מחזור 16 : מפסידים לג'ירונה

חידוש בסגל - הבלם פאו קוברסי בן ה 16.

תגידו, לאן פרמין נעלם במשחקים האחרונים?
אחרי שהוא ממש הרשים, פתאום הפסקתי לשים לב שהוא משחק…

אני מודה שבשעות האלה (משחקים שמתחילים ב 22:00) אני לא מצליח להשאר ער לכל אורך המשחק, כך שלפעמים יש חילופים ואני שם לב שהיו רק אחרי כמה זמן שאני פותח את העיניים לראות מה קורה. על כל פנים, הוא קצת חסר לי ולא ראיתי אותו פותח בהרכב כבר זמן מה. מישהו יודע למה?

כי פדרי, דה יונג וגונדוגן לפניו בהיררכיה.
אבל הוא נכנס כמחליף במשחק האחרון.
אני מניח שלא יפתח היום, אבל יפתח מול הבלגים ביום רביעי.

ברגשות מעורבים לגבי המשחק הזה.
מצד אחד אני מעדיף להפסיד כדי שג’ירונה תפתח פער של 2 נק’ על ריאל, מצד שני, אני לא באמת רואה מצב שהם יחזיקו מעמד במירוץ עד סוף העונה.

אותו הרכב כמו צול אתלטיקו, באלדה שוב נשאר בחוץ.
נראה שצ’אבי מצא את האונסה שלו.
נראה מי ייפצע בקרוב.

אצל ז’ירונה, אריק גרסיה פותח נגדינו.

מלבד טר שטגן, שתי הקבוצות בהרכב החזק ביותר. משחק מאוד מסקרן, מכיוון שמחד סגנון הכדורגל התוקפני של ז’ירונה בנוי למשחק מול בונקרים, והם פחות מנוסים כשהקבוצה היריבה כופה עליהם את סגנון המשחק מכיוון שזה לא קרה הרבה, אם בכלל. מאידך, כשהם יוצאים קדימה הם יכולים לעשות הרבה סחרחורת לכל הגנה, ובינינו, כולם כאן יודעים לכמה מצבים מעולים הגיעו העונה מול ברצלונה, ז’ירונה תכבוש את המצבים האלה.

כולם מדברים ובצדק על ז’ירונה ההתקפית, אך היכולת הזאת באה על חשבון ההגנה הדיי מופקרת שלה. ראפיניה ופליקס אמנם לא סילונים אבל מספיק מהירים כדי להעניש את ההפקרות הטיפוסית של ז’ירונה.

אני חושב שנראה משחק עם לא מעט שערים, למרות שבאופן אישי אשמח לתיקו 0. אם ברצלונה לא תצליח לכבוש מול ההגנה הזאת אלו יהיו חדשות מעולות, ואם ז’ירונה סופסוף תעצר ואולי יצא לה קצת האוויר מהבלון זה יהיה עוד יותר נחמד.

הימור שלי - נצחון די משכנע.
קשה לנו מול בונקרים, לא מול קבוצות שמשחקות כדורגל אבל פחות כשרוניות.

ההגנה נראית ביזיון. היעדר הקשר הדפנסיבי זה נותן ספייס אינסופי להתקפות מעבר מהירות וכשכריסטיאנסן וקונדה נראים כל כך רע זו התוצאה.

המשחק נראה בדיוק כמו שחשבתי שיראה וכתבתי בתחילת המשחק. המשחק ברגליים של ברצלונה שתהיה יותר טובה אבל לא איכותית מספיק מול השער, תבטל את ז’ירונה שלא תדע איך לשחק מול זה, אבל תחסל את ברצלונה במתפרצות.

צ’אבי הכין מעולה את הקבוצה, כמו במשחק מולנו, הוא יודע להכין את הקבוצה ליריבה ספציפית כדי לנצל את החולשות שלה. במשחק מולנו אנצ’לוטי עשה שינויים במחצית השניה שטרפו את הקלפים, לא יודע אם למיצ’ל יש את היכולת והכלים גם לעשות את זה.

אני ראיתי משחק פתוח והתקפי בשני הצדדים, לברצלונה כישרון עודף בכמויות מסחריות וג’ירונה מאומנת הרבה יותר טוב ועושה צחוק מההגנה של ברצלונה פעם אחר פעם.
אם זה צ’אבי הכין טוב את הקבוצה אז אני לא יודע מה היינו רואים אם היה מכין רע את הקבוצה.

אין לי מושג על מה אתה מדבר… צ’אבי לא לומד יריבות ובטח שלא עושה התאמות ליריבות.

משחק הלחץ, ההימור על הקו הגבוה, הניטרול של סאביו. עד שמיגל לא התחיל להיות יותר דומיננטי ולקח יותר על עצמו, מה שלא קורה בדרך כלל, המשחק היה ברגליים של ברצלונה בלבד. השערים באו אחרי טעויות ספציפיות של ההגנה. בשער הראשון אראוחו היה במקום לא טוב והרס את הנבדל, כשכריסטנסן פשוט עשה פעולת הגנה גרועה, וקונדה לא היה באותו איזור חיוג. בשער השני פשוט הייתה טיילת, איפה היה קונדה בכל המהלך הזה?

גם משחק הלחץ וגם הקו הגבוה לא קשורים ליריבה.

איך ראפיניה לא עשה מזה גול אני לא יודע. לא יאומן. אני מתגעגע לתקופה בה כל שחקן בקבוצה ידע להשתלט על כדור נורמלי, מול המצב הנוכחי בו זה פחות או יותר רק פרנקי קאנסלו ופליקס

טוב בשלב הזה, אני לא מרגיש שאני כותב דברי כפירה אם אני מקווה שגירונה תנצח היום. לא רוצה תיקו תיקו זה רק טוב לריאל. בהתחלת המשחק רציתי שננצח אבל עכשיו לתת תיקו זה לתת מתנה לריאל. לא מגיע להם. וגם לא מגיע לנו.

לא מגיע לנו לזכות באליפות (בלי קשר למשחק היום) יש קבוצה אחת שזה מגיע לה וזה לא ריאל ולא ברצלונה

תשמע הם משחקים יפה, בלי פחד. מגיע להם.

אז לא 3 כוכבי מישלן אבל לפחות שווארמה חיפאית? מה כבר ביקשנו?

טוב תיקו לא יהיה…

אני עם טיטי פה לגבי ההכנה של צאבי.

אנחנו קבוצה בינונית ולא מאומנת.
לא רוצה להשמע כמו תקליט שבור אבל ראפיניה פשוט לא לרמה.

מאמן טוב היה מוציא אולי יותר אבל לא הרבה יותר.

תחליפו את שני המאמנים, ועם חומר השחקנים שלנו זה נגמר בתשיעייה.

זה כבר נהיה מביך, צ’אבי עושה לעצמו בושות.