מי לטובתנו?: רשימת המועדונים והאנשים שתמכו בנו

רעיון שעלה לי, כי אני רוצה שנזכור את אלו שהיו למישהו כשהעולם הראה שאפשר לזרוק אותנו לפסח הרכבת. מי תמך בנו עד כה?

קריסטל פאלאס

וורד ברמן

באיירן מינכן

מיינץ

פלוייד מייות’ר

מוזמנים להמשיך ברשימת במפתיעים לטובה מהעולם.

ניס -

אחת המפתיעות:

לברון ג’יימס ראיתי פוסט שלו.

טום בריידי קצת פרווה אבל עדיין בצד שלנו.

ואם כבר הגעתי לפוטבול, הקווטרבק של מיאמי דולפינס (Tua Tagovailoa) מיוזמתו במסיבת העיתונאים אחרי המשחק פשוט דיבר על זה בנחרצות. למרות שאני אוהד פטס רק על זה מגיע לו שייקח את הסופרבול השנה.

ריבאלדו!!!

https://www.israelhayom.co.il/sport/world-soccer/article/14718604

מוזר, התגובות של ריבאלדו הן דווקא די פלסטיניות:

אבל האמת, זהו ללא ספק קטע ה’כדורגל’ הכי חמאסניקי-פלסטיני שראיתי בחיי:

אני מניח שדורטמונד זה לא הפתעה אבל אי אפשר לעשות רשימה כזאת בלי להכניס אותה.
באופן כללי, לפי איך שזה נראה - המצב בגרמניה טוב מאוד.

חבל שלא כל המועדנים באירופה מסונדלים כמו המועדנים בגרמניה, 50% של האוהדים ואין שליטה עצמאית מחוץ לגבולות המדינה. היינו מרוויחים קבוצות עם זהות ובלי כל הצפת הכדורגל בים של כסף.

עברתי לראות כדורגל גרמני.

יש מועדונים בספרד שרצו להביע הזדהות איתנו (אתלטיקו מדריד של עידן עופר למשל), אבל חאבייר טבאס הטיל וטו.

בהתחלה הייתי בטוח שהתכוונת למסונדלים בקטע שאבות אבותיהם עשו לנו שואה אז הם לנצח חייבים לנו

צ’ירו איממובילה ולואיס אלברטו מלאציו (!!!), שניהם כתבו סטורי לאוהד לאציו שהתגייס למילואים, אתרגם את צילומי המסך שעשיתי בעצמי (וגם הגבתי להם):

“מאיר היקר, אני מקווה שכל זה ייגמר בקרוב, אתה גיבור אמיתי וכשיגמר הכל זה יהיה כבוד גדול בשבילי להכיר אותך.”

“צ’או מאיר: אני מקווה שהכל יסתדר הכי טוב בשבילך. אני לא רק שולח לך ברכה אלא גם חיבוק גדול ומחכה לך בקרוב בלאציו”

(אם התרגום נראה מוזר זה כי קשה לתרגם את זה מילולית ואני מנסה ככל האפשר לא לתרגם חופשי)

אחלה גברים.

כן אבל הבנתי שהאוהדים של הקבוצה הזו תומכי חמאס

זה מצריך קצת עבודה אבל אני חושב שזה יהיה נהדר אם ההודעה הראשונה תתעדכן תוך כדי:

-טיבו קורטואה [חלק יגידו ‘חצי כוח’ כי הוא נשוי לישראלית - מישל גרציג].
-חוסה רודריגס [גם כן חלק יגידו ‘חצי כוח’ כי הוא משחק בהפועל תל אביב וצבר קילומטראז’ יפה בליגת העל].
-זכור לי שפרנצ’סקו טוטי גם כן היה לטובת ישראל וכנ"ל לברון ג’יימס.

חשוב לי שהדיון הזה לא יכלול כאלה שמגנים את “רצח החפים מפשע” כי זה נוגע גם לצד השני, לחיות אדם האלה שנקראים חמאס. מינה בונינו למשל העלתה סטורי אחד עלינו וגם על ילדי עזה.

ביקשו ממני שלא לפרסם בפרהסיה, אין ‘הודעה רשמית’ או סטורי אבל גם ראול ו-ווסלי סניידר הביעו צער על מה שקורה…

אם כבר, קירק העלה סטורי בתחילת הלחימה גם כן. היידה פוטבול.

אחלה קירק, גם עובד יפה בפנטזי אצלי…

אלכסנדר צ’פרין .
שלח מכתוב תנחומים ליו’'ר ההתאחדות הישראלית.

איזה תמונות, ממש מרגש.

אני מנסה לחשוב על איך זה נראה בעיניים ונשמע באוזניים של ניצול שואה. בלתי נתפס ומחמם את הלב בפרספקטיבה היסטורית.

אוהדי רינגרס :heart:

לא יודע כמה זה בעד ישראל או פשוט להיות האנטי של סלטיק אבל תמיד טוב.