אחרי איזה קבוצות אתם עוקבים?

בכל עונה יש לי כמה קבוצות שאני מסתקרן לגביהן ומנסה לעקוב אחריהן יותר. בעונה שעברה ראיתי בקבוע בין היתר את פסז ודורטמונד, אבל מכיוון שמסי ואמבפה כבר לא יהיו שם, ובלינגהאם גם הוא כבר לא בדורטמונד, השנה שתי הקבוצות האלה ירדו מהתפריט שלי.

אז כמובן מעבר לברצלונה, מדריד, סיטי וארסנל שאני דיי בטוח שהן מאסט עבור הרוב פה, אחרי איזה עוד קבוצות אתם הולכים לעקוב השנה?

לרשימה הזאת אני מוסיף גם את באיירן בגלל מוסיאלה, מילאן כשיתאפשר, נאפולי… אני אנסה גם לצפות כמה שיתאפשר בלברקוזן בגלל אלונסו…

מוזמנים להמליץ, גם עכשיו, וגם במהלך העונה כשתתפסו קבוצות מלהיבות ומסקרנות.

אני לפחות מושפע משחקנים, מופע של הקהל לא יגרום לי להדליק טלוויזיה בלו"ז כל כך צפוף ואת זה יהיה אפשר לראות גם בווידאו קצר אחר כך שיעלה בטוויטר. “הרשימה שלי” מה שנקרא:
-טוטנהאם - כי תמיד יש שם כמה שחקנים ברמה גבוהה מאוד בחלק הקדמי (הארי קיין מוכר לכם) וכעת נכנס יהלום חדש - מנור סולומון, כולנו מאחוריו.
-בטיס - אפשר לומר אותו הדבר, כדורגל שמח, לעתים הכדורגל המהנה ביותר בספרד, ועכשיו בגלל איסקו שזה צ’אנס אחרון לשקם את הקריירה לדעתי.
-באייר לברקוזן של צ’אבי אלונסו, אקס מדרידיסטה אהוב, כולנו הנחנו שיהיה מאמן גדול אני חושב, הוא על הראדר שלנו, ותמיד העונה השנייה קשה יותר.

אהבתי מאוד לצפות בבאיירן מינכן מאז שאריאן רובן הגיע לקבוצה ויצא את ‘רוברי’, ארסנל זה נוסטלגיה אבל בעונה שעברה החזקתי להם אצבעות במאבק האליפות על אף שהיה ברור שזה עניין של זמן עד שהם יכנעו למפלצת.

הדבר הכיף בלעקוב אחרי קבוצות הוא שלא תמיד חייבים לראות את המשחקים.

בליגה הספרדית חוץ מהברורים מאליהם, אני ממליץ על מיורקה, אלמריה וג’ירונה. המשותף לשלושתן הוא כסף זר, קבוצות שמתפתחות כל שנה והעונה במיוחד עושה רושם שהן הולכות להגדיל את הפער מהתחתית ולהיאבק בצמרת.

באיטליה אני אוהב את הפרויקט של מונצה, עם הכסף של ברלוסקוני שעכשיו ירשו האח והבן. גם גנואה עלו בחזרה נקיים מכל המחדלים המקצועיים.

באנגליה אני אוהב את אסטון וילה וברייטון, כי צריך לדעת מה לעשות עם הכסף.

והתחום שאני יותר עוקב אחריו זה תחום הליגות הנמוכות. אני אשמח לשמות חדשים, אם זה בספרד, אנגליה, איטליה ואם זה בישראל.

קשה לי להגיד שיש לי מעקב קבוע מעבר לקבוצות וענפי הספורט האחרים שאני עוקב אחריהם.

ריבר פלייט בארגנטינה, בארסה בספרד- רגל וסל, מכבי חיפה בארץ ופורמולה 1 ויורוליג כאיש נשפחה שצריך לחלוק את הזמן זה לא משאיר לי הרבה זמן לקבוצות אחרות.

הייתי ממליץ כן לעקוב אחרי הליגה הברזילאית שהיא הפריימרליג ליג של דרום אמריקה והמשחק המרכזי שלה הוא תמיד שבת או ראשוו בשעה 22:00 או 23:00 שלדרום אמריקה זאת שעה סופר נוחה.

אוהב לראות פרוייקטים כמו אסטון וילה וברייטון והמשחק של יום שבת ב-14:30 באנגליה שכולם בשנ"צ זה משחק שבדרך כלל אראה.

מעבר לזה הלהיטים השנתיים

כן אבל לראות את המשחקים זה הכיף, תקצירים זה רק בזמן שאין משחקים אז משלימים פערים…

את מאיורקה אני לא אוהב, סורי. לעומת זאת אני כן יכול להינות ממשחקים של ז’ירונה. האמת, שיחקו יפה בעונה הקודמת ואני ממש בעד שזה ימשך גם השנה.

ראיתי כמה משחקים של ברייטון בעונה החולפת כי סיקרן אותי מה בדיוק דה זרבי עושה שם, ובאמת זה היה מסקרן ושיעור חשוב אותו לא רק אני קיבלתי, אלא כל הליגה האנגלית. אפילו במשחק שלנו מול יונייטד ראיתי עקרונות שלו מיושמים במשחק שלנו. העניין הוא שאחרי העזיבה של מקאליסטר, והעזיבה המסתמנת של קייסדו, אני דיי בטוח שזה לא יהיה אותו דבר.

נראה איך העונה של וילה תתפתח, עדיין לא מדגדג לי לראות אותם מספיק בשלב הזה…

ככה אתה בוגד בארגנטינה… :rofl:

ראיתי כמה משחקים שם, הכדורגל לא ברמה כל כך גבוהה.

דע את מקומך הוא גם דבר חשוב בחיים.
הליגה הארגנטינאית כיפית בקהל שלה ובאווירה שלה אבל חוץ מריבר שהיא “האירופאית” היחידה כל שאר הרמה באמת לא גבוהה והמשחקים עצמם סבירים.

הכסף שנשפך סליגה הברזילאית גדול ולכן הוא הפריירליג של דרום אמריקה

אני אוהב לעקוב אחרי פרוייקטים, ומה שמיורקה בונה מסקרן ממש. סרחיו אריבאס מועמד חזק.

בתקופה האחרונה אני שם משחקים בטלוויזיה ומתעסק במשהו אחר, קשה לי להיות במאה אחוז ריכוז על משחק.