הרכב הרכב מ-2 יריבות

מה שמאוד בולט בהשוואה הזו, זה שברוב העמדות זה don’t-care כמעט מוחלט את מי לוקחים, אבל בכל פעם מסיבה אחרת:

• שוער - אולי שני השוערים הטובים בעולם כיום. לדעתי אין שום הבדל את מי מהשניים לוקחים.
  • מגנים - קרבחאל/קונדה, מנדי/גארסיה/באלדה - כולם בינוניים ואנמיים באותה מידה.
  • קישור - פדרי/בלינגהאם, דה-יונג/קמאבינגה, גונדואן/פדה - לכל אחד מהם האיכויות הייחודיות לו, וזה בעיקר עניין של טעם וריח (או של פוזיציה). אישית אני חושב שפוטנציאלית הקישור שלנו טוב יותר בסדר-גודל, ולא רק בגלל הסכום שכל אחד מהקישורים עלה, אבל ייתכן שזו הפוזיציה שמדברת.
  • קיצון ימין - רודריגו/ראפיניה/טורס - הכול די אותו meh. רודריגו הכי מוכשר לטעמי, אבל לראפיניה יש את היתרון שזו אשכרה העמדה שלו. בכל מקרה - לא להיט גדול.
  • חלוץ - לאור הכושר של לבנדובסקי בחצי שנה האחרונה - אם היה לנו חלוץ, כלשהו, כנראה המצב היה דומה.

העמדות היחידות שיש בהן יתרון מהותי לאחת משתי הקבוצות, הן הבלמים אצלכם (בדגש על אראוחו), וקיצון שמאל אצלנו.
ובאופן לא מקרי - זהו בדיוק המאצ’-אפ המעניין ביותר שנוצר בין שתי הקבוצות בשנה שעברה.

חילופים.
חלוץ- רודריגו
קישור “התקפי”- מודריץ
קישור הגנתי- טשומי
הגנה- נאצ’ו
שוער- לונין (סתם נו…)

מאוד התלבטתי בין פדרי, פדה וקרוס. בכל מקרה קצת הזוי לי שהקישור של ריאל טוב משל בארסה בפער, ופתאום ההגנה של בארסה טובה משל מדריד.

אגב @sh4rky בשביל הצחוקים, תעשה הרכב של יונייטד וסיטי.

חכה!

היו כמה אפשרויות - הרכב סיטי-יונייטד כשכל השחקנים מסיטי, הרכב ליברפול-יונייטד משנת פרגי אקראית כשכל השחקנים מיונייטד, או הרכב רציני. הלכתי על הרכב רציני שמשלב בין יונייטד וארסנל של 98/99:

יורק עדיף על ברגקאמפ בכל פרמטר סטטיסטי, אבל תמיד חלמתי לראות את ברגקאמפ ביונייטד. הוא הרבה יותר מסטטיסטיקה, תאווה לעיניים. הקישור הזה עומד יפה לדעתי גם מול קישורי העל המודרניים. הבעיה שויירה וקין ילכו מכות אחד עם השני עוד במנהרה.

אין משמעת פה. לא ייאמן.

אני מיציתי את הריאל-ברצלונה עוד לפני שהתחלתם. זה נחשב, לא?

ההתלבטות הגדולה שלי היתה בין גונדוגאן לפדרי, בחרתי בגונדוגאן בגלל הכניסות לרחבה ובאמת שאני מאוד אוהב אותו, יש לו חוכמת משחק מטורפת (והיי! הוא גם ורסטילי יותר למקרה של חילוף ומעבר ל433;)

בחילוף:
פדרי, פדה, לוקה, רודיגר, ויני, ראפיניה, טשואמני

לאור זה שלמגנים יש גם תפקיד התקפי זה קצת פופוליזם, לא? בפועל מתוך 2 בלמים אחד אכן נלקח מהחוליה הזו ואני בעצמי ציינתי שהסיבה היחידה שלא נלקח עוד אחד זה רק כי אני שונא מערך של שלושה בלמים. ולטעון שטר שטגן טוב מקורטואה זה כבר סתם להיות טרול, אני לא מכיר בנאדם אחד שלא חושב שקורטואה השוער הטוב בעולם בשנים האחרונות.

שלא נדבר על מה שעשית בקישור והתקפה…

טוב אז בהתחלה חשבתי לעשות הרכב עם השוואות מלאות בין השחקנים, אבל זה היה מעייף גם אותי וגם אתכם. זה ההרכב האינסטינקטיבי שלי.

בקישור תתפלאו איך לא לקחתי את פדרי אבל עם בלינגהאם ופדה אין לו שום אקסטרה והמגרעות הפיזיות שלו קשות לי מדיי כשיש אופציות אחרות.

בהגנה אראוחו כבר כמה משחקים משחק מגן ימני, וקמא שיחק מגן שמאלי לא מעט בעונה הקודמת אז הרשתי לעצמי להתחכם.

שורפות לי העיניים! פעם הבאה צריך להזהיר! חשבתי שאני נכנס למקום בטוח

אם כבר המשמעת הלכה פייפן, אפשר שאלות ספציפיות לקהל…?

לדוגמה:
הרכב של טיטי שמורכב מסיטי-ליברפול, בלי להסביר שכששחקן של סיטי הועדף זה כי קנו אותו במיליון כסף, וכששחקן של ליברפול הועדף זה כי קלופ עשה אותו כזה.
הרכב של אנדר שמורכב מבארסה-ריאל 2011, בלי להסביר שכששחקן של ריאל הועדף זה כי קנו אותו במיליון כסף, וכששחקן של בארסה הועדף זה כי פפ עשה אותו כזה.
הרכב של ליאור (ובעצם גם של רביע, אהוד, נדב ויתר הארחנטינוס) שמורכב מארנגטינה 1986 + ארגנטינה 2022.
הרכב של רביע שמורכב מפסז’-סיטי, בלי להקיא תוך כדי התהליך.
הרכב של ליאור שמורכב רק משחקנים שצ’אבי אוהב.
הרכב של טיטי עם איזה שחקנים שבא לו, אבל במערך שלא כולל מגן ימני.
הרכב של שוסאקו שמורכב רק משחקני ריאל.
הרכב של מוס שמורכב רק משחקנים שפרסמו פעם טוויט עם #free_palestine.
הרכב של סנטיאגו שמורכב רק משחקנים מעל גיל 30.
הרכב של איל שמורכב רק מסרג’י רוברטו.

רגע…פרה פרה.

תבחר אחד, ותתחיל איתו :slight_smile:

תיקנתי

טוב נו…

דיבו
מונטיאל/מולינה- טאטה בראון-אוטמנדי-אולרטיקוצ’אה
אנסו-מק אליסטר
דייגו
מסי-ולדאנו-אלברז

אגב יש גם כמה חבר’ה מ-78 ששווים הרכב כמו פסארלה, לוקה וקמפס.

זה הכי נכון שהיה פה עד עכשיו, לדעתי.

מעניין.

קונדה לפני כריסטנסן?

מי שמחפש אתגר אמיתי - ההרכב הכי טוב היום כך שאין 2 שחקנים מאותה קבוצה ואין 2 שחקנים מאותה נבחרת.
@dkaro מאמין בך

מפתיע שאין מודריץ’. רק מבחינתי הוא השחקן הכי טוב במדריד (העיר)?

אחלה אתגר!
אני אנסה:

אובלאק
ליסנדרו מרטינס, דיאש, ואן דייק, אראוחו
קימיך, מודריץ, גיימרש
אמבפה, אוסימן, סאקה