מחזור 5 : מארחים את ברייטון בצל שלל שערוריות

חזרנו מפגרת הנבחרות והאמת הייתי שמח שהיא תימשך לראשונה בחיי כאוהד. שלל שערוריות שוטפות אותנו לאחרונה כאשר סאנצ’ו מנצל את העיתוי הכי גרוע מבחינתו ללכת ראש בראש עם טן האח (הוא בכושר גרוע והוא יפסיד שישאל את רונאלדו) ואנתוני ככל הנראה יצא מהפרשה הזו אבל זה יקח זמן.
לפחות פליסטרי יוכל לקבל דקות שמגיעות לו בהרכב.

פתיחת עונה לא טובה שלנו בלשון המעטה, היכולת בקאנטים וגם אם אפשר להגיד שמזל אין לנו ( הפנדל של גראנצ’ו מול ספרס, הנבדל מול ארסנל) זה לא תירוץ לכך שעוד פעם פותחים עונה עם 2 הפסדים.
מולנו תגיע ברייטון הלוהטת שממש לא תתחשב , מיטומה ופרגוסון רק מחפשים יריבה שתתן להם מתנות.

מבחינת הרכב , אמרבט לא כשיר עדיין אבל מרטינז ולינדלוף יחזרו להרכב הפותח.
סיכוי גדול שנראה את הוילנד פותח אחרי שחזר לכשירות והשלים מספיק אימונים במדי הקבוצה.
מאונט עדיין בסימן שאלה ובכל מקרה הייתי רוצה קישור אגרסיבי עם קאסמירו, מקטומיניי וברונו.

אם ניצחון לא יגיע טן האח יתחיל לחטוף אש.

https://twitter.com/UtdPlug/status/1703031293267587222?t=N0UZByS_oKiBnqS8zRcNzw&s=19

קישור מעובה שזה אחלה , פרננדס באגף שזה פחות.
הוילונד בהופעת בכורה - משהו לצפות לו .

דאלוט ורגילון פותחים , יהיה בלגן באגפים.

איזה קבוצה של בני זונות , אין לי מילים.
להתחיל בכזאת התלהבות ואז לחטוף גול כזה רך מקבוצה שלא עשתה כלום.
אני לא יודע מה קרה להגנה השנה אבל זה משהו הזוי הירידה הזאת ביכולת.
על ההתקפה אני לא מדבר , זה לא שוטף כבר הרבה זמן ומסתמך על פעולות אישיות.
הוילונד בקבוצה נורמלית יכול להיות חלוץ של 20 שערים בעונה , הוא עושה את כל הדברים הנכונים.

תוצאה מתסכלת אבל אני קצת יותר אופטימי מרוב האוהדים. 20 דקות ראשונות שיחקנו כדורגל מצויין נגד קבוצה חזקה מאוד. הם כבשו שני שערים יעילים בשתי הזדמנויות שבהם ההגנה פישלה (משחק רע של מרטינז), אבל את העליבות של משחקים קודמים בקישור לא ראינו, רק לקראת הסוף שבהם כבר סתם כבר לא היה מה להפסיד.
טן האח באמת מנסה לשנות ולא סתם הולך ראש בקיר, רגילון והוילונד נראו טוב מאוד, ועוד מעט אמרבאט ישתלב ומאונט יחזור ולטן האח יהיו יותר כלים לעשות התאמות בקישור. שלושה הפסדים עד עכשיו אבל בעונה שעברה השגנו נקודה בלבד במשחקים האלה, ככה שאולי אין שיפור כרגע אבל ההידרדרות לא כזאת חמורה. ברייטון באמת פשוט קבוצה מצויינת ולהפסיד להם זו עדיין לא עדות למשבר בעיני.
מבסוט בשביל חניבעל על הגול, שיהיה לו איזה רגע טוב לזכור מהתקופה במנצ’סטר אבל כרגע הוא לא נראה ברמה למרות השער.
העיקר לא להישבר מנטלית, זה החלק הקשה כרגע.

ראיתי רק תקציר ברוך השם, אבל נקודה אחת - אני משוכנע שדה חאה לוקח את שני הגולים האחרונים. את האחרון בקלות.

אני לא רואה מאיפה לשאוב את האופטימיות , ברייטון קבוצה מצויינת אבל הייתה ביום בינוני ומטה ולמרות אחלה פתיחה שלנו חטפנו גול שהפיל אותנו לקרשים- אני כבר לא יודע מה להגיד על ההגנה הזו , מסננת זו מחמאה בשבילה.
אני לא כל כך מתלהב מהחזרה של מאונט , הוא לא יכול לשחק את ה-8 כי הקישור איתו אוכל קש הגנתית ו-10 הוא ישחק מעט מאוד כשברונו לא שחקן שמחמיץ משחקים.
בהרגשה אישית שלי , השחקנים פשוט מציגים רמה אחרת לגמרי מבאימונים - קשה לי להאמין שמאמן יסודי כמו טן האח לא עובד על דפוסים בהגנה וגולים טיפשיים כמו שחטפנו מתחילת העונה זה משהו שאני לא מצליח להבין.

נקודת האור זה הוילנד ; יש לו כישרון מיוחד ורואים את זה בנגיעות ובתנועה שלו ברחבה ( איך ראשפורד דפק לו את הגול כשעבר את הקו ).