מה צריך? :: בואו ננסה לעזור

יש כרגע ערימה של קבוצות וואצאפ, אני לא יודע אם כולם מאמתים ידיעות שם והכל קורה מהר מידי. אני יודע שגם פה חשופים לחיילי מילואים ולתושבי הדרום, אם יש דרך לסייע או לעשות משהו פרסמו פה.

מזון
צעצועים
שינוע
מקומות ללון בהם

כל מה שצריך.

אני זוכר שראיתי פה לא מזמן שיש אנשים שעם ידע בקוד

יש לי חבר עם קבוצה באותו סגנון.

אני ניסיתי להתנדב דרך יחידה שלי לשעבר במילואים ומשום מה זה לא זז.

מישהו יודע אפשרות להתנדב דרך אחרת למילואים?

אני עשיתי שרות סדיר בשיריון, חלק ממילואים שלי היה בשיריון ואז פירקו אותנו לפיקוד העורף מישהו יודע אם יש אפשרות להתנדב? אני אחרי הגיל ונראה בגלל זה הצבא לא מסכים לגייס אותי.

טוב, אז קניתי טלוויזיה סמסונג חדשה לחדר שינה (QE50QN90A), ובקטע מוזר אני פשוט לא מצליח לחבר אליה את המקלות ברזל האלו שאמורים להחזיק אותה על הקיר. הברגים כאילו פשוט לא מתאימים.

הקטע הוא שאני מנסה להשתמש בברגים שהחזיקו את הטלוויזיה הקודמת שהייתה שם (של LG, אותו גודל), וזה באיזשהו קטע לא מתאים. ואז אפילו פתחתי איזה מתקן טלוויזיה גנרי חדש שהיה לי במחסן חסר שימוש וניסיתי את כל הברגים שם - כולם כולל כולם לא התאימו. וזה בהגדרה מתקן גנרי!

לפי מה שקראתי במדריך של הטלוויזיה צריך ברגים M8, וממה שקראתי באינטרנט זה באמת הבורג הסטנדרטי באופן כללי לטלוויזיות. אין לי מושג מה הברגים שאני ניסיתי אבל אם זה הסטנדרטי אז סביר להניח שזה מה שניסיתי…

יש הצעות? הייתי מצפה שהברגים הללו יהיו דיי גנריים ואותו הדבר יהיה בשימוש עבור כל טלוויזיה מודרנית פחות או יותר…

תנסה להבריג לא על הקיר. שים את הטלויזיה על המיטה ותנסה להבריג בעדינות. לפעמים זה נכנס בזווית לא בדיוק 90 מעלות. תנסה יותר מבורג אחד .
תוודא שיש לך באמת ברגים M8. 8 זה קוטר במילימטרים.

אני עושה את זה על המיטה כמובן, לא על הקיר… אני מדבר על השלב של חיבור הטלוויזיה עצמה למוטות ברזל שתופסים אותה. אלו הברגים שנראים כאילו הם פשוט לא מתאימים לטלוויזיה ולא נתפסים.

טוב אחרי סיבוב בטמבוריות מצאתי ברגים מתאימים. מסתבר שבאמת הטלוויזיה הזו משתמשת בקוטר פחות סטנדרטי.

תוסיף את זה לרשימת ההישגים של המערכה, עוד סיבה לקפל כעת.

תיקנתי לך

ביום גאון כלכלי בלילה יועץ להתקנת טלויזיות.

רב אומן

אני לא חושב שיש אושר גדול כמו ללכת לטמבוריה. אם הייתי יכול להתפרנס מדברים כאלה הייתי עושה את זה מזמן

ביום נגיד בנק ישראל בלילה נגד בינוי בבסיס במרכז הארץ

יו, לקחתם את זה רחוק מדי.
אם הייתי גאון כלכלי, הייתי מסתובב עכשיו עם ביבי בעוטף .

אחד ההישגים הכי גדולים שלי בחיים היה לתלות טלויזיית פלזמה 42 אינץ’ על הקיר לגמרי לבד. הטלויזיה שקלה 20-25 קילו, ואני צריך את הידיים בשביל להחזיק את הברגים ואת המברג. הייתי צריך לתפוס פוזה מאוד מסוימת כדי שהטלויזיה תהיה מונחת על הכתף, כשאני מחזיק אותה מהצד עם הראש בצורה אנכית, ולא רואה איפה בדיוק להכניס את הברגים בגב הטלויזיה.

וואו, כל-כך.
פעם ראשונה שנכנסתי למקס-סטוק (לא בדיוק טמבוריה, אבל בכל זאת), הייתי כמו ילד בחנות ממתקים. פתרתי לעצמי 80% מהבעיות בחיים, במחיר סמלי מצחיק של כ-200 ש"ח.
אינספור דברים קטנים ומציקים שרציתי לפתור מזמן, והתעצלתי ודחיתי אותם שוב ושוב, פשוט נפלו לידי כפרי בשל. החל משפכטל שרציתי לקנות מזמן, דרך בטריות בגדלים ספציפיים שלא מצאתי לפני, ועד מרחיקי יונים. עד היום אני נהנה מהפירות של הביקור ההוא בחנות.

השמועות אומרות שאם לא מביאים רכש אז גם מאמן ריאל מדריד ינסה את מזלו הקיץ בטמבוריה

אם קיבלת את ההודעה מהמסנג’ר של הפייסבוק אני די בטוח שזה לא פייסבוק ושזה סתם פישינג.

גם כבר קרה לך בעבר שחסמו את הדף לא? אתה בטח זוכר שההודעה הגיעה בדרך אחרת ולא ככה במסנג’ר.

כשכתוב “משתמש פייסבוק” זה נראה כמו משתמש שנמחק כבר אחרי ששלח את ההודעה. בטקסט כתוב על פוסט בעייתי, אבל לא באמת מצוין איזה פוסט. בנוסף הקישור שכתוב שם זה קישור חיצוני מפייסבוק, קישור חשוד. אין סיבה שפייסבוק יפנו אותך החוצה.

חחחח, ניסיון פישינג די פטתי.
“משתמש פייסבוק” הולך לסגור לך את העמוד

היי לכולם,

אני בעל רישיון לקנאביס רפואי ומתכנן לטוס לשוויץ ואיטליה בחודשים הקרובים, רציתי לדעת אם מישהו התנסה בהובלה של זה (ולעשות את הבירוקרטיה הנחוצה כמובן) ויודע כמה מסובך זה ומה עלול לקרות במידה ועושים בעיות בשדה בארץ היעד. זורקים את השקית, או שזה יכול להגיע למשהו חמור יותר? שוב, בהתחשב בעובדה שאני עושה את המוטל עליי מול הרשויות ומצהיר על הכל.

אהלן, מסורת שהחלה אצלי לפני כמה שנים זה לצלם בבית סרטוני פרשנות לפני משחקים גדולים של ריאל מדריד. השנה כמובן שהמינון פחת אבל חזר לי החשק. טכנולוגי אני לא, אז למי שמבין בזה:

-יש מישהו שמכיר תוכנת עריכה פשוטה בטלפון שלנו - קלה להורדה? נניח אפילו לשים כתוביות - זה מסובך?
-כנ"ל לגבי מאגר שירים או קטעי מוסיקה שמותר להשתמש בהם לאווירה וזה לא יעשה לי בעיות עם זכויות יוצרים?
-מיקרופון לא יקר, שפשוט לתיפעול - הרוב אמרו לי שסבבה אבל אני רוצה שזה יהיה קצת יותר מקצועי, שלחתי סרטון למישהי שעושה סרטונים כל הזמן (מאמנת מנטאלית וכו’) ואמר שהסאונד לא טוב.

עריכה? בטלפון? אני חושב שאם אתה רציני לגבי זה אז רק דרך מחשב. יש ים של מדריכים ביוטיוב איזה תוכנות מומלצות ואיך להשתמש בהן.

בנוגע למוזיקת רקע יש לך את ערוץ היוטיוב nocopirightsounds ששם תוכל למצוא תכנים ללא זכויות יוצרים. היוטיוברים משתמשים באתר שנקרא epidemic music שמשם אפשר להוריד ים תוכן מגוון ולהשתמש בו בבטחה, אבל זה עולה כסף, משהו כמו 20 דולר בחודש עד כמה שידוע לי.

מיקרופון וציוד זה עניין של תקציב…