מחזור 9 : מתארחים בשפילד בצל תקופה קשה

https://twitter.com/UtdPlug/status/1715789278783971542?t=g-v4NOyrgO_gcOfQjzatWw&s=19

מכת הפציעות ממשיכה לה , רגילון אפילו לא בסגל.
דאלוט פלסטר בשמאל ולינדלוף בימין, מתכון לאסון כאשר אוואנס יחד עם מגוויר במרכז.

על פניו הניצחון הסופר דרמטי על ברנטפורד לפני הפגרה היה אמור אולי לרמז על יציאה לדרך חדשה, בעיקר מנטלית. בפועל גם הניצחון ההוא וגם המשחק הזה כבר בקושי מזיזים לי. ממש יצא החשק.
לפחות הקטארים כבר לא בתמונה זה באמת היה קש אחד יותר מדי

עוד מחצית מחורבנת מהמודל של 2023.
הגנה לא מתפקדת , מעדיף שחקן נוער ללא ניסיון מאשר את לינדלוף מגן שמאלי.
דאלוט זה מגן בלי יכולות הגנתיות וקיצוני בלי יכולות התקפיות , אוואנס ומגוויר בדיחה עצובה - הצמד האיטי בתבל.

הקישור פריך מאוד , אין מי שישתלט על הכדורי 50-50 וברונו בלית ברירה הופך לקשר מנהל משחק כי אין מי שיתחיל התקפות מאחור.
אנתוני זה פלופ בהתהוות , ידענו את זה כבר ברכישה שלו.
ראשפורד זה אכזבת העונה כבר מעכשיו, מקבל חוזה ענק כדי להראות כלום ושום דבר.

היחידי בעונה שבא לי לראות אותו זה הוילנד, בקבוצה נורמלית הוא היה מחורר רשתות כבר.

ניצחון ואין לי טיפת שמחה בפנים, כמובן שהתקופה מורידה לך את החשק לכדורגל אבל גם צפייה בקבוצות אחרות שאשכרה משחקות ולא כמונו בהילוך איטי ובשאננות מרגיזה.
ברונו ממשיך להיות הברומטר של הקבוצה והעונה הוא לא טוב בלשון המעטה, כמויות של מסירות לא מדויקות בחלקים של המגרש שאסור לחלק בהם מתנות.
גראנצ’ו כשנכנס הכניס התלהבות ורוח חיים , אריקסן הכניס קצת סדר להנעת הכדור השלומיאלית שלנו.

במחזור הבא סיטי בבית , אין סיכוי שאצפה בפארסה הזאת- מספיק סבל הקבוצה הזאת האכילה אותנו העונה, ההגנה הזאת לא תחזיק 5 דקות מול האלנד.