סרטים וסדרות - ביקורות והמלצות

התחלתי לראות את “הצמד” לא מזמן. הסדרה היא על התפתחות תעשיית הפורנו בארה"ב אבל מה שיותר חשוב - היא מהיוצרים של הסמויה וכיאה לכך גם הסדרה הזו שופעת דמויות מרתקות ואותנטיות, יש בה שימוש בסלנג ממכר והעלילה נרקמת לאט ולפרטי פרטים. מומלץ מאוד!

3 לייקים

האמת שגם אני צפיתי בה ופרשתי אחרי שישה פרקים בערך. הרעיון מקורי, אבל לטעמי הסדרה די משעממת ולא ממש טרחו ליצור שם אלמנטים שאמורים לייצר אצלי מתח. פחות אהבתי.

גם אני רק בהתחלה, אכתוב ביקורת יותר רצינית בהמשך. מה שבטוח הוא שאם היא תתפתח כמו הסמויה זו תהיה סדרה מדהימה. גם הסמויה קצת קרטעה בהתחלה.

לילה טוב!
אני מנוי חדש של נטפליקס, השאלה שלי, אם כדאי לי להתנתק מפרטנר ולהיות רק מחובר לאינטרנט שלהם או שעדיין נטפליקס לא מספיקה.
(אני מזמן צופה בכדורגל רק באינטרנט כך שאין לי צורך בשגיא ומשה פרימו למינהם…)

על סמך העונה הראשונה אין שום השוואה בין הצמד לסמויה אבל עדיין זו אחלה סדרה. אני עכשיו רואה את טרמיי שזה גם של אותו יוצר וגם היא אדירה.

לייק 1

יצא לי להתנסות בנטפליקס, ובכנות התכנים שלהם מוגבלים לטעמי. לא יודע מה התכנים של פרטנר, אבל נטפליקס לבד לא מספיק לדעתי.

לא יכול לחכות…

4 לייקים

רוצה “להמליץ” על הסרט mother של דרין ארונופסקי. לדעתי סרט משוגע שהשאיר אותי פעור פה במהלכו והמשכתי לחשוב עליו גם לאחר סיומו. לא רוצה לספר על מה בדיוק מדבר הסרט, אל תראו אפילו טריילר, ככה לא תדעו למה לצפות.

האמת שהערב התחלתי לראות שוב את מד מן - דבר שאני רוצה לעשות כבר תקופה. גורם לי להסתכל על הכל בזווית שונה לגמרי, אני מרגיש כמעט כאילו אני רואה עלילה עם משמעות אחרת לגמרי. כיף לשם שינוי, בד’'כ אני שונא לחזור על סדרות, אבל משום מה זה לא מרגיש לי לעוס.
אגב, אם מישהו לא ראה - מבחינתי חובת צפייה.

ממליץ על ההמלצות של נירו. סיימתי לראות את העונה הראשונה של “הצמד” וזאת אחלה סדרה, למרות שפרק סיום העונה לא נסק לדעתי לגבהים המצופים מפרק סיום. היא איטית למדי, לא לחסרי סבלנות, והגיבור (ג’יימס פרנקו המצוין) הוא מעין “אנטי גיבור” שכבר בסצנת הפתיחה נשדד, מתחנן על חייו ומדמם על הרצפה, ובאופן כללי נשלט בחייו ע"י הדמויות הסובבות אותו – אח תאום מהמר כפייתי, מאפיונרים וחברה צדקנית שרוצה לתקן את העולם. אבל הסדרה נבנית בהדרגה, הדמויות מעניינות מאוד, המשחק מעולה, והעובדה שמדובר ביוצרי “הסמויה” היא כשלעצמה מצדיקה את ההשקעה והסבלנות.

נירו, פני תמורת מחשבותיך על “ווסטוורלד”. שווה את ההשקעה?

חד משמעית כן. היא לא חפה מביקורת, אבל סדרה מעולה. מחכה בקוצר רוח לעונה השנייה.

לא יודע, לא התחברתי כ’'כ לווסטוורלד, ראיתי איזה פרק או שניים, הזוי מדי לטעמי.

אני שונא סדרות שיש בהן מיליון ספינים. הניסיון הדבילי הזה להפתיע כל הזמן את הצופה משעמם כבר לגמרי. למי נאמין עכשיו? מעניין ת’סבתא. ווסטוורלד סדרה עלובה ומשמימה.

אני באמצע העונה השניה של טרמיי והיא פשוט אדירה. אין בה עלילה של ממש אבל זו סדרת אוירה מטורפת. יש שם קליימקסים מטורפים של מוזיקה. נראה לי שדיוויד סימון פיתח איזו נוסחה של איך מעניינים בלי לעניין.

היה פעם אתר שאפשר לראות בו תוכניות/סדרות או כל מה שתרצו. לא זוכר את שמו. מישהו יכול לומר לי מה שמו?

או לחלופין איפה אפשר לראות את העונה הנוכחית של gold rush. לא צריך תרגום לעברית.

טוב אני יודע שזה פורום של אוהדי כדורגל אבל girls זה חתיכת מאסטר פיס! אני לבד בזה?

לייק 1

אני אתן לזה צ’אנס.

מישהו צופה בשבאבניקים? @benny אני רוצה לשמוע חוות דעת.
שווה לצפות בסדרה ולו רק בזכות אורי לייזרוביץ’, הדמות של גדליה גאונית ומרגשת.

כן, כיף גדול.
סצינת החקירה האחרונה של גדליה הייתה מצוינת. בכלל, הם מעלים שם נקודות יפות, לדוגמא ‘אתה היית שולח את הילד שלך לצבא של חרדים?’.
חבל שזה רק פעם בשבוע.

,לא צפיתי בזה, ואני לא בדיוק יודע על מה זה. אדרבא, תעורר את סקרנותי.

בקליפ הוא עושה עבודה טובה עם ה"פלגינן דיבורא" אבל ה"פלוני רבעני לרצוני" הוא צריך לבחור אם הוא מדבר כמו ספרדי, ואז יש מלעיל ומלרע, או שהוא מדבר כמו אשכנזי, ואז זה “פלויני רבעני לרצויני” הכל במלעיל. אבל בשביל אאוטסיידר זה מספיק טוב

לייק 1

מאד מאד לא אותנטי לדעתי.
‘שטיסל’ הרבה יותר קרובה למציאות

@whykds יש לך היכרות עם העולם החרדי? שווה לצפות בשטיסל?

ההיכרות שלי מתחילה ונגמרת בפגישות עם מגן ימני (בני).