משחק מן העבר ::

לאחר הדיון שהתפתח בת’רד “השוואות בין כדורגלנים” לאחרונה, שבעקבותיו החלטתי לצפות במשחק עבר של הקבוצה באורך מלא ולא סתם תקציר, חשבתי שיהיה נחמד אם מדיי פעם נבחר משחק מהעבר, נצפה בו, ולאחריו נקיים דיון עליו. דיון מלא, כמו אחרי משחקים. היום, בגישה בוגרת יותר, קרה יותר, ובלי אמוציות של אחרי משחק, יהיה נחמד לחזור לרגעים השמחים, הפחות שמחים, להתחבר יותר לעבר המפואר של הקבוצה ואולי גם לקבל זבנג של נוסטלגיה שיזכיר לכולנו שהרבה לפני שהפכנו להיות חמורים גדולים, היינו פעם ילדים תמימים ומתוקים.

אולי להרבה מכם אין זמן לזה, וגם ככה הראש במלחמה, אבל בדיוק זו הסיבה שאני חושב על הרעיון הזה. אותי בכל אופן החדשות מאוד מדכאות והכדורגל הוא הבריחה האולטימטיווית בשבילי. כמה אפשר לחכות לאמבפה או לאונן על ג’וד?

אפשר לחזור לכל מיני תקופות, רחוקות יותר או פחות, מוצלחות יותר או פחות. אני בטוח שהיום נוכל לייצר דיונים מאוד מעניינים על אותם משחקים.

יש היענות? אם כן נוכל לבחור משהו.

מקווה שאצליח להתמיד בדיון, הרעיון מעניין. הייתי שמח לראות שוב את ה 3-3 בין מילאן לליברפול ב 04/05. אני זוכר ממש במעורפל מה היה שם.

ההצדקה היחידה שהייתה לערוץ הגולד העלוב אלו דברים מן הסוג הזה. כל גמרי הצ’מפיונס מוקלטים אצלי החל מהגביע השמיני וה-0:3 החד צדדי על ולנסיה| ה-1:3 על מנצ’סטר יונייטד עם הופעת השיא של ראול וכן הלאה ב-2003, השלושער של רונאלדו| הניצחון באולד טראפורד עם פרננדו רדונדו. ועוד ועוד ועוד. אחלה יוזמה אבל “התשובה” תהיה אותו בדבר. היא לא הייתה קבוצה שניצחה מספיק, לבטח לא מאוזנת עם הגנה של ליצנים (יש עוד קבוצה שבקישור שלה בשמינית גמר צ’מפיונס ראו רק התקפה - פיגו-בקהאם-גוטי-זידאן), עונות ליגה כמו 2008-09 על הנייר היו מוצלחות יותר ממנה אולי ובכל זאת היה משהו בקבוצה של הגלאקטיקוס. עדיין חושב שראול היה מ-ד-ה-י-ם עד 2003 שהסתיימה ושהתספורת החדשה כלומר שהאריך שיער - הביאה למנחוס.

אפרופו משחקים מהעבר, זה יהיה פנטסטי לקבל כאן גישה לפלטפורמות שיספקו את המשחקים הנוסטלגים המדוברים, בשידורים מלאים לצפייה.

יש המון משחקים ביוטיוב.

אם אתה רוצה יותר מסודר אז יש את האתר https://footballia.net/

צריך להירשם רק. הכל בחינם.

אני לא זוכר מה היו החוקים לגבי זה באותה תקופה אבל בפנדלים דודק יוצא מהשער עוד רגע עד השחקן שבועט, בימינו הוא היה מקבל אדום.

רעיון מבורך. האמת שרציתי לפנות בפרטי ל- @titi_camara שימליץ על משחקים של רונאלדו. מרגיש לי שאני צריך איזכור לפוטנציאל העצום שהיה לו (משחקים משלל הקריירה וקבוצות/נבחרת).

כל משחק שלו לפני הפציעות בברך זאת חוויה, בריאל היה חלוץ מעולה אבל לא אותה רמה של שחקן, לפני זה היה מעל המשחק, אם רוצים לראות את רונאלדו האמיתי אז לפני המעבר לריאל, בברצלונה זכורים לי המשחק הראשון שלו בסופרקופה שזאת הייתה הפעם הראשונה שראיתי אותו בלייב, וגם המשחק נגד ולנסיה שהוא שם צמד מדהים, מזל שהוא שיחק רק עונה אחת בברצלונה.