מחזור 16 : מפסידים לג'ירונה

אם פרנקי סביבון אז מי אמור להיות השמש?

בטח צ’אבי מת לחזור לסעודיה, רחוק מהעין בלי ביקורת בלי רמה.

איזה נס שלא צפיתי, מספיק יפה הפוטבול בביג סאנדיי.

לחזור לקטאר…

אני מתפלל שהם יזכו. מבחינתי זה היה הרבה יותר גדול מסיפור לסטר האובירייטד.

צ’אבי צריך להודיע היום שהוא מתפטר

מה?
תקנו אותי אם אני טועה אבל זו קבוצה בבעלות של סיטי גרופ. לסטר היה אותנטי לחלוטין.

לסטר נהנתה מעונה מאוד חלשה של החזקות באותה עונה.

אבל לא אכפת לי, גירונה לפני שנה היתה בליגה השניה אם אני זוכר נכון. קבוצה קטנה מקטלוניה.

זה באמת לא העיקר. מגיע להם.

צאבי לא יתפטר יש לו מפסיק סימפ שיגנו עליו בחירוף נפש. אני מאמין שבסוף השנה הוא יתפטר גם אם לאפורטה לא יעשה זאת בעצמו .

אנחנו חוזרים אבל לבעיה הקטנה של אין מחליף נורמלי בשוק

קומאן תפוס?

הוא מאמן עכשיו את ברצלונה. אתה רק חושב שזה צאבי.

אנחנו קבוצה פתטית.

אחרי שגז’ארדו ירד מהשולחן, אולי נגלסמן

טוב דיברתי שטויות לגמרי לגבי צ’אבי.

זה לא בושה להפסיד לסלבדור, אל תשכחו אותם במשוואה.

אחלה קונדה, רכש טוב.

הזיכרון הקצר.
תחת קומאן חוץ מזה שהיינו נראים פח אשפה, לא הגענו למצבים והיו משחקים שסיימנו בלי בעיטה לשער.

אצל צאבי אנחנו המחמיצנים הכי גדולים ב5 הליגות הבכירות של אירופה, כלומר, מגיעים למצבים והרבה.

לוקח את צאבי על קומאן בכל יום ועדיין מעדיף מישהו אחר על שניהם.

חחחח הדיון הזה על מי יותר גרוע צאבי או קומאן מצחיק אותי כל פעם מחדש. כאילו זה הנחמה שלנו.

דובי אם לקומאן היה חצי מהסגל שיש לצאבי היום ההשואה שלך היתה הוגנת. אני שמח שנפטרנו ממנו, אבל הסגל של קומאן היה על הפנים.

הימרתי על נצחון משכנע ואכלתי אותה.
לא הרגיש לי שהיינו פחות טובים, הגענו להמון הזדמנויות וגם הם.
לא ציפיתי לכזאת טיילת בהגנה כשכריסטנסן ואראוחו בלמים.
אני לא מבין את הטענות לצ’אבי במשחק הזה. היה משחק קיצבי ומצוין, עם קצת יותר ריכוז מול השער גם אנחנו היינו צריכים לכבוש 4 או 5 שערים.
מה שמעצבן אותי זה חוסר ריכוז בסוף. הזכיר לי את ליברפול.

אני לא באמת רוצה את קומאן… אתה יכול לחפש סטטיסטיקות שיסבירו איפה צ’אבי עדיף על קומאן אבל כדורגל זה לא משחק של סטטיסטיקה. צ’אבי הורג לנו דור של שחקנים.

אולי, ואולי לא.
לקומאן היה גם את מסי.
זה לא שהוא הבריק במקומות אחרים.

אני זוכר את הדיון על צאבי לפני שהגיע והמצב הנוכחי שלנו בהחלט היה שם באוויר והרבה חששו ממנו.
אפשר להגיד שאשר יגורנו בא.

לכן אני לא כל-כך רוצה שיאמנו אותנו שחקני עבר אהובים כי זה עושה את זה קשה אבל צאבי חייב ללכת לכל המאוחר בסיום העונה.
הוא כבר שנתיים פה, בסיום העונה זה יהיה שנתיים וחצי ולא רואים גרם של התקדמות. רואים בעיקר בלאגן וחוסר יציבות.

שמח שלבה החטיא בדקה 92 . ועוד יותר שמח שהם הבקיעו את הרביעי שאני לא ישמע פה שהם ניצחו “במזל”

אחרי הגול השלישי הם היו ראוים לעוד שלושה שערים.

היה משחק מהנה וקיצבי. גירונה קבוצה מצויינת.

@Dovi אתה לא צריך לשכנע אותי שקומאן היה גרוע, זה לא נחמה בשבילי ולא בשביל ליאור. אבל אם לצאבי היה את ההרכב ואת התנאים שקומאן קיבל אני מהמר שהתוצאות היו דומות.

שתיהם לא צריכים ולא היו צריכים לאמן את ברצלונה.

ודרך אגב שתיהם גם יודעים לדבר שטויות במסיבת עיתונאים ולתת אלף תירוצים. בזה הם די דומים.

וקומאן לא הרג?
ייבש בלי סוף למעט מוריבה.

אני לא מחפש סטטיסטיקות, יש לי עיניים.
הכדורגל של צאבי לא עומד בציפיות מבחנתי אבל זה בהשוואה למה שאני מצפה מברצלונה וממי שעשה שיחת מוסר למאמן שלו שאנחנו מחזיקים בכדור יהיה מה שיהיה.

בהשוואה לקומאן אנחנו משחקים נפלא.

דובי אתה בטוח מבין שאני לא באמת רוצה את קומאן נכון?

מבין, אם כי זה לא מתכתב עם ההודעה “קומאן תפוס?” שמשתמע ממנה שאתה מעדיף את קומאן על צאבי.

אם היית שואל “סקאלוני תפוס?” הייתי מבין.