דיון ההעברות והפנטזיות ע"ש אחיה דסקל ז"ל :: יגיע בלם?

:thinking::thinking::thinking::thinking:

איזה שחקנים הוא טיפח ? תביא שמות, או אפילו שם אחד שהוא לא ויניסיוס(שגם פה המחמאות לזידאן, אבל לא ניכנס לזה שוב).

אצל אנצ’לוטי חוגגים הוותיקים עד שהם נגמרים פיזית.

איך עושים אימוג’י של אצבע משולשת?

אני אסביר לך אחרי שנדון על רשימת הצעירים שאנצ’לוטי המאסטר טיפח :grin:

בלינגהאם למשל. לא היה קרוב בשנה שעברה לרמה שהציג השנה.

בכל מקרה תדמיין ששמתי לך פה כמות נכבדת של אצבע משולשת.

די… :sweat_smile:

השחקן שעלה 120 מיליון יורו ? זה שכל העולם רצה ? זה שקלופ ופפ היו מוכנים להציע לו הכל ?

כן, זה שהם היו מוכנים לשים עליו הרבה כסף לא אומר שהוא היה arguably השחקן הטוב בעולם.

ואם הוא לא מספיק טוב לך אז לונין, ברהים, פדה, רודריגו, או כל אחד שהוא לא קמא - אותו דווקא הוא לא קידם. אפשר לחזור אחורה עד קאקה.

עוד מעט תטען גם שקידם את קרוס ומודריץ’.

אנצ’לוטי הוא הרבה דברים, הוא לא טקטיקן והוא לא מקדם צעירים או שחקנים בכלל, לא מבין למה אתה בכלל הולך לכיוון הזה.

אצל אנצ’לוטי הכל לפי מעמד של השחקן בקבוצה, הכוח שלו בחדר ההלבשה וכמה הוא מועדף על הבעלים, לכן מיליטאו ואלאבה הועדפו בחוסר בושה על פני רודיגר, לכן קרבחאל ממשיך לשחק לפני ואסקז, חוסלו מתייבש על הספסל למרות שהוא הכרחי, ברהים זוכה ליחס מזעזע ורודריגו ממשיך לקבל קרדיט.

היו מוכנים לתת לו את המפתחות של הקישור של ליברפול וסיטי, זה לא שחקן שצריך את קרלו כדי שיטפח אותו.

משהו פה לא נכון? השחקנים שציינתי לא עשו התקדמות משמעותית תחתיו?

אני לא אתחיל עכשיו לחפור באינטרנט רק כדי להוכיח שאני צודק, אבל אני ראיתי ים של ציטוטים של שחקנים שונים מתקופות ומקבוצות שונות בקריירה של אנצ’לוטי שמעידים עם כך שהוא קידם אותם. אנצ’לוטי הוא לא בהרבה דברים, במובן הזה הוא כן.

מיליטאו ואלאבה הביאו ליגת אלופות, קרבחאל מגן ימני יותר טוב מואסקז לדעת 100% מאוהדי הכדורגל בעולם למעט מספר בודדים ואמא של ואסקז (אולי),

כמו שהוא היה ממשיך להתייבש תחת כל מאמן אחר. הוא חלוץ בן 34 שעלה מיליון וחצי יורו. אם אתה חושב שיש לך ביצים גדולות והיית מספסל את רודריגו בשביל ברהים או חוסלו (עם כמה שהייתי רוצה שזה יקרה) אז תן לי לחדש לך, לא היית שורד שבוע במקומו של קרלו. בסגל שלנו יש היררכיה, ובהיררכיה רודריגו לפני ברהים והרבה לפני חוסלו, וזה לא משנה בכלל מי המאמן.

זה לא רלוונטי. הוא שינה לו את העמדה והוציא ממנו דברים אחרים שהפכו אותו לפרקים לשחקן הטוב בעולם. כל השאר - תיאוריות ופרשנויות שלך.

לא נהפוך את העניין למרתון של הודעות, אם יש פה עוד מישהו אחד שיסכים איתך שאנצ’לוטי זה מאמן שידוע כמטפח צעירים ניצחת.

10 הודעות, חשבתי קנינו מישהו :person_facepalming:

כאן בפורום יש נראטיבים מאוד ברורים. כאן אנצ’לוטי נתפס כקלולס ואידיוט, מחוץ לפורום הוא נתפס כאחד מהגדולים בהיסטוריה (ואם תרצה אני יכול להביא לך דיונים כאלה מאולפנים בחול, יש לא מעט כאלה עכשיו כששבר את השיא בליגת האלופות). זה שתופסים אותו פה בצורה שתופסים אותו זה מעיד, בעיניי, יותר על הפורום מאשר על אנצ’לוטי.

בכל מקרה אם לגבי ברהים אתה לא מסכים שהוא קידם אותו (שהיה “ברור” לכולם שהוא הולך להיות כישלון בתחילת העונה - כולל לך), או פדה עם הסיפור המפורסם שהוא הולך לקרוע את תעודת האימון במידה ולא יעמוד ביעדים וכו’, אז אין לנו קרקע לדיון. אתה פשוט או שלא מודע לעובדות או שמתכחש אליהן.

צריך לומר את האמת: אפשר לנתח את זה איך שרוצים, ישר והפוך - לאף-אחד אין מושג על מה ולמה אנדריק זה שחקן ששווה 70 מיליון בגיל 16. לא אז כשהוא נקנה, ולא עכשיו, אחרי שגדל קצת ויכולנו להתרשם ממנו גם בעצמנו.

כמו כן, צריך לומר את האמת: אחרי השלוש שנים האחרונות, ובפרט אחרי השנה האחרונה - ככל שהדברים נראים יותר תמוהים, מוזרים, לא מובנים -בסוף פלורנטינו צודק.

ממה שהסרטונים מראים אני חושב דווקא שאנדריק יכול להתפתח ולהיות אחלה שחקן
יש לו חוש לשערים - גם במיקום וגם בסיומת, למרות שהיא לא הכי נקיה

אבל התנועה שלו והיכולת שלו להגיע למצבים, המיקום, זה חתיכת תכונה שבגיל שלו זה לא מובן מאליו בכלל
יחסית לגובה שלו הוא גם חזק, ונראה שהוא יודע איך להשתמש בגוף שלו ואיך לשמור על הכדור גם מול בלמים גבוהים וחזקים ממנו
הדריבל שלו זה מבוסס על מהירות ואתלטיות - סבבה…ומה שהכי חשוב אם אני זוכר נכון את הדוחות של סנטיאגו זה שהוא לא כופה את עצמו על המשחק, וזה ביחד עם מיקום חכם וחוש לשערים זה דבר שישחק בשבילו בריאל, במיוחד שיש שחקנים דומיננטיים כמו ויני ואמבפה

אני לא מצפה או חושב שנקבל פה איזה ניימאר או אפילו קרוב, אבל לדעתי יש פה פוטנציאל ענק, ובאמת שבגיל הזה אי אפשר לדעת לאן הוא יתפתח, רק דבר חשוב זה שאמנם הוא ילד(וברזילאי) אבל הראש שלו כן עסוק בכדורגל

וכמובן שבשנה הקרובה הוא כמעט ולא יראה דשא, כמו גולר. אבל לדעתי העונה גולר גם הבין והפנים מהחדר הלבשה מה זה להיות בריאל מדריד, וזה לא פחות חשוב

הילד עוד לא בן 18 וכבר שחקן סגל בכיר בנבחרת ברזיל והבקיע כבר 3 שערים ש 2 מהם זה שערי ניצחון.

מה עוד הוא צריך לעשות כדי להוכיח שהוא ראוי להייפ שיש סביבו ?

לשחק טוב יותר מעבר לשורה הסטטיסטית שמאוד מרשימה ועל זה אין עוררין. להיות יותר אקטיבי במשחק. אפילו על אמבפה היו כאלה ששמו כוכביות אז בטח שעל אנדריק גם ישימו. להלל שחקנים צעירים זה הכי קל, רק שלפעמים הם יוצאים גם באלדה או גאבי :joy::joy::joy:

זוכרים? חחחח

image

אני לא ראיתי משחקים מלאים שלו לכן אני לא יודע, רק אתה ראית והרוב מתבססים על מה שאתה רושם בעניין הזה, אבל אתה גם רואה את אנצ’לוטי מקדם צעירים אז…לא יודע…

חחחחח
אני וכל העולם ראינו, תדייק. אם אני לא טועה מישהו פה בפורום אפילו פרסם סרטון קומי על העבודה שאנצ’לוטי עשה עם ויני :wink:

בכל מקרה יש משחקים שהוא מסיים עם פחות מ10 מסירות ואיזה שני דריבלים ובעיטה לשער, ניתן לבדוק את זה בקלות בלא מעט אתרים. אבל אני מחכה שהוא יגיע לפה, סגנון המשחק שלנו ושל פלמייראס מאוד שונה, כמו שאמרתי אני לא קובר אותו עכשיו, יש לנו את אנצ’לוטי וכמו שהוא הוציא מיתר הסגל את המקסימום ובלי עבודה טקטית מדהימה גרם להם לזכות בדאבל שני בשלוש עונות, הוא יעזור גם לאנדריק :slight_smile:

אנדריק כישרון ענק אבל לא בגלל שהוא דריבליסט. להשוות אותו לניימאר, ויני רודריגו וכו’ זה מתכון לאסון.
לא בגלל הפוטנציאל אלא כי הפרופיל שלהם שונה לגמרי.
מסכים שיש לו הרבה לשפר בכל הקשור לשמירה על הכדור וכדומה.
אבל ההייפ סביבו מוצדק מהסיבה שרגל שמאל שלו פשוט מדהימה. שילוב של עוצמה, דיוק, טאצ’ מיוחד. אם רוצים בכח להשוות אותו למישהו זה לאדריאנו הגדול על אף הפערי גובה.
הגולים שלו באיזור הרחבה מדהימים וכמעט ואין שחקנים בסגנון שלו.
אני לא יודע מה יהיה התפקיד שלו עונה הבאה, כנראה על תקן גולר, אבל אני צופה שתוך שנתיים הוא יהיה להיט לפחות בתור מחליף.

לא יודע, ויניסיוס ורודריגו באו במחיר ובפרופיל נמוך יותר והם התחרו על ההרכב עם מה שנשאר מהאזר, בייל, לוקאס וקצת בראהים. אנדריק יצטרך להתחרות באמבפה, ויניסיוס, בראהים ורודריגו אפויים ועוד כשרון שהוכיח את עצמו יותר בצורת גולר, כשאם אני זוכר נכון אנדריק לא יתחיל בקסטיליה- לא יודע כמה אפשר להתפתח ככה.

בסשן הצעירים האחרון שלנו (תיאו,סבאיוס, וייאחו וכו’) הם באו על תקן מחליפים לוורלד קלאסים ולא הצליחו להשתלב, כמו גם שלזידאן לא היה כח להתעסק איתם ולשלם את שכר הלימוד שלהם. אנצ’לוטי לא שונה בכל הקשר לזה ואני לא רואה סרט שנפתח עם שלישייה של גולר-בראהים-אנדריק אלא אם מדובר במשחק גביע, נראה לי קצת פלונטר.

גולר שהוא טאלנט במחיר נמוך משמעותית ועם פחות הייפ היה פצוע חצי עונה ועדיין היה המון באז על הייבוש שלו. אם אנדריק לא ישחק חצי שנה יהיה שקט?