למה אתם מאזינים?

creep של רדיוהד

אצלנו זה היה let down

אין שום בעיה עם כל מה שציינתם, אבל הוטל קליפורניה זה יותר מאוס גם מדני/אנה. אין יותר מאוס מזה

עכשיו שירים ישראלים…

Don’t stop believing
sultans of swing
Numb

יש המון…

ישראלים אני לא יודע. אני מניח שזה תלוי באיזור שאתה גר בו (תל אביב או ישראל). כירושלמי, אייל גולן וזוהר ארגוב חרושים פה ביותר.

שיר עלוב למדי לטעמי.

באמת? שיר מעולה וגם לא מאד קונבנציונלי. לא חושב ששמעתי אותו בלייב חוץ מבהופעה שלהם.

פשוט קליפים אדירים של פורטיסהד

היה בוז מאוד גלוי מצד מארגני תחרויות בעולם, כאלו שנמנעו מלהגיד את השם של ישראל בכלל (בספרד הקהל נתן 12 נקודות וסירבו להגיד מפורשות בטלויזיה), מספר אומנים הגיבו בחוסר שביעות רצון מעליית ישראל לשלב הבא, וברשתות מדברים המון על הפער בין השופטים לקהל בעיקר בהקשר של ישראל וקרואטיה שלדעת רבים הייתה צריכה לזכות.

ברשתות מפציצים על זה שמדובר על באירויזיון הכי פוליטי ומביך איי פעם. בין אם בגלל השנאה לישראל, בין אם על האהדה העיוורת למוזר ולטרנדי ולחוסר התייחסות לאומנות אותה אמורים לשפוט.

זה לא שהראש שלנו נפוח מחשיבות עצמית, הנושא הישראלי מייצר המון פולמיה, ואני באמת מעריך את עדן גולן שיכולה ללמד את השרים שלנו על ממלכתיות בידיעה שכל העולם מסתכל עליה ושורק לה בוז.

היית?

אני הייתי בפארק הירקון. קילומטר מהבמה. כל התנאים למרמור מלא היו שם אבל זו פשוט הייתה הופעה טובה מידיי. להקה מושלמת.

אני לא ראיתי אותם ואת ג׳ק ווייט ומאד מקווה שזה יקרה

מסכים

מסכים

מסכים

מסכים

יש משהו שאתם לא מסכימים אחד עם השני :smile:

לא כולם מושלמים, אני סולח לכם.

ארגנטינאי לארגנטינאי ארגנטינאי

מה שליאור. ההופעה הכי טובה שהייתי בה ללא כל תחרות, בתנאים מזעזעים של מרחק, חול וחום מטורף. להקה פנומנלית.

בהקשר הזה - יש פודקאסט בשם dissect שמנתח מוזיקלית אלבומים, שיר אחד בכל פרק, לפי הסדר. כל עונה אלבום אחר. העונה על in rainbows מעולה.

יופי אלבום.

זה לדעתי השיא שלהם

בשולי הדברים - ביום שאריק קלפטון מופיע עם גיטרת פלסטין ראוי לציין ש’לילה’ הוא למעלה למעלה בדירוג המעיקים.

ליבי נשבר
האומן האהוב עלי בכל הזמנים בפער, הייתי ב-2 הופעות שלו והקורונה הרסה לי את השלישית.

יש לי ציור ענק שלו בסלון ו-wonderful tonight היה אחד משני הסלואו חתונה שלי.

אני משתדל להפריד דעות לערך מוסיקלי (במקרה של אדי וודר הגאון ) ויודע שקלפטון עובר שטיפת מוח ע"י חברו הטוב ווטרס אבל זה נהיה לי קשה משנה לשנה עם המכחיש קורונה המטומטם הזה וכרגע יש לי רצון להפסיק להקשיב לו.

אני ווטרס לא סובל את המוזיקה שלו בלי קשר, אני חושב שהוא הדמות הכי פחות מוכשרת בפינק פלויד ואני חושב שהחומה הוא אחד האלבומים הגרועים שלהם, והשיר היחידי שטוב שם הוא comfortably numb שהוא בכלל של גילמור שאני אישית יותר אוהב את החומרים האישיים שלו

אותו סיפור למשל כמו מארק נופלר שיש לו בעיני חומרים אישיים טובים יותר מב-dire straits

אתם רוצים להעניש אמן, תקשיבו לו אבל בלי לתת לו קליקים בספוטיפיי או ביוטיוב. פעם זה היה נדיר לשלם כסף על מוזיקה. לא מעודד באופן כללי, אבל אפשר לרמות את הרמאים.

הצילו!

שמעתי את הפרק הראשון וכשבאתי לשמוע את השני זה רושם שהתוכן לא זמין באיזור שלי… (ספוטיפיי) מה זה אומר?

תמיד היו לי בעיות איתו בספוטיפיי (היה אקסקלוסיבי עד לא מזמן) והייתי בטוח שהבעיה רק אצלי… אל הדף של התכנית עצמה לא הייתי מצליח להגיע, כשהייתי מחפש פרקים אחרים בפורמט של עונה ופרק (S11E2 במקרה שלך) הייתי מצליח לנגן.

תנסה את זה ואם לא תצליח אז מצאנו סיבה ראשונה לא של חנונים להשתמש באפליקציה אחרת :slight_smile: