מי לטובתנו?: רשימת המועדונים והאנשים שתמכו בנו

ויסקה ורדר ברמן

ראיתי בעיתונות הישראלית איזכורים שז’ול קונדה כתב פוסט פרו-פלסטיני בטוויטר.
לא ידעתי שהוא מוסלמי, ואחרי חיפוש של דקה וחצי מסתבר שהוא לא.
אז מה הקטע?
הוא כתב פוסט בו קרא לחמאס אירגון טרור, שההתקפה הישראלית מוצדקת לחלוטין, אבל “אסור להיות אדישים למצוקת האזרחים הפלסטינים”.
אז כל מני תומכי טרור לקחו רק את המשפט הזה וחגגו שכדורגלן לא מוסלמי תומך במאבק שלהם.
התשקורת שלנו מעתיקה מהם בלי לבדוק שום דבר.
קונדה בעצמו הגיב לכתבה ב RMC Sport על סילוף עובדות הנ"ל, וכתב “הם שמים כותרת שקרית בידיעה שרוב האנשים לא יקראו את הכתבה”

https://twitter.com/jkeey4/status/1716459821992444340?s=20

מבחינתי, אפשר להוסיף את קונדה לאשכול הזה.

בהמשך לזה,
פוסט של המאניה בנושא:

"שבוע ימים אחרי ההודעה הקודמת, קונדה שב להתייחס למצב בישראל ועזה דרך הפריזמה הצרה בה הזיכרון הקצר שולט ומתייחסים בה רק למה שקורה בעזה:

קודם העלה תמונה עם רשימת ילדים הרוגים בעזה ואחר המשיך:

״לעיתים קרובות המתים הפלסטיניים הופכים לסטטיסטיקה בלבד, ללא שם וללא פנים. זה תורם לאי ההתייחסות אליהם כבני אדם. תהליך זה, שלעיתים הוא לא מתוך כוונה אך לעיתים הוא בהחלט מתוך כוונה, נועד להרחיק אותנו מהם. לפני שהם היו “המתים”, הם היו בנים, בנות, אחים, אחיות, הורים - בדיוק כמונו. להם היו חלומות, תשוקות
והיסטוריה. שוב, כמונו״.

כזכור בשבוע שעבר רדיו מונטה קרלו העלו כתבה עם הכותרת: “קונדה תומך בפלסטינים”. השחקן ענה להם בטוויטר לפני חצי שעה: “אתם חסרי הגינות אינטלקטואלית, זורקים כותרת קטנה כי אתם יודעים שאנשים לא יקראו את כל הכתבה” והפנה אותם לצילום מסך המלא של הציטוט שהעלה בסטורי:

“האמפתיה הטוטאלית כלפי הקורבנות הישראלים לא צריכה להיות בניגוד למה שעובר על האזרחים הפלסטינים”.

“יש הצדקה טוטאלית, הכרחית ולגיטימית לתקוף את ארגון הטרור חמאס”.

“אבל במקביל אסור לנו להתעלם מגופות נערמות של אזרחים פלסטינים”.

חדשות אדירות מסקוטלנד: ארגון האוהדים של סלטיק “הבריגדה הירוקה” קיבלו באן מכל המשחקים של הקבוצה (בית וחוץ) עד סוף העונה, המנויים שלהם הושעו.

אלו אותם אוהדים שנופפו דגלי פלסטין במשחקים האחרונים חרף הבקשות של הנהלת המועדון להפסיק עם זה.

יפה! רק שבעיתון גלאזגו טיימס כתוב ש
It’s understood that this decision has nothing to do with the Green Brigade’s support of Palestine amidst the current conflict in Israel.

The suspension comes after the latest UEFA fines handed down to Celtic as a result of the ultras’ behaviour during this season’s ChampionsLeague.

דימיטרי.

מכבה סיפורים נחמדים עם עובדות מאז 2018

(אבל עושה לייק כדי לא לבאס לגמרי)

אינפנטינו מצליח להתעלות אפילו על עצמו. ערב הסעודית תארח את המונדיאל הבא “למען הסולידריות”. ממש לא אכפת לי שסעודיה שונאת אותנו פחות מאשר איראן ושהם בעלי ברית שלנו. הם עדיין מדינה שמשפטים מתנהלים לפי חוקי השאריעה. אני לא יודע מי בעדנו באמת אבל אני יודע בוודאות מי נגדנו והארגון העלוב הבזוי של פיפא מוכיח לנו פעם אחר פעם שהוא נגדנו. ממשלת ישראל חייבת לעשות צעד ולהודיע שהם מוותרים על התחרויות של הארגון הפח הזה. (גם ככה הנבחרת הבוגרת מביאה לנו מפחי נפש פעם אחר פעם, לפחות שהפעם יהיה לנו אמירה ברורה נגד אותם אנטישמים שהצבע היחיד שהם באמת לא מבדילים בו זה צבע השטר של הכסף). להקיא עליהם.

אולי צריך להעסיק אותי בהסברה הישראלית .
אני מבטיח שאת השקרים שלי לא תגלו בלחיצה על הלינק הראשון בחיפוש בגוגל

נתי, אני מזכיר לך שהם העבירו את אליפות העולם עד גיל 20 ( אולי אני טועה לגבי שם התחרות) מאינדונזיה בגלל שלא היו מוכנים לארח את נבחרת ישראל.
הם גם התעקשו שיתאפשר לאוהדים ישראלים לבקר בקטר בזמן המונדיאל

סעודיה היחידה שנשארה במירוץ לארח את 2034.
מתפתחת שם ליגה, יש איצטדיונים, זה פחות בזוי מהמונדיאל בקטר.

לדעתי, פיפ’'א לא נגדינו אלא חושבים רק על כסף. אם ישראל תציע להם יותר מסעודיה, המונדיאל יגיע לישראל.

זה יותר גרוע. אני מעדיף אידואלגיה על כסף.

הם גם יארחו מונדיאל אצל kkk אם הוא יציע להם מספיק כסף.

אבל כמובן שלא יפסיקו לעשות לעצמם virtue singling אם " אמרו לא לגזענות" "זכויות נשים זה זכויות אדם(אלא אם הם גרות במדינות נפט…)

לפחות יש סיכוי שנוכל לנסוע למונדיאל 34 ברכבת.

מיינץ זורקת את השחקן אנוואר אל גאזי במיידי. החוזה מבוטל.
הוא פירסם פוסט פרו פלסטיני ולא מוכן לחזור בו. אז הוא נזרק מהמועדון.
ישר כוח מיינץ

זה קצת שונה ממקרה מזראווי בבאיירן. למיטב הבנתי הוא לא לגמרי חזר בו, אלא הוציא פוסט מרוכך, מה שאיפשר לבאיירן לרדת מהעץ. גם דניאל פרץ לא צייץ כלום, אז כביכול הכל בסדר עם מזרוואי.

מה הבעיה בלפרסם פוסט פרו פלסטיני?

from the river to the sea נחשב כקריאה להשמדת מדינת ישראל.
הוא כבר מחק את הפוסט המקורי, אבל לפי התגובות בטוויטר אני מבין שזה מה שהוא כתב.
להבדיל ממזרוואי, אל גאזי סירב להתנצל בפני המועדון או לשנות עמדה. במקום, הוא הוציא פוסט חדש שהוא מגנה כל אלימות והרג אזרחים.
הביטוי “פרו פלסטיני” הוא ביטוי שלי. אין לי כוח לחפש מה בדיוק היה הביטוי בהודעה הרשמית של מיינץ.

צריך אולי לציין שאחד המייסדים והנשיא הראשון של מיינץ היה יהודי שנרצח בשואה. יוג’ין סלומון שמו. האוהדים לא שכחו את זה.

זה חלק מתרבות ה-pc וזה מסוכן. אחר כך יגידו שתמיכה בארץ ישראל השלמה נחשבת כקריאה להשמדת העם הפלסטיני…

מה, שון וויסמן או דניאל פרץ יכלו לפרסם “מהים עד הנהר” עם דגל ישראל ולא להיענש?

היות ומספר המוסלמים בכדורגל הרבה יותר גדול ממספר היהודים, אני בעד להעניש כל אחד שמנסה לקחת צד כלשהו. נייטרליות היא לטובתינו.

אני פשוט בעד חופש ביטוי

ואל גאזי בעד שלום בכל העולם. הוא מגנה רצח של אזרחים. נגד אנטישמיות אפילו, לפי ההודעה האחרונה שלו אחרי שנזרק.
רק שהוא לא גינה את זה ב 7 או ב 8 לאוקטובר. הוא מגנה את זה עכשיו, כשכל האזרחים ההרוגים הם בצד שלהם.

אין לי חשק להמשיך את הדיון הפילוסופי הזה אם אתה לא מבין מה הבעיה.
אני מברך על ההחלטה של מיינץ, ועל הדרך למדתי משהו על המועדון הצנוע הזה.

קריאה להשמיד עם מסויים ותמיכה בארגון טרור זה לא בדיוק על משקל ה pc כמו שמתייחסים לשטויות כמו culture appropriation, חצאי אמירות שעושות טריגר לאנשים רנדומליים.

יש פה תמיכה בטרור, אתה לא חושב שזה שונה?

הפסקת גמר גביע הליברטדורס, בטלוויזיה הארגנטינאית רייטינג מהגבוהים בשנה שידרו בהפסקת הפרסומות את התשדיר של נבחרת ישראל עם הילדים החסרים בתרגום לספרדית