הגרלת שלב הבתים בליגת האלופות: מקבלים את נאפולי ואוסימן (קריצה), בראגה וריאל אוניון

שלב הבתים בליגת האלופות| תופים בבקשה: הערב ב-19:00, או יותר נכון קצת יותר מאוחר אחרי ברברת אינסופית וקטעי וידאו שלאף אחד אין סבלנות בשבילם - תצא לדרך הגרלת שלב הבתים בליגת האלופות. מפעל שיקר לליבה של ריאל מדריד ושל כל המדרידיסימו. שלב הבתים ייצא לדרך ב-19 בספטמבר. גם הפעם ריאל לא תגיע ארצה כי הפעם מכבי חיפה לא תוכל לנסות להגשים את החלום. והפעם יהיה מאתגר במיוחד לנוכח העובדה שגיבורינו בלבן “איבדו” את התואר בהשפלה נגד מנצ’סטר סיטי אשתקד וסיימו רק במקום השני בליגה. ובקיצור, בלי הרבה מילים וטקסט מייגע כמו בדרך כלל - ריאל עלולה ליפול לבית מוות אכזרי בניגוד לנחת והכיף של השנים האחרונות.

שער ה-AS סידר לכם תימצות של אלו ואלה המטילים אימה: מפגש עם אלופת אירופה מנצ’סטר סיטי - בהחלט אפשרי| וכך גם לפגוש את באיירן מינכן (מותר לכתוב “גברה עלינו במירוץ אחר”?) של הארי קיין שהיה יכול להיות שלנו| וכמובן הקבוצה הזו מעיר האורות שעוד אקס שלנו משחק שם וקצת נמאס לנו לדבר עליה. בדרג ג’ אפשר למצוא את מילאן שהגיעה עד לחצי הגמר אשתקד, ובדרג ד’ היריבה המסוכנת ביותר היא ניוקאסל האנגלית שחוזרת למעמד לראשונה מזה 21 שנה - ימי אלן שירר העליזים בעונת 2002/03.

כמובן שנציין שריאל לא יכולה לקבל קבוצות מדרג ב’ - הדרג שלה, וגם לא אף יריבה מספרד (זה תקף גם לשמינית הגמר), ושוויניסיוס ג’וניור שהתעלמו ממנו לחלוטין בבחירת השחקנים הבולטים בעונה שעברה - יחמיץ בוודאות את שני המשחקים הראשונים. נסיים ככה: ריאל מעולם לא הודחה במעמד שלב הבתים - טפו-טפו-טפו-טפו, כי בעונה הזו הכל משתבש, וכמו כן, בפעמיים הקודמות שהייתה מסיבה ספרדית עם חמש נציגות (עם ויאריאל כזוכת הליגה האירופית, ב-2021/22 ועם סביליה מחזיקת הסביליה-ליג ב-2015/16) - ריאל הניפה את הגביע. בקיצור גם אם אף אחד לא מאמין בזה - חייבים לכתוב - APorLa15. אז מה אתם מעדיפים? הגרלה שקטה עד כמה שאפשר בנוסח ‘הישרדות’ לפיו פועל כל המועדון, או קצת כדורגל כיפי ומשחקים יפים בשלב הבתים?

רשימת הדרגים:

דרג א’: מנצ’סטר סיטי, באיירן מינכן, פריז סן ז’רמן, ברצלונה, נאפולי, בנפיקה, פיינורד, סביליה

דרג ב’: ריאל מדריד, ארסנל, מנצ’סטר יונייטד, אינטר, אתלטיקו מדריד, בורוסיה דורטמונד, לייפציג, פורטו

דרג ג’: מילאן, לאציו, שחטאר דונייצק, הכוכב האדום, פ.ס.וו איינדהובן, בראגה, פ.צ קופנהאגן, זלצבורג

דרג ד’: ניוקאסל, ריאל סוסיאדד, גלאטאסראיי, אוניון ברלין, סלטיק, יאנג בויז, לאנס, אנטוורפן

הזדמנות אחרונה להגיד עד כמה אני מתגעגע למודי בר און ז"ל, אף אחד לא יוכל להיכנס לנעליים שלו, וגם לימים האחרים של המפעל ושל הקבוצה - עם הפתיח האגדי שהייתי רוקד אותו בתור ילד.

בהתחשב במכת הפציעות והסגל ההתקפי המדולדל אני מקווה שנקבל הגרלה קלילה ביותר, אחרת אפשר להסתבך פה. ריאל מעולם לא כשלה בשלב הבתים אבל אם נגריל את באיירן/פ.סז’ מדרג א’, וניוקאסל מדרג ד’ אז אפשר ליפול פה. לא לעולם חוסן.

ויני כנראה יחמיץ 2-3 משחקים.

מתאים לי פיינורד, בראגה, אנטוורפן.
או בנפיקה, איינדהובן, ברן.

כולנו מעדיפים הגרלה קלה ללא ספק.
הקבוצה היהחידה שמפחידה בדרג א היא סיטי, באיירן כבר הרבה זמן לא מפחידה, ועם כל הכבוד לניוקאסל היא לא משוכה כל כך קשה…

נאפולי, איינדהובן וניוקאסל יהיה מרתק; מי היה מאמין שמבלי לשים לב הגענו לעונה האחרונה בפורמט המוכר לנו בליגת האלופות, שהרי החל מהעונה הבאה המתכונת משתנה ל-36 קבוצות שמתקזזות ל-24 כעבור שמונה משחקים. העתיד כבר כאן

השנה זה בהחלט לא הזמן למלחמות מיותרות עם “הסגל קסטיליה” שנשאר לנו. בהגרלות האלה אני בדרך כלל מסתכל על קבוצות שלא פגשנו כבר הרבה-הרבה זמן ועל אקסים אהובים. אני חושב שלקבל את נאפולי בדרג א’ זה כמובן לא קל אבל זה סבבה, בתנאי שדרג ג’ סביר יותר, אבל עדיף את פיינורד. אם תצא בנפיקה זה יגרום לי לצחוק על הגרלת שמינית הגמר “האמיתית” ב-2021-22. אם תגיע באיירן מינכן זה יחזיר אותי ל-1999-00 כילד. נגד ניוקאסל בתאכלס היה המשחק הראשון של צ’מרין, גם גלאטאסראיי זה חמוד מאוד. ננסה לעשות ממוצע - גם ככה אני מתחיל לחנך כיתה זמנית - הבית שאשמח לקבל: פיינורד, קופנהאגן וניוקאסל

אני בעד לקבל את ההגרלה הכי קשה. אולי ככה נקבל בחורף רכש…

רק תחשוב על זה שאם איכשהו נשרוד שם (כי מה שיקרה זה שנשים שם את כל הכח, ואז נהיה בטח איזה מקום 3-4 בליגה) הדחיה של הרכש תישאר גם עד הפרישה של הצב מרוב הסתנוורות

אתה בטוח שלא נרד ליגה?

נאפולי. יכול היה להיות גרוע יותר. היא לא טובה כמו באמצע העונה שעברה. אנחנו גם לא נקבל את מילאן.

עוד שלב בתים משעמם, ליגת אלופות my ass

מה זה הבתים העלובים האלה ??

וואלה שלב בתים משעמם זה בדיוק מה שאנחנו צריכים עם הפציעה של ויני.

אני דווקא מאמין שהפציעה של ויניסיוס תעשה לנו רק טוב

אני גם חושב שמה שיקרה מהפציעה הזאת זה התפוצצות של רודריגו מאגף שמאל. אבל אני אוהד עם ווישפול ת’ינקינג ולא תמיד אובייקטיבי ומחובר למציאות. המציאות היא שלאבד שחקן כמו ויני ולהישאר בלי שחקני התקפה זה לא רעיון טוב בכללי.

הגרלה סבירה, לא בית מוות כמו של פ.ס.ז’, וגם לא בית קליל כמו של בארסה.
אם נזלזל נסתבך. כרגיל כל יריבה תבוא לתת את משחק חייה מול ריאל. צריך לקחת ברצינות את נאפולי וברלין.
אם נהיה מחויבים ובmode ליגת אלופות אז נסתדר למרות הפציעות והבעיות.

אולי אמבפה נבהל מההגרלה של פ.ס.ז’ וירצה לבוא…

אני דווקא מקווה עכשיו שהוא ישאר עם פסז, ושהיא תרד לאירופית ותפסיד בגמר

אולי צמד משחקים טובים של אוסימן נגדנו יעשו משהו לפלורנטינו.
אני ככל הנראה בעמדת מיעוט אבל לדעתי הוא לא רחוק מהלאנד.

רודריגו במילא פתח את העונה במוד ויניסיוס-י ולא יצא מזה הרבה. אני לא רואה סרט שהוא מתפוצץ עם משהו שלא ראינו פתאום, בטח שלא ליד חוסלו וברהים\פדה.