מייסון גרינווד :: עוזב את מנצ'סטר יונייטד

יאלה, אני מכיר קבוצה שהמאמן שלה אוהב קשרים, היא במצב כלכלי קשה ולכן מביאה שחקנים בעייתיים.

או כמו שנהוג לכתוב אצל המומחים:
#טיק_טו

ליונייטד הוא לא יחזור. אני מניח שהוא יעבור הקיץ לאיטליה ויבנה שם את הקריירה מחדש. לאציו, נאפולי, יובה הסתדרו עם אנשים הרבה יותר בעייתיים על הדשא ובהנהלה. מקווה בשבילו שיצליח למצוא שם קבוצה ולא יאלץ להתפשר על טורקיה.

שוחרר, כלומר עם כרטיס ביד ? איזה טמטום. עכשיו צ’לסי לא יקחו אותו כי הוא בחינם, הייתם שמים עליו תג מחיר 123 מיליון פאונד היה סיכוי.

מקווה שבליברפול ירימו את הכפפה, סופר מוכשר עם כפכף במקום מוח, קלופ יהפוך אותו לרשפורד.

חחח אתה תמים. הוא כבר חתום בצלסי. ואל תדאג הם ישלמו ליוניטד 120 כי ירגישו פראירים שהוא מגיע בחינם… :slight_smile:

פחדנים , אפילו כאוהד יונייטד אני מקווה שיתן לנו בראש במשחק בעתיד.

החלטה משמחת מאוד של המועדון ולשם שינוי הפתעה חיובית. כנראה לא הגיעה מהמניעים הכי טהורים בעולם אבל אני שמח מאוד שאני חי בתקופה שלשם מובילה האווירה הציבורית.
כשהתפוצצה הפרשה גרינווד היה שחקן לפחות 70 מיליון פאונד, אף קבוצה לא תוותר על כזה שחקן מרצונה הטוב, וכמה שהמועדון אימפוטנט אפילו הם הבינו שגם אם האישומים נמחקו זה לא כי גרינווד צדיק תמים אלא כי היו לחצים על המתלוננת לרדת מהסיפור (התמריץ ברור, מדובר בסכומים אדירים שהקריירה של גרינווד הולכת לגלגל. למשפחה שלה, וגם לה במידה מסויימת, יש אינטרס ברור להביא איתו ילד כמה שיותר מהר ולוודא שלפחות חלק מהכסף ילך אליהם. מהצד השני, הליך משפטי מול סוללת עורכי הדין שגרינווד יביא יהיה הליך ארוך ארוך ובכלל לא ברור מה יצא ממנו חוץ מחוויות קשות). אם היתה דרך פשוטה להלבין את הסיפור עם איזה ריאיון מתנצל + התנדבות בקהילה + “אני הכי מכבד נשים” + להדליף שאולי היא בכלל הבעיה, אין לי ספק שהמועדון היה הולך על זה. כנראה החקירה הפנימית העלתה שמדובר בדוש רציני ולהחזיר אותו לסגל יהיה קשה ציבורית (ועדיין הם ניסו לעשות את זה עד שההדלפות מהתכניות הדי בזויות שלהם הכריעו את הכף לצד השני), וזה גם עניין של זמן עד שיתפוצץ איתו סיפור אחר.
בהקשר יותר רחב, זה שההליך המשפטי הסתיים לטובתו לא אומר שהכל בסדר. הרף הפלילי הוא לא הרף המוסרי והחוק לא יכול לתקן הכל. כשמישהו בן 50 מסתובב עם חברה בת 20 זה חוקי לחלוטין ועדיין לרוב האנשים ברור שיש פה משהו בעייתי מוסרית גם אם כשר חוקית. מאוד משמח לראות שיש השלכות למעשים לא ראויים גם אם מדובר בספורטאי צמרת עם ים כסף. כמובן שיש המון דוגמאות הפוכות למרבה הצער, אבל זה לא סיבה לסלוח לגרינווד אלא לתקן את המקרים האחרים.

שמישהו ילך להתלונן על מגווייר אולי יעיפו גם אותו.

התמליל של ההקלטה באמת דוחה, גם אם בסוף הוא זוכה בבית המשפט.
איך בכלל נוצרה ההקלטה? היא הקליטה אותו תוך כדי שהיא מסרבת לסקס? נראה כמו מלכודת.

צריך לשמוע. היא נשמעת נינוחה למדי. בגדול על פי ההתרשמות שלי, שכאמור ראויה לסיוג כי לא מבוססת על המון מידע, מדובר בשני מטומטמים שגררו את עצמם בטיפשות לסיטואציה שגדולה עליהם. המעבר מההקלטה הזו לילד משותף תוך הפרת צו הרחקה מצד שניהם פשוט לא הגיוני.

נשמע תמלול של סרט פורנו כאילו הם שיחקו משחקי תפקידים או משהו. לא חסרים אנשים עם סטיות.
לא יודע מה היה שם ומה כל הסיפור, אבל אם אחרי כל הסיפור התקשורתי וכנראה גם הגב שהיא קיבלה מהתקשורת ומארגונים כאלה ואחרים, היא בחרה להישאר לגור איתו ולהביא איתו ילד. כנראה שאנחנו לא יודעים את הסיפור האמתי, וגם בית המשפט זיכה אותו.

שיבוא למכבי חיפה, יש ליגת אלופות ויעקוב שחר ישקם אותו.

רגע לפני שאני קופץ הבנתי שזה לא הגיע אפילו לבית משפט @sh4rky אני טועה?

יש סיכוי שימצאו משהו על מגוויר והוא גם יעוף ?? אני מוכן גם לשלם.

מחזק. ע״ע ה״חרטה״ של רוביאלס

אני מוכן להשתתף איתך בתשלום אם תצרף גם את סרגי רוברטו :slight_smile:

אכן. לא הגיע לבית משפט כי הנפגעת ביקשה להפסיק את החקירה.

“אם הרגת אדם אחד - אתה רוצח.
אם הרגת מיליונים - אתה כובש דגול.”

אם פגעת באישה אחת - אתה מוקע ותודח מהקבוצה.
אם פגעת במיליונים - יעשו אותך קפטן.

imageedit_4_3186580177

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1697729382599532751?t=bKQ_FOcSAWJbAWOcCeZhOg&s=19

גרינווד הולך לעונת השאלה בחטאפה , בוא נראה באיזה כושר הוא יחזור .
יונייטד יממנו את רוב השכר שלו שם :neutral_face:

קבוצה הכי בונקריסטית ומגעילה בליגה הספרדית. מסמלת את כל מה שרע בלה ליגה.
המאמן מקדש את התוצאה בכל מחיר.
הקבוצה האחרונה שהייתי חושב לשלוח שחקן התקפה צעיר וכשרוני.

המועדון שלנו ממזמן לא מתעניין בשלומו של גרינווד
( על אף שלל הצהרות פופוליסטיות ) , מהרגע שהוא איים על הכנסות הגלייזרים עם הפרשה שלו הוא מוקצה ורק מחפשים לא לשמוע עליו בהקשר המועדון.

אבל אמורים לרצות למכור אותו בכמה שיותר כסף, לא? או שגם זה לא מעניין את הגלייזרים?
בחטאפה הוא יהיה עוד בלם, כמו כל הסגל שלהם. ככה הם משחקים, עם 10 בלמים ושוער.