סיכום חודש אוגוסט: הפרס לשחקן המצטיין על שם ג'וד בלינגהאם| וגם: מבט לספטמבר

גם אם זה הסקר והקונצנזוס הגדול ביותר בתולדות הפורום (לא באמת) - מסורת זו מסורת. סיכום אוגוסט. אז מה היה לנו החודש? ג’וד בלינגהאם. המופע של הקשר האנגלי שמהרגע הראשון אמר את הדברים הנכונים וגרם לנו להתאהב אבל הכי חשוב - גם דיבר על המגרש. אין ‘9’ אבל יש מישהו שמבקיע במספרים כמו חלוץ. שער יפה במשחק הפתיחה נגד אתלטיק בילבאו ומאז? כל הנקודות עליו. צמד ורמונטדה נגד אלמריה (1:2), שער ניצחון יקר מפז בבלאידוס נגד סלטה ויגו ואתמול הוא כבר עשה את זה יותר מרגש בזמן ה-NoventaYRamos. יאללה הכנסתי גם את המשחק הזה לחודש וזה שווה לחמישה שערים בארבעת המחזורים הראשונים, משחקיו הראשונים במועדון - כמו כריסטיאנו רונאלדו.

הפיצ’יצ’י של הליגה הספרדית, שחקן חודש אוגוסט בספרד, שחקן חודש אוגוסט של אוהדי ריאל מדריד (בספרד) וגם של קהילת אוהדי ריאל מדריד כאן. מבחינתי אפשר כבר להתחיל לשנן: Jude is On Fire. ירוץ בסנטיאגו ברנבאו, מה דעתכם?

פרט למופע הפרטי של ג’וד ולקאמבק למגרש הביתי סוף-סוף (67 אלף אוהדים היו אתמול נגד חטאפה והאוטובוס - לא רע בכלל, יותר מאשר בקלאסיקו בעונה שעברה) - היה גם קיץ עלוב בלי אף שחקן התקפה שהצטרף. היו גם פציעות, אוי הפציעות. בלי טיבו קורטואה, בלי אדר מיליטאו, ובלי ויניסיוס ג’וניור לכל החודש הבא, חודש ספטמבר, מה שמוביל אותנו לנקודה הבאה.

לו"ז לספטמבר

16.9 – יום שבת – מחזור חמישי בליגה: ריאל מדריד – ריאל סוסיאדד

20.9 – יום רביעי – מחזור ראשון בליגת האלופות: ריאל מדריד – אוניון ברלין

23/24/9 – הדרבי – מחזור שישי בליגה: אתלטיקו מדריד נגד ריאל מדריד

26-28.9 – מחזור שביעי: ריאל מדריד נגד לאס פלמאס

ריאל מדריד מחזיקה אצבעות שלא יהיו לה קורבנות בפגרת הנבחרות. לאחר מכן חודש די קצר, ארבעה משחקים בלבד. מתחילים במשחק בית לא קל נגד ריאל סוסיאדד שתסכלה אותנו בעונה שעברה, גם מחזור פתיחת ליגת האלופות נגד אוניון ברלין הסינדרלה חסרת הניסיון. נסיים במשחק בית נגד לאס פלמאס ובעצם שלושה משחקי בית מתוך הארבעה. יוצא הדופן הוא הדרבי נגד אתלטיקו מדריד שם תצטרף ריאל להפגין שרירים וגם כדורגל כמו שעשתה אשתקד בלי הכוכב הכי גדול שלה כשקארים בנזמה נעדר מאותו 1:2 בוונדה מטרופוליטאנו.

טקטית, אפשר להמשיך, ראינו את קרלו אנצ’לוטי מקובע עם מערך היהלום, ועם ניסיון להציג מרכז שדה פיזי, מהיר ומודרני. במחזור האחרון לוקה מודריץ’ כבר פתח בהרכב לראשונה וטוני קרוס הוסיף מהספסל. פראן גארסיה המגן השמאלי הבכיר כרגע ללא פרלאן מנדי. ברהים דיאס מקבל ממש מעט דקות ורודריגו התקשה לקחת על עצמו - חסר את הגרוש ללירה - בלי ויניסיוס.

מה יש לכם להגיד על החודש שבפתח? מהם המפתחות? ההרכב האידיאלי לדעתכם? כל דבר, וגם תענו על הסקר.

השחקן המצטיין של ריאל מדריד בחודש אוגוסט?

• ג’וד
  • בלינגהאם
  • ג’וד בלינגהאם
  • אחר
  • אף אחד
0 מצביעים

קרוס :grin:

קרבאחל גם ראוי להיות ברשימה לפחות

קרבחאל באמת היה טוב או שהיה טוב יחסית לסטנדרטים שלו מהעונות האחרונות ?
לדעתי היה קצת יותר נסבל מאשר בדרך כלל ורחוק מאוד מהרמה שריאל חייבת, היה הרבה יותר טוב מגרסיה, זה כן.

קרבחאל היה ממש מעולה, 180 מעלות מהשחקן של העונות הקודמות. לא יודע מה השתחרר אצלו לעת זקנה אבל לדעתי הוא בין ה2-3 מצטיינים שלנו בכל משחק עד עכשיו.

לדעתי הוא היה טוב מאוד, היה יציב בהגנה ועשה המון פעולות טובות, נלחם וגם התקפית התנועה שלו ממש חכמה ועוזרת לנו המון.
נכון שמבחינה פיזית הוא כבר לא משהו, אבל זה גם הגיל, ולבשל לכל אחד קשה עם החוסר שחקני התקפה שלנו.

אני אשאל אותך - איזה מגן ימני היה יכול להיראות אצלינו יותר טוב בחודש הזה ?
אולי קאנסלו, וזה רק התקפית

רציני ? כלומר מכל העולם ? יש 4 שחקנים רק אצלנו שאני מעלה לפניו בהרכב בעמדת המגן הימני.

לא ראיתי שום הצטיינות שלו, רוב כדורי הרוחב שלו הם לשום מקום ומאבד הרבה כדורים.

כפי שכבר כתבתי, יותר נסבל מאשר העונות הקודמות, אבל זה עדיין רק 4 משחקים והמערך המוזר הזה תורם למשחק של קרבחאל כי זה משחרר לו הרבה שטחים, ברגע שנעבור ל 433 עם קיצוני בצד שלו נקבל כנראה את קרבחאל הישן.

אני לא מסכים, הוא התחיל את העונה טוב מאוד וזה לא בגלל המערך. בצד ימין אנחנו משחקים בדיוק באותה דרך - פדה טיפה מאחור, רודריגו נכנס לאמצע והמגן עולה. ובכל המשחקים העונה היה נהדר, הגנתית והתקפית מבחינת תנועה ולחימה.
כמו שכתבתי, עם חוסר שחקני ההתקפה שלנו - וגם רשמתי הרבה פעמים בדיונים אחרים שויני לא מהווה איום בכניסה לרחבה כמעט - מה אפשר לצפות מכדורי הרוחב שלו? אין לנו שחקנים ברחבה כמעט וזאת הבעיה שלנו

שלא יפגעו תמיד בשחקן ההגנה הראשון ?

הייתי יכול לכתוב עוד כמה שמות ודני קרבחאל בהחלט כן, אולי אורליאן טשואמני, חוסלו בסופו של דבר עם שער ובישול אבל אני חושב שברור לכולם מי שחקן החודש. אולי ניסיתי להיות מצחיק ולא הצליח לי.
לגבי דני קרבחאל, אמרתי את זה הרבה ואני חולה עליו: זו סתם אחיזת עיניים. מישהו כאן באמת מאמין שהוא יקח כדור וירוץ ויבשל שער או שהקרוס שלו יפגוש את הראש של חוסלו קרוב משפחתו? כי אני לא מאמין. הוא בינתיים בריא טפו-טפו-טפו, רץ הרבה כמו תמיד וזה מרגש באמת לראות אותו עם סרט הקפטן, מצמרר, הוא אריה ולוחם. אבל הוא מרים על שחקני ההגנה. הוא לא מסוכן. הוא יציב מאחורה אבל לא פגשנו קבוצות מספיק חזקות, סלטה ויגו ואתלטיק בילבאו ביום טוב נאבקות על אירופה. הן קבוצות קצת “רכות” מדי. תמיד יהיה אפשר להחמיא לו.

אולי לא הייתי ברור בפתיחת הדיון או שסתם אנשים פחות מתחברים אבל אני הייתי רוצה לשמוע או לפחות חשוב שנכון לדבר על המעבר שלנו לחודש הקרוב בלי ויניסיוס ואיך שורדים את הדרבי וגונבים שם את שלוש הנקודות.

קרבחאל היה טוב הגנתית,עדיין לא זכור לי כדור רוחב אחד נורמלי שלו מתחילת העונה,כן זכור לי שהוא חירב מסירה מושלמת של קרוס במשחק האחרון.

גם ה"טוב הגנתית של קרבאחל" זה בסיטואציות ספציפיות. הוא עושה עבודה טובה במשחק הלחץ אבל כמו תמיד נתפס עם המכנסיים למטה במתפרצות, הייתה התקפה של חטאפה שהוא פשוט השאיר את השחקן שלו חופשי לגמרי והתאבד על האמצע.