד אוהב את העבודה של דייויד ליץ’ לדוגמא או גיא ריצ’י. לפני כמה ימים ראיתי נגיד את Bullet train, שהוא אולי קצת מוגזם עם האפקטים והקצב שלו לפעמים, אבל נהניתי. תצוגה זריזה של הדמויות, אתה מבין מהר את המניעים של כל אחד, סאונדטרק כיפי וזה לפעמים כל מה שצריך.

יש סרטים ששום סצנות אקשן מוגזמות לא יכפו על חרא כתיבה. אישיו שיש לי עם מארוול. הקש ששבר את גב הגמל מבחינתי הוא she hulk, שמראה לי את כל מה שרע בפמיניזם הפרוגרסיבי.

אני לא יכול להסתכל על זה:

בלי לחשוב על זה:
הורדה (7)

מה פירוש “האלק”? חשבתי שזה האלק הוגאן, ומדובר על האבקות נשים על סטרואידים.
לא משנה, אני לא הולך לראות את זה.

ואני בכלל חשבתי שמדובר באשתו של האלק השחקן הברזילאי האגדי.

התבלבלת… זה האלק עצמו, ככה הוא מזדהה היום, כאישה ירוקה.

סתם ככה לידע כללי, hulk אומר חפץ או אדם ממש גדול וכבד.

את BCS בדומה לשובר שורות אי אפשר לעצור ברגע שאתה נכנס אליה. אני זוכר את עונה 4 כמצוינת, ואם הבעיה היא הקצב הוא רק עולה לקראת סיום הסדרה.

אגב, אני עשיתי re watch לשובר שורות לפני שסיימתי את סול ובמקרה זה יצא לי בול. יש הרבה רפרנסים בעונה האחרונה לסדרת המקור ולא כולם כאלה זכירים. למי שיש זמן (ומוטיביציה) - This is the way.

image

אל תגידו לי שאתם משלמים על הזבל הזה של דיסני?

האמת שכל כך מרגיז אותי שקיבלנו גירסה נחותה של האפליקציה, שאני לא רואה את עצמי ממשיך לשנה נוספת.

לכל מי שלא יודע, ישראל (ושאר אסיה) קיבלו אפליקציה שונה מזו שיש באמריקה ואירופה. אפליקציה הודית מפוצצת בבאגים, שלא מתקרבת לאפליקציה המקורית.

דרך אגב מישהו פה קרא את הקומיקס של the sandman ורואה את הסדרה בנטפליקס?

אז השחקן הברזילאי ההוא של זניט כונה ככה או שזה היה באמת השם שלו?
כי הוא עונה להגדרה אחד לאחד.

אתה מדבר על ז’יבאנילדו ויירה דה סוזה?

כמובן תיארתי לעצמי שזה יהיה נוראי ומלא בPC מחורבן ופוליטיקת זהויות ולמרות שהייתי מוכן נפשית הזבל האורגני הזה התעלה על עצמו והצליח להיות קרינג’י ברמות:

https://twitter.com/IMDb/status/1560367868352507905?t=adAnDi-kh9LCkC3cFkFkwg&s=09

פשוט הלכו לעמוד המבחיל “פולטקלי קוראת”, לקחו כמה רעיונות והזריקו פימינזם רעיל לדבר הזה. ואז שמו את הולק שמה כמו סימפ ממוצע שיושב בשקט ומקשיב לקשיקוש הטיפשי שלה כמו ילד טוב, ו"מכיל" את הקושי הנוראי שלה. הפנטזיה המערבית לאיך שגבר אמור להתנהג עם נשים שהן כמובן Stunning & Brave

כל מה שהWoke נוגע בו הופך לחרא. אבל לפחות סדרות כאלה מפרנסות ערוצי יוטיוב שצוחקים עליהם ומספקים לנו המון שעות של הנאה. שימשיכו

טוב אז לפחות מההתרשמות של הפרק הראשון לבית הדרקון יש לגמרי מאפיינים של משחקי הכס.

רק גרם לי לרצות לראות את הסדרה שוב

הסידרה הזו כבר פותחת ביתרון אחד על המקור, זוג הליצנים שהיה אחראי שם לא קשור אליה וזה כבר גורם לי תקווה שהסידרה תהיה טובה.

זוג הליצנים דווקא היו מעולים, אבל ממש, באדפטציה של חומר מקור קיים, והתחילו לייצר אשפה בוערת רק אחרי שנגמר. לסדרה החדשה אין את הבעיה הזו.

זה נכון, הם ידעו לעשות קופי פאסט מעולה, ברגע שנדרש מהם חשיבה עצמאית הסידרה התחילה לקרוס. העונה אחרונה מיותר לדבר עליה, אבל מהרגע שהמוקד בסידרה עבר מהדיאולוגים האדירים שהיו למשל בחדרים סגורים ולכל הפירוטקניקה של הדרקונים והאש הבנתי שהם מנסים כבר לטשטש את חוסר ההבנה שלהם.

אתה יודע למה העונה האחרונה קרסה? כי היה להם חוזה עם נטפילקס (או דיסני לא זוכר) והם מיהרו לגמור אותה בשביל לעשות אקזיט. מה עוד יותר מצחיק שבסוף הם נשארו גם בלי זה…

רק דוגמה:

רק אני לא מבין מה יש במשחקי הכס? התאמצתי 2 או 3 עונות והרמתי ידיים. בשבילי זבל מרוכז

הסדרה, גם בפיק שלה, היא מוצר נחות ביותר לעומת שלושת הספרים הראשונים.
הם השמיטו כל כך הרבה דברים אדירים מהספרים שזה נראה יותר כמו פאן פיק מאשר סדרה שבאה לעשות כבוד למקור.

דווקא אני לא התרשמתי יותר מידי מהפרק הראשון.
הרגיש לי כמו גרסה מהוססת שבאה להתנחמד על הוליווד העכשווית.
גם המשחק של השחקנים מאוד חלש, לא מרגיש שהם הולכים עד הסוף עם הדמויות.
והכי חסרים לי זה טיריון וליטל פינגר של העונות הראשונות והגדול מכולם טיויין לאניסטר, מבחינתי הם אלה שעשו את משחקי הכס למה שהיא.